Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая..

+25
BellaBells
. colorado sunrise
x_error_x
палачинкии..
'nasii
gossipbitch
Obsessed.
xxxRaikkonenxxx
~Vanity
smiley_
jarofhearts
Little Dhampir
caffeine
hiding in your eyes.
prettyreckless.
-TingTing-
greenworld_
sylar
ShootingStar.
Мушки
willy
a beautiful day <3
drinkmysoul
inwisiblee~
libertywalk;
29 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 13]

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Уау,последните неща са много добри!Обожавам иконките на Блейк.

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Не можах да ги направя тея анимации, не ме бива просто. ;s
Ето други някакви от вчера;

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 N5pnnl когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 F4hijr когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 103cuo1 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 29eniw7 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 1vdd

*

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Oj00ie

Тонзи

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Олеее,много е хубаво,направо е велико.Може ли да го взема?

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Взимай каквото искаш. ;]

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

нови опити, но като няма муза, няма и графики..
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Kidlove56510
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Taylor151180
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Taylor2e53bd
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Untitled1a6cd4
поръчки?. .. ;д

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Ооо,първото е толкова сладкооооо! когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 800219

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Да, първото е страхотно.. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 800219

Дани

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Ирчо ,, написа:Да, първото е страхотно.. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 800219

Дани

И това на Тейлър ми харесва,само надписът да не беше зелен..

Дани

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Уау!Диди,изумена съм.Имаш страхотни идеи и си ги осъвършенствала чудесно.Обожавам последните на Майли,ако по-нататък още са свободни,ще гепя за тук един!

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 4viqfl

Страхотно е, само колорът не ми харесва много.. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 231960

Дани

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

-TingTing- написа:Уау!Диди,изумена съм.Имаш страхотни идеи и си ги осъвършенствала чудесно.Обожавам последните на Майли,ако по-нататък още са свободни,ще гепя за тук един!

Като гледам, никой не се е забързал да ги взима. XD Искаш ли иконка..

--

старо, което май не съм пускала..
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 2qi0oxl

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Ооо,първото рулира.

Диди.

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Някакви поръчки...?
Много ми е скучно, моля ви..

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Добре,ам, ще ми направиш ли сток иконки за скайп и за тук?

Дани

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Окей, някакви претенции за тях? (:

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Ами не,само може да са с по-ярък колор. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 101639

Не замествай О с 0 =))
Тонзи

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Иконките - утре.
Сега - два ужасни сига.

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Untitled-13 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Untitled-1_12 <- кликнете..

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Първият не ми харесва .. тези квадрадчета съкват здраво .. на тази графика, не по принцип. Съжалявам, иначе останалото в нея е.. супер подбрано!
А за второто.. амиии, нямам думи когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 800219

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

rockstar~ написа:Първият не ми харесва .. тези квадрадчета съкват здраво .. на тази графика, не по принцип. Съжалявам, иначе останалото в нея е.. супер подбрано!
А за второто.. амиии, нямам думи когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 800219
+1

x_error_x

x_error_x
Fanpire
Fanpire

И двете са прекрасни. Много ми харесват!

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 4t8q3n когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 Oh7i9k когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 J17eax
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 3169tmw когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 2na2whv когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 2d92s7r когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 9 30wbmrr
не
обичам да правя стокове, а и не знам от къде да ги намирам, ако не ти
харесат .. кажи, ще се пробвам пак. ;] има още два, но не знам къде са.

[поръчката на robsessed.]

Не знам - ДВЕ думи.
Тонзи


Дани

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

На мен ми харесват, мерси много. :Razz:
Ам, били ми казала какво означава това deleted в темата ми,за да не флуудим, ми кажи по ЛС, плс Smile

Дани

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите