Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая..

+25
BellaBells
. colorado sunrise
x_error_x
палачинкии..
'nasii
gossipbitch
Obsessed.
xxxRaikkonenxxx
~Vanity
smiley_
jarofhearts
Little Dhampir
caffeine
hiding in your eyes.
prettyreckless.
-TingTing-
greenworld_
sylar
ShootingStar.
Мушки
willy
a beautiful day <3
drinkmysoul
inwisiblee~
libertywalk;
29 posters

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 13]

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Уей, какво заглавие простоо.. Нямам думи. Любимата ми песничка леко променена. Та това ми е новата темичка, няма правила, освен, че ако някой иска да му направя нещо искам да дава снимки :goodgrief

Та, преди малко направих на Хейдън две:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 980185J

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 980186P
Мнение? Някакфи поръчки? :music



Последната промяна е направена от summer. на Нед Юли 19, 2009 2:53 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Второто повече ми харесва, надписа малко не ми е на място.. Very Happy

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Без текстовете щяха да са перфектни, Фокси (: Но много ми харесват иначе.. и мерси за.. знаеш кое ;dd

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Знамм ;D Ъ, пак тези текстове значи. Вече обмислям да не ги слагам. Иначе нещо ново на Майлз:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 980388j

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Ейй тва е сладко. Пълно е с идеи. Само колора да беше малко по-разчупен ии текста син, а не лилав.. ;д

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Мноого ми харесва,направо нямам думи.Ии поскдрепям Саги за текста Very Happy Но иначе просто е жестоко :Razz:

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Нови 7 иконки на Челси:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 0_35bc0_15502389 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 00_b10ea_15502390 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 000_d965e_15502391
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 0000_b7779_15502392 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 00000_b96f7_15502393 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 000000_39321_15502394
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 0000000_ffc40_15502395

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Ммм,малко не ме кефи колора...А кроповете са удивителни. :Razz:

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Колора е .. мнее .. не ми харесва изобщо. Стига с тва намаляне на жълтото бе .. просто не стои хубаво .. Като умряла е .. Иначе си много добра в кроповете.

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Ето тази също няма да ви хареса: (няма много жълто в нея..)
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 2m6jzio

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Мда, косата й е много бледа. Лицето що-годе бива, но ооооще малко трябваше бе .. ;дд
Като изключим тва е много яка. =)

willy

willy
Fanpire
Fanpire

На мен пък ми се струват страхотни! :Razz:

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Ооо,на Тейлър е страхотнаа!!

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

summer. написа:Ето тази също няма да ви хареса: (няма много жълто в нея..)
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 2m6jzio

О-о-о-о-о-о-о!!!!!!!!!!! Влюбена съм :Razz: Браво, Фокс!! Аз нямам критики ;]]

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Вече и аз незнам. Едни ми казват, че не им харесват, едни са влюбени..
Както и да е, моя първи опит за psd:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 980960R > когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 980962G
download

ето как седи:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 980963F когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 980964s

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Изглежда ми хубав.
Ще го изтегля и пробвам!

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

И аз го изтеглих (:
Много е хубаво, най-много ми хареса примера с иконката на Емили ;]]

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Мерси. Радвам се, че ви харесва.
Ето две нови иконки на Аш от мое второ psd което седи ужасно:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 981076F когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 981077X

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Аа на тези снимки е ужасно.. сори Evil or Very Mad

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Първия ми примейд:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 986251B
crushcrush e нещо за което ще разберете скоро.

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Ауууууууууу!

А, искам да знам!

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Многооо добър примейд! Браво Very Happy

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Браво, браво. Много е добъррр! :Razz:

ShootingStar.

ShootingStar.
Фен
Фен

Суперски е!Само не ми харесва как е изрязана косата на Майли вдясно ,но се преживява Evil or Very Mad Като цяло е супер!Браво!

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Такам три нови иконки на Хейли:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 988058k когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 988059v когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. 988060T

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 13]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите