Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая..

+25
BellaBells
. colorado sunrise
x_error_x
палачинкии..
'nasii
gossipbitch
Obsessed.
xxxRaikkonenxxx
~Vanity
smiley_
jarofhearts
Little Dhampir
caffeine
hiding in your eyes.
prettyreckless.
-TingTing-
greenworld_
sylar
ShootingStar.
Мушки
willy
a beautiful day <3
drinkmysoul
inwisiblee~
libertywalk;
29 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 11 от 13]

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1173479U
Ооо, не! Аз пък усетих болка от това икончинцинце - толкова е красиво когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 269479 Ще направиш грях, ако не ми го дадеш когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 98537 Може ли?

бду, и другите рулират <3

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Подписът не ми харесва,много си трила ии изрязването не ми харесва изобщо.Ама като замисъл е адски добър,само да беше изрязвала примерно,вместо да триеш с гумата...А иконките са...уоу!

Дани

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

rockstar~ написа:когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1173479U
Ооо, не! Аз пък усетих болка от това икончинцинце - толкова е красиво когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 269479 Ще направиш грях, ако не ми го дадеш когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 98537 Може ли?

бду, и другите рулират <3

Може. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 755378

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Първата Ашлинска е къртечница Neutral

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Принуждаваш ме да го нося и да го взема...
Може ли да го взема *пада на колене*

Дани

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Знам, че е нечувано!
А и нали знаеш, че още ми дължиш подаръка за рождения ден *гледа мило*

Дани

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Знам, ама не мога да го открия, иначе го има! Да не мислиш, че съм те забравила. ;д
И за да не е флууд, друг вариант на горната графика;
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 259z5g1

Дани

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Къде е разликата? Едното по-тъмно ли е?

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Едното има колор, твоето е по-червено т.е.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

По дяволите когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 2141 И аз го искааам когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 98537 Скоро ще имаш поръчка, да знаеш когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 25791
Просто покъртително, невероятно, перфектно! <33

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1219354E
Какво мислите? Дали да го сложа?!? (:

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Ами да, какво чакаш!? когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 98537 Суперски е!!! когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 269479

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Ааа, суперско е! <33

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Харесва ми.

Има грешки. И на български, и на английски. Just sayin' =)

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Мхм, аз също си ги намерих, хубаво, че пазя psd-то и ще го оправям ;d

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Аааа,това е страхотно! <3
Лепкай го веднага. : )

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Ами, искаше ми се, но тея дни бях адски заета, нямах никакво време да си оправям домейна, сега си направих друг дизайн, де, но това няма значение. Направих и три графики, на Ема, на София и на Рони, и Уил. Докато правех тази на Ема, се усетих, че Рени има подобен елемент в нейната и се извиням изключително много, ако е проблем.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1254415d
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1254416O
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1254417g

Дани

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Аз не виждам нищо подобно на мой подпис,не се притеснявай когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 507648
Да не забравя и да отбележа,че последният подпис е страхотен,определено си напреднала с шопа Very Happy

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1254417g

Това е жестоко <33 Само надписът "everywhere" да не беше толкова цветен и щеше да е перфектно подписчето когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 269479

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 Lay
Е, това ще е хедърът, мързел ме е да си правя друг, сега оставя само да го код-на.
И благодаря за горните мнения, радвам се, че ви харесват. (:

Дани

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Толкова много си напреднаала,че просто ме изуми!От горните неща единствено на София не ми харесва.Страхотен напредък,всичко е толкова красиво и подредено!

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Мерси. (:
Метнах три иконки на Хейдън, музата дойде. Приемам поръчки. Smile
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1256637eкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1256638jкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 11 1256639r

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите