Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая..

+25
BellaBells
. colorado sunrise
x_error_x
палачинкии..
'nasii
gossipbitch
Obsessed.
xxxRaikkonenxxx
~Vanity
smiley_
jarofhearts
Little Dhampir
caffeine
hiding in your eyes.
prettyreckless.
-TingTing-
greenworld_
sylar
ShootingStar.
Мушки
willy
a beautiful day <3
drinkmysoul
inwisiblee~
libertywalk;
29 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 8 от 13]

ShootingStar.

ShootingStar.
Фен
Фен

Новите са супер ,само тази на деми не ми харесва много. :goodgrief

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Нов подпис на Лейтън, хм, музата не се завръща, но съм слънчева.. ;д най-накрая нещо се опррави!

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 16l05ja

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ами тези надписи отгоре нещо не ми харесваш, лм =)
Останалото си е идеално!

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

не, надписите са добре, освен този големия, трябваше да го изтриеш от главата й , а също и качеството.. ии не си личи ако има колор.. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 599551

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Нямаше колор, само малко я изветлих, защото попринцип графиката си беше натруфена, мислих, че колор ще и навреди. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 507648

Иначе, ако искате, поръчайте си нещо, че ми е много скучно.. =)

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Щом няма, ново на Деми. Получи се много странно, не е като графиките които правя:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 A1sef4

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Нови графики, на Майла разбира се. Първата иконка кредит до Цвети/aka kbitch/ тъй като във зазз, при поръчките тя прави такива, та реших да пробвам да напрява нещо подобно. Anyway, другите иконки ми харесва как се получи колоринга, както и кроповете ;д

До подписите - експерименти, нищо особено.

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 1059563sкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 1059564xкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 1059568Dкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 1059569I

Майли 1в. Майли 2в. Майли 3в.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Подписите са покъртителнии.. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 800219 когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 816545

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Първите два подписа рулз!От иконките ми харесват първите две когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 722316

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Вторият вариант ми харесва най-много!Иконките са супер ! Браво,Ди.

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Мелси, диди иска полъчки ;д
Ще се радва на такива.

Иначе първи опити за анимация, направих я на фотоскейп, но я обработих в imageready cs2. още не мога да се оправям много, много ;S

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 1061664D когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 1061679V
по-скоро бяха опитни, бих се радвала да получа поръчки, та да се опражнявам (:

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Ще ми направиш ли анимацийки от Fly On The Wall? когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 816545
Ще си ги нося после ако може когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 561384
Ще се радвам и на авсита от I gotta feeling когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 81529

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Оф, всички се научиха, аз даже не можах фотошоп цс2 да си намеря когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 238832
За начални са направо божествени. когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 101639

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Окей, на Fly on The wall ще са готови след малко, а I gotta feeling.. какво е? когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 816545

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Новата песен на Black Eyed Peas Very Happy

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Тези дни съм доста заета, и нямах много време за анимациите, те са готови, но не съм ги дооправила, па, ке утре ги постна тук. Иначе, два сига, вдъхновени от 'траурния' ден ;д
http://h.imagehost.org/0481/Unti11tled-1_copy.jpg
http://h.imagehost.org/0719/bleighton.jpg

ShootingStar.

ShootingStar.
Фен
Фен

Yey! Моитее! когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 952534 Суперски саа ,Дид! когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 800219

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

HY! Има муза, хубаво е. Надявам се на поръчки, скучно ми е. Най-накрая ми се отвори време ;d

КрисаБел както й викам ;
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 2w2objt
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 2i9qwi0 <-- имаше още иконки от същата сесия, но не мога да ги открия =D

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ъмм.. подписа ми изглежда доста цветничък, но пак ми харесва <3 А иконката е още по-хубавка когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 561384

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Колора на иконката е многоо нежен;

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Браво, браво!! Всичко е невероятно, най-вече иконките! когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 8 800219

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Мълси, някакви поръчки...? моля ви =)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите