Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Мнение за нея и книгите й EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Мнение за нея и книгите й EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Мнение за нея и книгите й EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Мнение за нея и книгите й EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Мнение за нея и книгите й EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Мнение за нея и книгите й EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Мнение за нея и книгите й EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Мнение за нея и книгите й EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Мнение за нея и книгите й EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Мнение за нея и книгите й

+13
Little Dhampir
*Ashley Greene^^
prettyreckless.
xxxRaikkonenxxx
'nasii
franzellka
~Ver~
greenworld_
Hayles
палачинкии..
a beautiful day <3
sylar
drinkmysoul
17 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Мнение за нея и книгите й Empty Мнение за нея и книгите й Съб Мар 28, 2009 2:52 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Какво мислите? Добра писателка ли е?



Последната промяна е направена от rockstar~ на Съб Окт 03, 2009 4:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Съб Мар 28, 2009 2:55 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Страхотна е! :sun



Последната промяна е направена от sylar на Пон Май 18, 2009 3:05 am; мнението е било променяно общо 1 път

3Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Съб Мар 28, 2009 3:01 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Много добра писателка.Влага много чувства, когато пише книгите си, затова стават страхотни.Тя ми е една от любимите писателки!

4Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Съб Мар 28, 2009 3:44 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Много е добра. Просто чудесна писателка! :sad

5Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Съб Мар 28, 2009 9:37 pm

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Направо е върха!Обичам я :cool

6Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Нед Мар 29, 2009 3:18 pm

Hayles

Hayles
Потребител
Потребител

Най-добрата! Мнение за нея и книгите й 507648

7Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Пон Мар 30, 2009 3:35 am

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Умее да съчетава точната комбинация качества, чувства и описание за всеки от героите.Знае как да грабне вниманието на читателя и е избрала много добре темата, на която да пише, съобразявайки се с това, което се харесва на читателя, без възрастова граница.Просто казано-много е добра Smile :peace

8Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Съб Апр 11, 2009 4:23 pm

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Тя е невероятна. Така завладяващо е написала всичко, че.... :myheart

9Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Пон Апр 27, 2009 1:35 am

????


Гост

Най добрата писателка !! :93524:

10Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Сря Апр 29, 2009 1:46 am

franzellka

franzellka

Еми какво да кажа за нея, ако я нямаше..нямаше да съществуват тези 4 и половина със 'Среднощно слънце' книги...просто прекрасни < 3

11Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Чет Май 07, 2009 11:08 pm

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Стефани е невероятно талантлива!Тези книги бяха може би единствените,които прочетох с най-голямо удоволствие и интерес!

12Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Пон Май 11, 2009 3:15 am

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

~cookie.jar <3 написа:Много добра писателка.Влага много чувства, когато пише книгите си, затова стават страхотни.Тя ми е една от любимите писателки!
:sun

13Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Пет Май 15, 2009 1:31 pm

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Книгите и ми доставят голямо удовлствие при четенето!Винаги има нещо, което може да те изненада. Обовжавам я, нея и книгите и! :loveshower:

14Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Пон Май 18, 2009 11:34 pm

*Ashley Greene^^

*Ashley Greene^^
Фен
Фен

'just nasii написа:Стефани е невероятно талантлива!Тези книги бяха може би единствените,които прочетох с най-голямо удоволствие и интерес!
:bravo

15Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Вто Май 19, 2009 3:40 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

'just nasii написа:Стефани е невероятно талантлива!Тези книги бяха може би единствените,които прочетох с най-голямо удоволствие и интерес!
:yes

16Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Чет Авг 06, 2009 5:00 pm

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Съгласна съм с Нати. Влага много чувство и много се старае.

17Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Съб Авг 08, 2009 4:55 am

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

А, сега идва Мушки критичката на писателите xD
Тъй...
Сега дай да обяснявам надълго и нашироко или поне на половина xD
Стефани има навика да се улисва в диалозите xD На места е просто пряка реч и според мен трябва още малко описание, 50 страници много ли са o_O Адски обичам като споменава.. ах, тука вече става перверзоталиано xD Много обича да си задава, абе как беше, ритурични въпроси ли.. или поне обича въпросите xD Очевидно Стеф не обича дългите сложни изражения... леле, заблях се! Изречения! Които пък на мен ми стават нещо навик, но както и да е..
Още не съм чела the host, може пък нещо друго да е вмъкнала там *мае се*

еее, какъв хубав пост написах и аз *радва се*

18Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Пет Авг 21, 2009 10:32 pm

mileyfan

mileyfan
Потребител
Потребител

~ Iry написа:Книгите и ми доставят голямо удовлствие при четенето!Винаги има нещо, което може да те изненада. Обовжавам я, нея и книгите и! :loveshower:

19Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Вто Окт 06, 2009 3:36 am

BellaBells

BellaBells
Начинаещ
Начинаещ

Невероятна е.

20Мнение за нея и книгите й Empty Re: Мнение за нея и книгите й Чет Ное 12, 2009 7:33 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

След препрочитане на Здрач и компания, съм готова за критична рецензия!
Първо - Още съм на мнението за улисването в диалозите, мисля, че малко повече описания биха влияели добре. Например - Едуард и Бела си говорят.

- Какво глупаво агне - въздъхнах аз и разроших косата си, осъзнавайки за пръв път, къде се бях заплела. Бях твърде шокирана от гениалната му идея за агнето и лъва, затова го оставих да говори.
- Какъв извратен, мазохистичен лъв - Забелязах как очите му се присвиват, сякаш съдеше себе си, че съм толкова "неустоима" и за това, че миризмата ми го привлича постоянно.
- А агнето искало да бъде с лъва, но лъвът не позволявал - обобщих крайната ситуация аз.

Или нещо от тоя сорт. Виждам, че Стефани е начетена жена, освен това е добра в описването на нежности, целувки и тем подобни. Прави ежедневните неща интересни, наистина, но мисля че Здрач не и' дава достатъчно добро поле за изразяване. Докато вижте the host - подобрен стил, повече описания, възможност да разгърне въображението си. Колкото по-невероятен е даден сюжет, толкова по-добре би се справил един писател.
Засега толкова, очаквайте и утре с новото мнение на Мушки - 'щото критиката върти света!

Дани

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите