Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
С какво ви грабнаха книгите? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
С какво ви грабнаха книгите? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
С какво ви грабнаха книгите? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
С какво ви грабнаха книгите? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
С какво ви грабнаха книгите? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
С какво ви грабнаха книгите? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
С какво ви грабнаха книгите? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
С какво ви грабнаха книгите? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
С какво ви грабнаха книгите? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

С какво ви грабнаха книгите?

+11
Мушки
libertywalk;
sexy_devil4e97
Mischa
caffeine
Buterfly
~Vanity
prettyreckless.
-TingTing-
Little Dhampir
Obsessed.
15 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Защо и как книгите привлякоха вниманието ви?

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

С невероятната история за любовта между една обикновена смъртна и един нечовешки красив вампир. С това, че поредицата е една от малкото, в които вампирите не се описват като чудовища. С това, че Едуард се бори със себе си, с това, което е, за да остане с Бела! :myheart



Последната промяна е направена от Miss.Twilight на Съб Авг 22, 2009 9:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Ами аз ги харесвам откъм фантастичната(вампири,върколаци) страна,аз не обичам романтики,но въпреки това съм голям фен на фантазиите и страшните нещица.. Very Happy

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Danito0o написа:С невероятната история за любовта между една обикновена смърта и един нечовешки красив вампир. С това, че поредицата е една от малкото, в които вампирите се описват като чудовища. С това, че Едуард се бори със себе си, с това, което е, за да остане с Бела! :myheart


+1 ... :Razz:

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

iiRii` написа:
Danito0o написа:С невероятната история за любовта между една обикновена смърта и един нечовешки красив вампир. С това, че поредицата е една от малкото, в които вампирите се описват като чудовища. С това, че Едуард се бори със себе си, с това, което е, за да остане с Бела! :myheart


+1 ... :Razz:
+1

Buterfly

Buterfly

Ами с това,че са написани по един прекрасен начин

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

На мен най-много ми хареса самия стил на Стефани, начина по който описва героите, ситуациите, самата история. Определено е грабващо и въвлича и читателите в историята. =)

Mischa

Mischa
Начинаещ
Начинаещ

Харесва ми историята, героите, случките.Начина по който са описани преживяванията, чувтвата, емоциите.

sexy_devil4e97

sexy_devil4e97

С историята за Възможния живот и Невъзможната Любов 

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Мен не ме е грабнала книигата, аз просто още от първия ред не можах да се отделя повече.

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Мммм...
Стефани най - вече, нали е авторката. Тъй като съм много умна и начетена мома *да бе да* мога да преценя кога един автор има стил, интересен и увлекателен начин на писане и прочие...
та Стефани е доста добра! Честно казано, сюжета е КОМЕРСИАЛЕН *подчертавам!*, как някаква смъртна се влюбила в бла бла, но после разбира, че е вампир, но тя вече се е влюбила и т.н. банална работа
Обаче Стефани го е описала толкова истинско, толкова въздействащо, убедително, направо крещи корицата *леле боже*:
ХЕЙ! Има истинска любов, просто я намерете!
тва е xD

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:На мен най-много ми хареса самия стил на Стефани, начина по който описва героите, ситуациите, самата история. Определено е грабващо и въвлича и читателите в историята. =)

+1 :yes
Аз не си падам *ама хич* по романтики и драми,просто не обичам да чета такива неща,но начина по който Стефани е написала сагата много ми допадна,затова и съм фен Very Happy

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Не мога да определя какво точно ме грабна..всички, които не са чели книгата ме питат това, но просто не мога да определя.Това е като някаква хипноза ли и аз не знам..направо попадаш в книгата, сякаш всичко се случва вмомента и трепериш заедно с героите, искаш да научиш какво ще стане на мига, но то е описано така, че сякаш изминава вечност докато се успокоиш.И въпреки, че знаеш, че ще има хепи енд не те държи на едно място, докато не довършиш книгата.Самите изразни средства, които Стефани използва са толкова на място, че сякаш е перфектната книга.И още нещо, което завладява читателя - може да открие себе си в даден персонаж и така книгата става още по - лична и интересна.

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

TwiFreak написа:
iiRii` написа:
Danito0o написа:С невероятната история за любовта между една обикновена смърта и един нечовешки красив вампир. С това, че поредицата е една от малкото, в които вампирите се описват като чудовища. С това, че Едуард се бори със себе си, с това, което е, за да остане с Бела! :myheart


+1 ... :Razz:
+1
+1

twilight_saga00

twilight_saga00

Начинът, по който са написани определено привлича читателите!!!Докато четях, за мен нищо друго на този свят не съществуваше, освен мен и книгата С какво ви грабнаха книгите? 527533 Да не говорим за Зазоряване!!!!! С какво ви грабнаха книгите? 335208

Тонзи

Дани

the_lovely_one

the_lovely_one

С невероятната история за любовта между нормалното и свръхестественото . Грабнаха ме персонажите , всеки по свой си начин . Грабна ме тъгата на Бела при раздялата й с Едуард, защото дори и аз се натъжих . Грабнаха ме заглавията . Абе, направо ме хванаха тия книги в една примка и няма измъкване Smile .

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите