Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Мнение EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Мнение EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Мнение EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Мнение EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Мнение EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Мнение EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Мнение EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Мнение EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Мнение EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Мнение

+7
caffeine
xxSnejy;
Hayles
prettyreckless.
drinkmysoul
Little Dhampir
sylar
11 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Важно! Мнение Сря Юни 17, 2009 6:52 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Какво мислите за него? Very Happy

2Важно! Re: Мнение Пет Юни 19, 2009 12:06 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Добър актьор е, но има и по-добри от него! Smile Няма как да отрека обаче, че ме плени с ролята на Едуард! Smile :P :Razz:

3Важно! Re: Мнение Пет Юни 19, 2009 1:05 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

ОБИИИИИИИИИИИИИИИИИИЧАММ ГООООООООООООО!! ПРЕД ВАС СТОИ НАЙ-ГОЛЯМАТА МУ ФЕНКАА - ЧУШКИИ! :rock

4Важно! Re: Мнение Пет Юни 19, 2009 1:28 am

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Малко му е мазна косицата.. Evil or Very Mad ама страхотен актьор иначе. Особено в Хари Потър.. :loveangel:

5Важно! Re: Мнение Пет Юни 19, 2009 1:44 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

iiRii` написа:Малко му е мазна косицата.. Evil or Very Mad
малко? Smile Smile бих казала много

сори за флууда

6Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 3:24 am

Hayles

Hayles
Потребител
Потребител

Какво да мисля за толкова хубаво момченце като него определено само хубави нещица съм му измислила ако ми пъкне от некъде. :cruel: Сладур е. :1035463:

7Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 4:31 am

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Ъхх не го харесвам :dry Особено с тая мазната коса мн ме гнуси /нз дали тъй е израза ама както и да е../ :dry

8Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 5:18 am

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Обожавам го. =) Признавам, че манията ми по него е след ролята му в Здрач и дори се чудя как не съм го забелязал в ХП... Това излъчване не се среща често. ^^ Самия му вид, не някакъв сладникав малък лигльо тип Зак Ефрон, ме побърква. =)

9Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 6:55 am

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:Обожавам го. =) Признавам, че манията ми по него е след ролята му в Здрач и дори се чудя как не съм го забелязал в ХП... Това излъчване не се среща често. ^^ Самия му вид, не някакъв сладникав малък лигльо тип Зак Ефрон, ме побърква. =)
Напълно съм съгласна с теб,само че при мен е малко по-различно.Аз го забелязах още в Хари Потър :Razz: :Razz: :Razz: :Razz: :Razz:

10Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 1:48 pm

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Любимият ми актьор! Страхотно си играе ролята, както и в ХП, така и в Здрач! И както каза caffeine не е някакъв малък сладък лигльо, а е съвсем естествен, като се започне от косата (:RazzVery Happy дооооооооо краката. Smile

П.С.:Искам да гледам и How To Be, ама тея все още не са направили субтитри!:@

11Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 9:26 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

TheBigV написа:Любимият ми актьор! Страхотно си играе ролята, както и в ХП, така и в Здрач! И както каза caffeine не е някакъв малък сладък лигльо, а е съвсем естествен, като се започне от косата (:RazzVery Happy дооооооооо краката. Smile
оо,ти май си влюбен Smile
та,да оставим настрана любовните вълнения на Иванчо и да преминем към въпроса Very Happy *о боже,сега забелязвам,че си отговарям сама :censored * робб....ами не ме кефи момчето,разбира се, в началото нещата стояха така,бях запленена от образа на ед ии съответно идеализирах актьора :dry ноо добре,че имаше хора,които ме просветлиха и съзрях истината * ох,колко поетично :sun2 * роб въобще не може да се впише в образа на 'съвършенството',едва ли не :food той самия е достаа далеч от него...първо е ужасно притеснителен,срамежлив,пада си и малко глупавичък (това може и да е от притеснението,понякога човек загубва ума и дума,но все пак...),преди Новолуние дори имаше и малко шкембенце :sun2 както и да сега всички момичета *и момчета,явно.както се забелязва от горния пост :14541: * си падат по него,защото го свързват именно с едуард,както казва Майли: "те не са влюбени в него,а в героя му" :321456: точно затова и никоя мацка не го забеляза в ХП,макар че отново играеше силен,умен и красив момък :goodgrief

п.п. това си е мое мнение,не задължавам никого Мнение 507648

12Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 10:34 pm

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Права си за това, че не е съвършен, но пък мен лично това ми харесва. Не ми трябва някой супер готин, красив, умен, талантлив във всичко, отворен и т.н. Роб ми е достатъчен. =D
A за изказването на Сайръс, при мен е обратното - харесвам Едуард заради Робърт. Напоследък като се замисля и откривам много негативни черти у поведението на Ед, но пък Роб го играе толкова добре, че не им обръщам такова внимание. =)

13Важно! Re: Мнение Вто Юли 28, 2009 10:38 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

caffeine написа:Права си за това, че не е съвършен, но пък мен лично това ми харесва. Не ми трябва някой супер готин, красив, умен, талантлив във всичко, отворен и т.н. Роб ми е достатъчен. =D
A за изказването на Сайръс, при мен е обратното - харесвам Едуард заради Робърт. Напоследък като се замисля и откривам много негативни черти у поведението на Ед, но пък Роб го играе толкова добре, че не им обръщам такова внимание. =)
да,при теб може да е така,но при повечето момичета забелязвам точно обратното Мнение 507648

14Важно! Re: Мнение Пон Авг 24, 2009 1:11 am

mileyfan

mileyfan
Потребител
Потребител

оо,ти май си влюбен Smile
та,да оставим настрана любовните вълнения на Иванчо и да преминем към въпроса Very Happy *о боже,сега забелязвам,че си отговарям сама :censored * робб....ами не ме кефи момчето,разбира се, в началото нещата стояха така,бях запленена от образа на ед ии съответно идеализирах актьора :dry ноо добре,че имаше хора,които ме просветлиха и съзрях истината * ох,колко поетично :sun2 * роб въобще не може да се впише в образа на 'съвършенството',едва ли не :food той самия е достаа далеч от него...първо е ужасно притеснителен,срамежлив,пада си и малко глупавичък (това може и да е от притеснението,понякога човек загубва ума и дума,но все пак...),преди Новолуние дори имаше и малко шкембенце :sun2 както и да сега всички момичета *и момчета,явно.както се забелязва от горния пост :14541: * си падат по него,защото го свързват именно с едуард,както казва Майли: "те не са влюбени в него,а в героя му" :321456: точно затова и никоя мацка не го забеляза в ХП,макар че отново играеше силен,умен и красив момък :goodgrief

п.п. това си е мое мнение,не задължавам никого Мнение 507648
Напълно те подкрепям Very Happy

15Важно! Re: Мнение Нед Юни 19, 2011 7:07 pm

Chocolate_Vampire


Fanpire
Fanpire

Мене пък тоя човек ме радва адски <3
Може да няма кой знае каква външност, ама има някакво много..
хубаво излъчване. И си играе добре ролите, в Water for Elepants
и Remember me беше страхотен. В Здрача също, ама гримьорите скапват
всичко ;d Бях се изръсила в чата на Муш:
[11.6.2011 г. 17:59:32] chess&love: що здрачовите вампита трябва да са толкоз бледи
[11.6.2011 г. 17:59:47] chess&love: не може ли да пият кафенце като дневничарските
Така си е ;D
И вярно, че пред медиите се държи идиотски, ама тва му е част от чара.
Мда, пишете ме към култа ‘фенгърлс’ Smile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите