Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря)

+23
a beautiful day <3
TwilightM
Marty
libertywalk;
x_error_x
. colorado sunrise
prettyreckless.
-TingTing-
палачинкии..
'nasii
xxxRaikkonenxxx
sylar
~Ver~
~Vanity
hiding in your eyes.
Obsessed.
~ Enchanted
jarofhearts
xxSnejy;
Little Dhampir
drinkmysoul
greenworld_
Мушки
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 29 от 40]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Малоумни. Нагли. Със самочувствие без покритие.

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Аз си слушам Within Temptation :goodgrief ,а времето за моркови в нащо училище мина ,зайците се наядоха вече. Smile

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Малоумни. Нагли. Със самочувствие без покритие.
:shoked К'во е станало? Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 37546

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Просто са тъпи (зайците). И ми се отварят. И един ме блъсна. Бахти и заекът... по-висок от мене.

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Просто са тъпи (зайците). И ми се отварят. И един ме блъсна. Бахти и заекът... по-висок от мене.
При нас е точно обратното,зайците са ниски и тъпи,и затворени(е ,има и изключения ) Smile Момчетата са малки можеш да кажеш ,че са пети клас ,а не осми. Evil or Very Mad

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

То и в моя клас момчетата са ниски... има само един пръч дето е към 1.75 Evil or Very Mad

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Айде разбирам да са ниски -добре,ама те па с някакви детски личица . Smile Аз за това си падам по батковци. Evil or Very Mad

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

little.sunshine' написа:Айде разбирам да са ниски -добре,ама те па с някакви детски личица . Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 952534 Аз за това си падам по батковци. Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 621631

Ооо, много правилно! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 952534 В нашия клас, естествено има и по - мъжкари, ама се броят на пръсти.Батковците са най - яки Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 29 621631

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Иска ли питане.В момента един супер сладък батко ми е завъртял главата. :324234:

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

little.sunshine' написа:Иска ли питане.В момента един супер сладък батко ми е завъртял главата. :324234:
Кой,кой? Smile кажи ниии... :4324:

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Evil or Very Mad
https://www.facebook.com/group.php?gid=314041580205 - Може ли да се присъедините? Помагам на една приятелка.

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

xxxRaikkonenxxx написа:
little.sunshine' написа:Иска ли питане.В момента един супер сладък батко ми е завъртял главата. :324234:
Кой,кой? Smile кажи ниии... :4324:
И да ви кажа ,не го познавате Smile

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Evil or Very Mad
https://www.facebook.com/group.php?gid=314041580205 - Може ли да се присъедините? Помагам на една приятелка.
Готово. :goodgrief

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Тенк ю! Ако стане, обещавам снимки! Smile

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

little.sunshine' написа:
xxxRaikkonenxxx написа:
little.sunshine' написа:Иска ли питане.В момента един супер сладък батко ми е завъртял главата. :324234:
Кой,кой? Smile кажи ниии... :4324:
И да ви кажа ,не го познавате Smile
Аз го познавамм Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Бъзик де.
Оф хора,аз съм абсолютно безнадеждно влюбена в един от другия клас...Ама какво да се прави... :baby Evil or Very Mad

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

natalie. написа:
little.sunshine' написа:
xxxRaikkonenxxx написа:
little.sunshine' написа:Иска ли питане.В момента един супер сладък батко ми е завъртял главата. :324234:
Кой,кой? Smile кажи ниии... :4324:
И да ви кажа ,не го познавате Smile
Аз го познавамм Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Бъзик де.
Оф хора,аз съм абсолютно безнадеждно влюбена в един от другия клас...Ама какво да се прави... :baby Evil or Very Mad
Надали го познаваш Evil or Very Mad ,няма как просто .Мечтай си Smile такъв убавец не си виждала в Любчо. :yes

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Здрастии. Аз съм за малко, имам урок по математика |(

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Здрасти ами аз не съм много добре! :confused

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 29 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите