Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря)

+23
a beautiful day <3
TwilightM
Marty
libertywalk;
x_error_x
. colorado sunrise
prettyreckless.
-TingTing-
палачинкии..
'nasii
xxxRaikkonenxxx
sylar
~Ver~
~Vanity
hiding in your eyes.
Obsessed.
~ Enchanted
jarofhearts
xxSnejy;
Little Dhampir
drinkmysoul
greenworld_
Мушки
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 16 от 40]

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Гуд вечер мисля,че Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 952534 Как сте,форумци? Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 101639

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

защо?

бду, някой помни ли от кой си заплюх подпис?! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 104579 или не съм? еми така де - забравям ;dd е?

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

ъми днес в тъпото трудово ;@ господина ме изнерви .. каза, че съм малоумна .. а винаги ме е харесваал?? why..

а и не само, има 500 факта които ме дразянят..

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

като съм малоумна, ще види той ..

ии, ох, утре ужасен ден ; математика, български, география, природо, английски ии втори час математика. xD мразя четвъртък.. имаме да учим супер-много .. пф.. вие каква програмаа имате утре?

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

е, какво ти пука какво мисли тоя?! яя, голяма работа, щом ти знаеш, че не си малоумна Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 507648

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Два часа Английски, Изобразително, Домашен бит и техника, География и Биология.

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

пука ми ... всъщност не много, просто се бях ядосала.
иначе, нали знаеш, бях скарана с тая английската, (гжа), та измислих гениална идея. 0.o
изплажихме я щото първи час нямаше ток, а ние карахме час в кабинета по химия *рулз* ... той е като ;д абе, като за презентации, има 15-16 реда по 3 места. Smile и ние само на последния ред викаме ; бъъъъъл и тя като влиза почва да се хили.

замислили сме същото и за хелуин, ако сме на дск..
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 952534 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 952534 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 952534

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

ее, то това не е всичко, днес Smile щях да се пребия / да ме пребият / да пребия Smile значи тръгвам си аз, и както слизам от втори на трети етаж ии нашите стълби са изтъркани Smile ии са подхлъзнах, глухарчето (едно глупаче) падна от горното стълбище до второто *дето съм аз* ии точно до мен, ако беше върху мен, нямаше да се прибере жив. xD

Smile Smile Smile

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

йее сетих се от кой съм си заплюла подписче Smile

hiding in your eyes.


Fanpire
Fanpire

Ами добре... Защо всички сте зле :\\

Marty

Marty
~ the chosen one

Honesty написа:
Marty написа:
Honesty написа:Хилоу народе! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 270703
Марти, ако не нахалствам, може ли да си кажеш сайтовете, за да ги разгледам? Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 338417
Мен ли питаш или другото Марти xD ?
Теб. Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 952534
Оуу ... ами значи имам ,един форум и в момента праввя 4ти с Ири - Avatar.Dir.Bg , Bulgarian-Sims-2-Site.Dir.Bg , форума - Love Sucks и надявам се в скоро всеме Ultimate Twilight xD

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ха! Изпреварих те xD
Какво си правите?

Marty

Marty
~ the chosen one

10x и на двете =] Пoмагайте форума да се развие xD
Хай Тонз Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 101639 Аз се ровя из нета и мисля да ям Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 952534 Ти ?

Marty

Marty
~ the chosen one

Very Happy Very Happy Аз трябва да си сваля 1ви сезон да го изгледам =]
Пп.: Това е моя 700тен пост xD xD

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Йее най накрая ще пуснат плакат на girlicious :hat Smile

Marty

Marty
~ the chosen one

xxSnejy; написа:Йее най накрая ще пуснат плакат на girlicious Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 270703 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 952534
Къдеее ??

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Marty написа:Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 101639 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 16 101639 Аз трябва да си сваля 1ви сезон да го изгледам =]
Пп.: Това е моя 700тен пост xD xD

ще пусна линк =))

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 16 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите