Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря)

+23
a beautiful day <3
TwilightM
Marty
libertywalk;
x_error_x
. colorado sunrise
prettyreckless.
-TingTing-
палачинкии..
'nasii
xxxRaikkonenxxx
sylar
~Ver~
~Vanity
hiding in your eyes.
Obsessed.
~ Enchanted
jarofhearts
xxSnejy;
Little Dhampir
drinkmysoul
greenworld_
Мушки
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 28 от 40]

DirrtyNasty

DirrtyNasty
Начинаещ
Начинаещ

О.
Кой от тук има ласт.фм и съгласен е да го добавя?

Без Габи.

Aко има такъв, което ме съмнява.

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Ами... една простотия в даскало... нищо особено, ама страшно се вбесих.

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

недей така ^^ аз го правя постоянно, а някъде четох, че било много вредно когато станем хора на възраст, щяло да избива във сърцето ли ..ддз. ;S

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

greenworld_ написа:Хора, днеска госпожата по Музика ще ни изпитва да пеем фалшиво на Дъ Бойс Ар Бек от ХСМ...тя е няква луда маниачка на тема ХСМ ...ужас!
ИСКАМ ТИ ГОСПОЖАТА! :х И наща да ни изпитваше на песни от Дисни... :825413:

DirrtyNasty

DirrtyNasty
Начинаещ
Начинаещ

Нашата ни изпитва на I love Ron'n'roll.

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Пак е добре!Аз искам на някоя известна английска песен да на изпита,ама тя само на някакви БГ песни с супер лигави (за мен) песни :dry

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

А нас ни кара да учим уроци, хъх... днес казвах музите. Smile

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

DirrtyNasty написа:О.
Кой от тук има ласт.фм и съгласен е да го добавя?

Без Габи.

Aко има такъв, което ме съмнява.
аз имам. Very Happy fearl3ss_ :goodgrief

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

greenworld_ написа:Хора, днеска госпожата по Музика ще ни изпитва да пеем фалшиво на Дъ Бойс Ар Бек от ХСМ...тя е няква луда маниачка на тема ХСМ ...ужас!

Госпожата ти е фенка на ХСМ?! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 621631 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 621631 wow Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 2141 Ама сериозно ли? High school musical? Госпожата? Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 91917 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 952534 Брей, че модерна, тя моята даже не ни пуска нищо, което не е от уч. материал Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 621631
Хай, хора Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 952534

Искам да ме изпита на Paramore! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579 Не! Базик! Ще изкарам шестица на Майлини песни Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 982947

DirrtyNasty

DirrtyNasty
Начинаещ
Начинаещ

Ние учим и епохите - там Барок, Романтизъм и т.н. и ще правим контролно на тях.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Obsessed. написа:Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 561384 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 561384

Тити! Заслепяваш ме, моля те Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579
Какво е сссстанало, че си така щастлива?Ако не е тайна Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 231960

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

rockstar~ написа:
Obsessed. написа:Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 561384 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 561384

Тити! Заслепяваш ме, моля те Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579
Какво е сссстанало, че си така щастлива?Ако не е тайна Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 231960

Хах. ;D
О,нищо особено,просто съм си щастлива,като почти всеки ден де.
Ти по-добре ли си от вчера?Вчера ми стана гадно за теб,много гадно. Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 141793

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Няма нужда да се притестяваш за мен Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 507648
Сега съм доста по-добре..
Вдъхновяваш ме ;дд

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Obsessed. написа:
rockstar~ написа:
Obsessed. написа:Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 561384 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 561384

Тити! Заслепяваш ме, моля те Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 104579
Какво е сссстанало, че си така щастлива?Ако не е тайна Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 231960

Хах. ;D
О,нищо особено,просто съм си щастлива,като почти всеки ден де.
Ти по-добре ли си от вчера?Вчера ми стана гадно за теб,много гадно. Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 141793
Какво е нещастно нещо е станало вчера ако не е тайна? Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 338417

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Та за госпожата да ви казвам Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 952534 Еми, да, фенка е на ХСМ.Сега прави мюзикъл на тази тема, не знам дали ще е мотамо като филма, амаа ще видим.От нашия клас ще участват няколко момичета.Иии тя каза, че никога не изпитвала писмено, само устно, също така и ние учим уроци.Аз миналата година само шестици имах на тях и вчера видях, че тази новата дето ми е сега, ми е писала 6 от миналия път като говорех за Романтизма май беше...и вчера понеже Крисито отсъства, аз, Велин и Ванеса пяхме заедно.(То всъщност по двойки трябваше, ама имаше и няколко тройки).И аз си пея вече уверено, знам си текста, мисля, че се получи супер!Ванеса и Велин само мънкаха нещо, защото не знаеха текста.Та, аз имам шест Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 28 561384

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Ко прайте бе,зайци? Smile Как са морковите в даскало? :825413:

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 28 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите