Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая..

+25
BellaBells
. colorado sunrise
x_error_x
палачинкии..
'nasii
gossipbitch
Obsessed.
xxxRaikkonenxxx
~Vanity
smiley_
jarofhearts
Little Dhampir
caffeine
hiding in your eyes.
prettyreckless.
-TingTing-
greenworld_
sylar
ShootingStar.
Мушки
willy
a beautiful day <3
drinkmysoul
inwisiblee~
libertywalk;
29 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 13]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

На мен повече ми харесват иконките! :goodgrief

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

^^да и на мен когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 507648

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Иконките са много яки!Браво :bravo

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

А,аз сега ги видях Evil or Very Mad оМг и те са хубавки

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Та.. нещо на Аш.. просто експеримент ^^
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1023296Y

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Ако не беше толкова синьо, щеше да ми хареса повече, това ми се набива в очите. Иначе е много хубаво.

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Miss.Twilight написа:Ако не беше толкова синьо, щеше да ми хареса повече, това ми се набива в очите. Иначе е много хубаво.
:713536:

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Ако беше малко по-светличко щеше да е супер,но идеята иначе е много хубава,харесва ми Very Happy

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Ъм, напоследък нямам никаква муза, нищо не ми хрумва.

Ето ви 2 иконки, после Аманда Байнс.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1033120C когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1033124Z

и подпис на Майла ;/
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1033125j
* не исках да го надписвам, но.. така се случи.

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Уау!Какво ви става бе? Що сте толкова добри.На Майлз е страхотен!

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Много са сладки,браво!

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

на второ не ми харесва текста и фона
първото е сладурско

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Икони, породени от мързел.
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1037867b когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1037868P когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1037869a
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1037870K когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1037871L когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1037872e

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

New Icons:
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1038296K когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1038297C когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 1038298G

използвала съм псд на тони, но съм го променила.. много. :goodgrief

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Оу Йеее ! Тези на Kristen Bell са за мен нали? /нахална.знам/Бъзик естествено.Просто и трите са страхотни!Браво : )

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Ъми.. ти имаше на Деми комплект, който утре ще го постна ;8 Иначе.. радвам се, че ти харесват, ако искаш и тях можеш да вземеш. Very Happy

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Вече няма интерес към темата ми, така че мисля да сложа край. ;]
Но преди него.. вижте иконки с мое .psd Very Happy

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 2nbzg9l_th когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 Imsbpi_th когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 Sc9a9h_th когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 8zpa9y_th
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 Rtn8xx_th когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 A2zzeo_th когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 2mwta12_th

А до поръчката на Лили.. нищо не се получава. Най-добре ти да ми дадеш снимки. :cold:

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Иконки 1, 4 и 6 ми харесват най-много.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

3,4 и 6 са убийствени! :devil:

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Впечатли ме с иконки на Блейк и Кристен Бел.Мноого са хубави!
Другите имат чудесен колор,на някои е малко силен.Само трябва да им сложиш шарпен ми се струва.

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Радвам се. =P

Ta, нови икони и подпис на Майли. Имам чувство, че музата почва да идва! :sun2

когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 28191yr_thкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 2dmi1bp_thкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 2e3rip5_thкогато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 24ybypf_th
когато сутрин стана, започвам да играя - за графика и фотошоп по цял ден си мечтая.. - Page 6 10d5nk1

И пак казвам, Лили.. моля те. Дай снимки. =)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите