Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Вашата история EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Вашата история EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Вашата история EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Вашата история EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Вашата история EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Вашата история EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Вашата история EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Вашата история EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Вашата история EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Вашата история

+5
prettyreckless.
drinkmysoul
a beautiful day <3
Little Dhampir
Obsessed.
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Важно! Вашата история Сря Юни 17, 2009 9:02 pm

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Тукни разкажете как разбрахте за книгите,защо решихте да ги четете и дрън-дрън.Пишете повечко. ;d

2Важно! Re: Вашата история Чет Юни 18, 2009 11:22 pm

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Чух за "Здрач" още в началото на януари. Тогава не проявих особен интерес, но наблюдавах растящата слава на книгата и филма. През март с две приятелки решихме да отидем на кино, за да гледаме филма. Преди това не бях чела книгите. Мислех да се опъвам и да не ходя, но за щастие не го направих. След близо двучасовия престой в киносалона разбрах, че съм луда по "Здрач". В началото не мислех да чета книгата, но не се сдържах и си я купих. Запалих се още повече. След това дойде ред на "Новолуние", а след това и на "Затъмнение". Оттогава до сега живея втори живот със "Здрач"! :Razz:

3Важно! Re: Вашата история Чет Юни 18, 2009 11:25 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Понеже Ети само дрънкаше за "Здрач" аз реших да го гледам.Тогава беше с мноого лошо качество,но пак нещо се разбираше и ми хареса.След това си взех книгата и абсолютно се зарибих по книгите,защото прецених,че филма не е толкова добър,колкото книгата.От тогава стриктно следях датите на излизане на книгите ии тъй....

4Важно! Re: Вашата история Чет Юни 18, 2009 11:36 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

be the one adored. написа:Понеже Ети само дрънкаше за "Здрач" аз реших да го гледам.Тогава беше с мноого лошо качество,но пак нещо се разбираше и ми хареса.След това си взех книгата и абсолютно се зарибих по книгите,защото прецених,че филма не е толкова добър,колкото книгата.От тогава стриктно следях датите на излизане на книгите ии тъй....

Ооо да :bravo Само че го гледах когато излезе хубавото качество.

5Важно! Re: Вашата история Пет Юни 19, 2009 1:17 am

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Първо в списание Браво, в един брой едната половина от списание беше само за Здрач. Заинтересовах се, купих си книгата и същата вечер гледах филма. Много се вманиачих..

6Важно! Re: Вашата история Пет Юни 19, 2009 1:27 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Стана януари месец,манията Здрач беше в разгара си Smile .На мен ми беше интересно на какво толкова се възхищаваха ии накарах мама да ми купи книгата.Стигнах до 5 или 6 глава,когато реших първо да гледам филма.Звъннах на една приятелка и хоп на кино Smile След това започнах да се интересувам ии така се получи всичко Very Happy

7Важно! Re: Вашата история Сря Юни 24, 2009 10:47 pm

Buterfly

Buterfly

Ами приятелките ми в у-ще бяха много запалени по "Здрач" и всички говореха само за това и на мен ми стана любопитно и така аз станах голяма фенка :P

8Важно! Re: Вашата история Пон Юли 13, 2009 10:51 pm

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Ами аз първо чух за Здрач от една приятелка. С нетърпение броеше дните до световната премиера на филма, но аз нито се заинтересувах, нито нищо. После във всички форуми почнаха да си слагат аватари, подписи, ама пак нищо. Реших, че е просто поредната мания.
И една вечер сестра ми каза, че го дават в киното и реших да отида да видя какво толкова му харесват всички... Иии така станах част от манията. ^^ Купих си книгите, дори последните две ги взех на английски, защото не ми се чакаше да излязат на български, всеки ден от тогава се ровя из сайтове за новини и материали, дори се наех и с направата на фенсайт. =)

9Важно! Re: Вашата история Нед Сеп 06, 2009 10:40 pm

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Разглеждах си разни форуми и попаднах на тема за Здрач(филма) казах си "к'фа е па тая простотия са" Smile и така един ден в Браво имаше статийка за Здрач прочетох я с голям интерес и като видях,че е нещо с вампири си казах,че трябва да го гледам.Дълго време не можех да го намеря никаде накрая попаднах на някакъв сайт с торенти и го намерих толкова бях щастлива ,че го изтеглих и го гледах веднага (нищо че беше с лошо качество)И така си гледах филма няколко пъти изчаках да излезе книгата и си я взех прочетох я на един дъх и зарибих всичките си приятели Smile И така после излезе хубаво качество на филма и до сега съм го гледала над 11 пъти :confused Книгите съм ги прочела само по 1 път и мисля скоро да почна да ги чета наново :yes

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите