Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Какъв тип момчета харесвате? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Какъв тип момчета харесвате? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Какъв тип момчета харесвате? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Какъв тип момчета харесвате? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Какъв тип момчета харесвате? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Какъв тип момчета харесвате? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Какъв тип момчета харесвате? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Какъв тип момчета харесвате? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Какъв тип момчета харесвате? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Какъв тип момчета харесвате?

+10
a beautiful day <3
Мушки
greenworld_
jarofhearts
xxxRaikkonenxxx
sylar
willy
Little Dhampir
inwisiblee~
Obsessed.
14 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Мускулести,слаби,високи,елеганти?Вие кажете.

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Емм .. харесват ми по-разпуснатите. Нещо като хип-хопъри .. Ии с дълги коси, ма смисъл не да им е до кръста или до раменете, амии ако сте виждали скейтърите .. ей такава прическа. С кецове, разсулени гащи, голяма тениска, косата .. малеееее <33 Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Не е лошо момчето да е по-едро, ама да не е чак някоя горила. Все пак някой трябва да ме пази, нали ? Smile Най-добре ще е да е с къса коса и високо, защото и аз не се славя с много малък ръст. Smile Ще е добре и да е красиво! Smile иИ ... задължително с чувство за хумор. :goodgrief

willy

willy
Fanpire
Fanpire

inwisiblee~ написа:Емм .. харесват ми по-разпуснатите. Нещо като хип-хопъри .. Ии с дълги коси, ма смисъл не да им е до кръста или до раменете, амии ако сте виждали скейтърите .. ей такава прическа. С кецове, разсулени гащи, голяма тениска, косата .. малеееее <33 Smile
Точно..перфектна визия! А за характера.Искам чуство за хумор.Да е мил и от части срамежлив.Да не е глупав.А и за външността - чаровна усмивка

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Високиии <33 Smile иии искам да е интелигентен,чувство за хумор и да имаме общи интереси :yes

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Да има чувство за хумор,да имаме общи интереси,да е умен,сладък,малкооо по-висок от мене,ама малко-да не е някой великан.А и да е от Левски,за да има за каво да спорим,щот аз съм за ЦСКА! Smile тва последното беше много тъпо-а и да е за Ферари Evil or Very Mad :loveshower:

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

Да е висок на всяка цена, защото аз съм висока и няма как... Smile да има чувство за хумор, да е интелигентен и по възможност да е със сини очи. Smile Е, винаги има и изключения де. Very Happy

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

И аз като вас искам да е висок.Малко ще ви повторя, ноо няма как Какъв тип момчета харесвате? 507648 Да не е дебел, да има чаровна усмивка, чувство за хумор, да е симпатичен, да е интелигентен, да не мисли само за себе си, да е леко срамежлив..абе момчето мечта Smile

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

:lovee: Тип Рон xD
Шега,ама всъщност не е много шега..
Високи,ама не някакви жирафи xD Smile С чувство за хумор като мене,ако е с още по-голямо ще е супер...Да е умееен и с него да мога да се лигавя :543frsd: Да харесва Хари Потър и Здрач,а по-точно Рони и Хърмичка и Еди и Бели :543frsd:
А най-важното е да ме обича :bear Да няма друга и за него да съм единствена...Мечти,мечти.

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

На ръст да е колкото мен,да не е много мил и разглезен, /много миличките,дето ти викат "зайче","слънце" и т.н. ги мразя/ стига ми да ме нарича по име Very Happy .Да има чувство за хумор,да има хубава усмивка...Да имаме общи интереси...Да е на горе долу моята възраст и да прекарва време с мен,а не цял ден да стои при приятелите си и както каза Мими - най-важното е да ме обича.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

be the one adored. написа:На ръст да е колкото мен,да не е много мил и разглезен, /много миличките,дето ти викат "зайче","слънце" и т.н. ги мразя/ стига ми да ме нарича по име Very Happy .Да има чувство за хумор,да има хубава усмивка...Да имаме общи интереси...Да е на горе долу моята възраст и да прекарва време с мен,а не цял ден да стои при приятелите си и както каза Мими - най-важното е да ме обича.
Охх Нати, аз съм твоята сродна душа, да знаеш xD Същата съм :yes

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Чушки* написа:
be the one adored. написа:На ръст да е колкото мен,да не е много мил и разглезен, /много миличките,дето ти викат "зайче","слънце" и т.н. ги мразя/ стига ми да ме нарича по име Very Happy .Да има чувство за хумор,да има хубава усмивка...Да имаме общи интереси...Да е на горе долу моята възраст и да прекарва време с мен,а не цял ден да стои при приятелите си и както каза Мими - най-важното е да ме обича.
Охх Нати, аз съм твоята сродна душа, да знаеш xD Същата съм :yes


Ох, лелее! И аз като вас!! :713536: :hanghead:

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

sylar написа:Високиии <33 Smile иии искам да е интелигентен,чувство за хумор и да имаме общи интереси :yes
забравих - да не е някъв глезльо или женчо, да не е срамежлив Very Happy не харесвам момчета, който се крият в ъгъла на стаята и една дума да не мога да кажат :confused

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

sylar написа:
sylar написа:Високиии <33 Smile иии искам да е интелигентен,чувство за хумор и да имаме общи интереси :yes
забравих - да не е някъв глезльо или женчо, да не е срамежлив Very Happy не харесвам момчета, който се крият в ъгъла на стаята и една дума да не мога да кажат :confused
Да, точно. Изобщо не харесвам срамежливи момчета. Мълчат там и само те гледат... Пфуу.... :dry Smile

unstoppable__



inwisiblee~ написа:Емм .. харесват ми по-разпуснатите. Нещо като хип-хопъри .. Ии с дълги коси, ма смисъл не да им е до кръста или до раменете, амии ако сте виждали скейтърите .. ей такава прическа. С кецове, разсулени гащи, голяма тениска, косата .. малеееее <33 Smile

И аз такива, ма за косата  не се сещам кво искаш да кажеш... :crazy:

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

sylar написа:
sylar написа:Високиии <33 Smile иии искам да е интелигентен,чувство за хумор и да имаме общи интереси :yes
забравих - да не е някъв глезльо или женчо, да не е срамежлив Very Happy не харесвам момчета, който се крият в ъгъла на стаята и една дума да не мога да кажат :confused

ии последно: да е чистоплътен :hihihihi: не искам някой миризливец :hihihihi:

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Ох Рени,общо взето съм съгласна с теб за всички твой по-горни постове.Мисля,че няма квко повече да допълвам. Smile

smiley_

smiley_
Начинаещ
Начинаещ

няма значение какъв ще е стига да ме разбира и да имаме общи интереси

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

sylar написа:
sylar написа:
sylar написа:Високиии <33 Smile иии искам да е интелигентен,чувство за хумор и да имаме общи интереси :yes
забравих - да не е някъв глезльо или женчо, да не е срамежлив Very Happy не харесвам момчета, който се крият в ъгъла на стаята и една дума да не мога да кажат :confused

ии последно: да е чистоплътен :hihihihi: не искам някой миризливец :hihihihi:
Аз прочетох чистокръвен o_O И ти се обидих.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите