Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Какво харесвате в противоположния пол? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Какво харесвате в противоположния пол?

+11
. colorado sunrise
a beautiful day <3
палачинкии..
xxxRaikkonenxxx
caffeine
greenworld_
willy
jarofhearts
TheBigV
Little Dhampir
sylar
15 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Опишете момчето/момичето мечта за вас Very Happy

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Алекс Петифър, Камерън Брайт и Робърт Патинсън, особено като са гримирани Smile... ахх! :Razz:

Така по темата, извинявам се за по-горе:
Харесва ми, когато има чувство за хумор, а и не искам, момчето до мен да е глупаво или да се прави на такова, за да е по-"куул". Да му пука за мен. За да бъдем заедно, трябва да имаме и общи интереси. *отнесох се* Няма да е лошо и, ако е красив... поне малко. Smile



Последната промяна е направена от Miss.Twilight на Съб Авг 29, 2009 3:30 am; мнението е било променяно общо 1 път

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Емии, със сигурност не трябва да е със самочувствие без покритие. Да е красива, с хубаво тялоооо, ( Smile ) да не е ревнива, иии да ме обича. Smile

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

Хубав, висок, не много срамежлив, но не и нахален, да споделя моите интереси, да не си мисли, че може да има едва ли не всяко момиче Smile... май е това. Друго не се сещам. Smile

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Висок,чуство за хумор,по-скоро срамежлив отколкото ревнив,но и да е ревнив пак ще се справя.Да се държи мило,а да не е от онези дето се правят на важни.Да е умен поне малко.Красив.. ако не е : да не е някой крокозавър!

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Значии *почва да мечтае*..да е висок!!!Да е леко срамежлив, но не прекалено.Да не бъде със страшно голямо самочувствие.Да има дар слово и да е забавен!Да ме обича и да не е ревнив (поне не много).Да ме изненадва (приятно) и да е честен с мен.Да има нещо в него, което да ме привлича, така че да искам да съм само с него.Да има чар и да е учтив, кавалер и да е със стил :goodgrief

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Такам...висок,ест Smile колкото по-висок,толкова по-добре ;d Да е отворен,не искам да е срамежливец,чувство за хумор,интелигентен,да се държи мило с мен,но да не е някой женчо ;D Външния вид не ме интересува много,важното е да има нещо,което да ме привлича Very Happy

едит: няма да е зле и да харесва героите Evil or Very Mad

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Ммм и аз съм тийм 'високи' =D Но тъй като аз не съм особено, не го искам някакъв дългуч... Нормално висок. С много хубави очи. Не е задължително да е красив, просто чаровен и по-различен от останалите момчета. Да говори много, тъй като аз не винаги съм от най-разговорливите. Да е забавен. Да мога да говоря с него и на сериозни теми, не само за простотии и общи приказки. Да не се предава лесно, когато реша, че искам нещо. В противен случай ще ми омръзне много бързо. Иии да имаме общи интереси, да има на какво в повече да ме научи.

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Ми значи..да е забавен,по-висок от мене,по-голям от мене/дори и с няколко дни/,умен,да имаме общи интереси,да има собствен чар,да не се влияе от мнението на другите,да не ми опява и реве...и да бъде винаги себе си...

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

С чувство за хумор,хубава усмивка и зелени или сини очи (или и двете Какво харесвате в противоположния пол? 98537 )умен,чаровен,черна или кафява коса Какво харесвате в противоположния пол? 323332

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:Ммм и аз съм тийм 'високи' =D Но тъй като аз не съм особено, не го искам някакъв дългуч... Нормално висок. С много хубави очи. Не е задължително да е красив, просто чаровен и по-различен от останалите момчета. Да говори много, тъй като аз не винаги съм от най-разговорливите. Да е забавен. Да мога да говоря с него и на сериозни теми, не само за простотии и общи приказки. Да не се предава лесно, когато реша, че искам нещо. В противен случай ще ми омръзне много бързо. Иии да имаме общи интереси, да има на какво в повече да ме научи.
И аз искам абсолютно същото и вече съм открила това в едно момче.За жалост, не ме харесва.Не ми пука,де,не мога насила да го накарам. Smile

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:Ммм и аз съм тийм 'високи' =D Но тъй като аз не съм особено, не го искам някакъв дългуч... Нормално висок. С много хубави очи. Не е задължително да е красив, просто чаровен и по-различен от останалите момчета. Да говори много, тъй като аз не винаги съм от най-разговорливите. Да е забавен. Да мога да говоря с него и на сериозни теми, не само за простотии и общи приказки. Да не се предава лесно, когато реша, че искам нещо. В противен случай ще ми омръзне много бързо. Иии да имаме общи интереси, да има на какво в повече да ме научи.
Мда,напълно съгласна с теб,много точно казано.. Very Happy
При мен обаче да е разговорлив,колкото съм аз ще е малко зле,по някога не мога да си затворя устата и казвам неща ,за които съжалявам после...това е една от лошите ми страни. Какво харесвате в противоположния пол? 25791 Така че нормално разговорлив ще си е добре,а и не мога да кажа,че не съм достатачно висока,добре съм си...
Но е някак странно да излизаш с момче по-ниско от теб...смешно е отстрани. Smile

едит:Забравих да кажа,да се интересува от баскет или поне да ходи на мачове с мен.. Какво харесвате в противоположния пол? 25791

rollinginthedeep.

rollinginthedeep.
Фен
Фен

ВИСОК! ;д
Та, ами ... (;д ох, много ми е смешно). Сега сериозно, значи да бъде откровен, да може да ми има доверие, както и аз на него, да има чувство за хумор, да не се има за boss (;д) и да бъде малко красив.

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

~supermuffin написа:Хубав, висок, не много срамежлив, но не и нахален, да споделя моите интереси, да не си мисли, че може да има едва ли не всяко момиче Smile... май е това. Друго не се сещам. Smile

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

*Little Secret* написа:
~supermuffin написа:Хубав, висок, не много срамежлив, но не и нахален, да споделя моите интереси, да не си мисли, че може да има едва ли не всяко момиче Smile... май е това. Друго не се сещам. Smile
+ без всякаква ревност.

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

*замечтава се*
Да е висок, с червена коса и сини очиии *възбуждаща се емотиконка*, с чувство за хумор, да ме отпуска, да спорим постоянно... *възбуд* да ме обича, да прави всичко за мен, да иска да умре вместо мен в имението Ма... оу, да, продължавам де... да играе куи... някакъв спорт ии да обича Чъд... нещо си там, някакъв отбор...

омг, мамка му, i want ron weasley!!!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите