Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Мнението на родителите ви EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Мнението на родителите ви EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Мнението на родителите ви EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Мнението на родителите ви EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Мнението на родителите ви EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Мнението на родителите ви EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Мнението на родителите ви EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Мнението на родителите ви EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Мнението на родителите ви EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Мнението на родителите ви

+14
. colorado sunrise
smiley_
caffeine
Hayles
Obsessed.
greenworld_
prettyreckless.
TheBigV
drinkmysoul
a beautiful day <3
unstoppable__
inwisiblee~
Little Dhampir
sylar
18 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Мнението на родителите ви Empty Мнението на родителите ви Сря Юни 17, 2009 8:26 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Одобряват ли начина,по който се обличате? :goodgrief

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Аз се обличам съвсем нормално, не нося твърде разголени дрехи или нещо подобно, така че - да. Естествено, нормално е през лятото да ходя с потници и поли, но потниците не са прозрачни, а полите - 2 см. Smile

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Амии никой нищо не ми казва, тъй като не съм екзотично облечена. ;дд
Съвсем нормално .. къс ръкав, потници ии къси гащички.. ама тва лятото .. иначе зимата съм ескимоз. Мнението на родителите ви 952534
Всичко е наред с техните мнения и моето обличане, защото нищо не е ненормално. ;д;д;д
Лили

unstoppable__



Не много, защото всичките ми дънки са с много ниска талия (май тва е най-ниската талия, която може да съществува). Всичките ми дънки са такива и майка ми мрази дънките с ниска талияя... Също така имам блузи с много големи деколтета и майка ми не одобрява момиче на 13 години с такива деколтета, и полите понеже са адски къси, и майка ми определено не ги одобряваа. :dry Aмааа мене кво ми пука? Аз пак си ги нося :P :P

Добре, ама .. оправи правописа ;рр
саги

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Амии аз обикновено нося по-широки блузи с къс ръкав и 7-8 дънки,тъй че да.По-скоро аз не одобрявам вариантите,които майка ми предлага да се облека. Smile Smile

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

~ hayles. написа:Амии аз обикновено нося по-широки блузи с къс ръкав и 7-8 дънки,тъй че да.По-скоро аз не одобрявам вариантите,които майка ми предлага да се облека. Smile Smile

Дааа даа, точно!!! :rock Избира ми бабешки неща Evil or Very Mad

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Определено не! Smile Когато си облека нек'ви широки дънки, и ги сваля надолу малко, почва ми вика 'Абе, я си дигни гащите, щи измръзне гъза' Smile Т'ва е през зимата и есентта. Иначе лятото няма такива изцепки. Smile

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

~ hayles. написа:Амии аз обикновено нося по-широки блузи с къс ръкав и 7-8 дънки,тъй че да.По-скоро аз не одобрявам вариантите,които майка ми предлага да се облека. Smile Smile

Точно! :bravo

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

C187 написа:Определено не! Smile Когато си облека нек'ви широки дънки, и ги сваля надолу малко, почва ми вика 'Абе, я си дигни гащите, щи измръзне гъза' Smile Т'ва е през зимата и есентта. Иначе лятото няма такива изцепки. Smile

Извинявай, ама момче да си смъква така дънките е адски грозно :shoked
Иначе аз нямам проблеми, нося нормални дрехи и родителите ми не правят проблем относно олбичането ми :music

10Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Вто Юли 14, 2009 7:01 pm

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Попринцип нямам проблем с родителите ми.Не ги оставям те да избират дрехите,които да нося.Щом аз си харесвам нещо,няма проблем.Естествено аз се обличам съвсем нормално.

11Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Пон Юли 27, 2009 11:09 pm

Hayles

Hayles
Потребител
Потребител

Ядосват ме,но иначе ми дават почти всичко..За това ги обичам и естествено за дето са ми дали живот .. :2078945:

12Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Вто Юли 28, 2009 5:26 am

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Ми майка ми мрънка от време на време, че съм носела много едноцветни дрехи и обикновено в някакви по-тъмни и маслени цветове, което не било подходящо за лятото. Ако можеше, щеше да ме облече като кукла Барби...
Ама в общи линии се разбираме. Почти винаги е съгласна с това, което си купя или просто не казва нищо.

13Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Сря Юли 29, 2009 8:56 pm

smiley_

smiley_
Начинаещ
Начинаещ

еми аз си се обличам нормално в смисъл нормално дънки широки тениски и кецове...е малко се карами за кецовете защота аз ги нося дори и през лятото ...

14Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Сря Окт 28, 2009 12:48 am

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Аз и майка ми имаме еднакъв вкус за дрехи ,така че нямам абсолютно никакви проблеми с нея. :sun2

15Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Сря Окт 28, 2009 2:13 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

little.sunshine' написа:Аз и майка ми имаме еднакъв вкус за дрехи ,така че нямам абсолютно никакви проблеми с нея. Мнението на родителите ви 561384
Дам,майка ти определено е готина Мнението на родителите ви 338417 Лично съм се убедила!! Мнението на родителите ви 952534
Иначе, майка ми и на мен ми прави проблеми относно кецовете - нося ги по всяко време на годината Мнението на родителите ви 621631

Дани

16Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Сря Окт 28, 2009 2:51 am

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Нямам си и на представа. Мнението на родителите ви 952534 Досега нищо не са ми казвали. Предполагам,че да..аз си се обличам нормално Мнението на родителите ви 621631

17Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Пон Ное 09, 2009 3:50 am

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Аз се обличам съвсем нормално, не нося твърде разголени дрехи или нещо подобно, така че - да. Естествено, нормално е през лятото да ходя с потници и поли, но потниците не са прозрачни, а полите - 2 см. Smile

18Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Пон Ное 09, 2009 4:46 am

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

С мама често се караме, тъй като тя всъщност има вкус, ама все иска да съм наконтена, в стил 'Блеър'. Докато аз съм по-обикновена, дънки, кецове или пантофки и някаква блуза. Нищо особено в ежедневието. ;]

Дани

19Мнението на родителите ви Empty Re: Мнението на родителите ви Сря Май 19, 2010 11:55 pm

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Мии...да.Имам предвид,майка ми не е тръгнала да ми прави проблеми,що нося тва или другото....за баща ми пък да не говорим хД.Иначе сутрин преди даскало майка ми постоянно ми вика,че съм била цялата в черно,че тениските ми са хипер големи и подобни глупости,ама иначе сериозно недовоолство от родителска страна не долавям.Даже се радват,че не съм някоя фещънка със задни* отвън Smile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите