Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Актьорите от Здрач обраха MTV наградите EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Актьорите от Здрач обраха MTV наградите

+6
Little Dhampir
libertywalk;
xxxRaikkonenxxx
a beautiful day <3
xxSnejy;
Obsessed.
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Тинейджърският филм 'Здрач' обра почти всички награди на вчерашното награждаване на MTV.Филмът беше определен като най-добрият за годината.Вижте останалите категории,в които взеха награда:

Best Fight Winner-Robert Pattinson vs. Cam Gigandet
Breakthrough Performance Male Winner-Robert Pattinson
Best Kiss Winner-Kristen Stewart and Robert Pattinson
Best Female Performance Winner-Kristen Stewart
Best Movie Winner-Twilight
Гледай тук




Заслужаваха ли според вас наградите,защо?Изкажете мнение тук.

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Еее супер!Радвам се.

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Амии...Честно казано,не мисля,че заслужиха някой награди...Като например за най-добра целувка.

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Супер.Заслужаваха го. Very Happy

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Е, заслужаваха си наградите. Аз смятам така. Very Happy

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Според мен заслужиха всички награди, жалко, че не спечелиха и наградата за най-добра песен към филм. Мисля, че "Decode" е доста по-добра песен от тази на Майли Сайръс, но...догодина! :P :baby :Razz:

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Best Movie Winner- WTF??! Здрач най-добър филм?Боже,боже.Смея да твърдя,че филмът беше слаб!Тук наградата определено заслужаваше "The Dark Knight".Силна актьорска игра,добри ефекти,като цяло уникален филм.

Best Female Performance-
Тук горе-долу съм съгласна,макар че Крис не показа чаак толкова превъзходна актьорска игра.Да,имаше и моменти,в които ме трогна и увлече,но те не бяха през целия филм.Можеше да дадат наградата на Анджелина,но и за Кристен става.

Breakthrough Performance Male-
Мм,Робърт..добре тук бях май съгласна,макар че силно се надявах да е за бен наградата. <33 Роб обаче също не е лош избор,вписа се в ролята на Едуард според,та да кажем,че това го заслужаваше.

Best Kiss- Тук напълно подкрепям,целувката беше адски перверзна,но и .. възбуждаща и секси,така че..да,тук съм за.А пък и другите номинирани бяха..зле.

Best Fight- Мм,не.Като цяло сцената в балетното студио ми е любима и не отричам,че битката беше направена добре,но за мен не достатъчно.Хийт и Кристиан,за вас трябваше да бъде това. <3

Иии точно тази награда,която заслужаваха на 100% не получиха-Decode.Как,как,как?Ето това не мога да си обясня.
Като цяло-имаше награди,които заслужаваха,но и такива,които им бяха присъдени просто поради вота на лудите фенки.Мания,какво да се очаква?!Не стана ли вече прекалено комерсиално?! Very Happy

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Наистина става малко прекалено с тази мания...Особено пък онези лигли "Ооо,аз обичам Робърт,Здрач е дъ бест!Искам на мястото на Кристен в сцената с целувката!.." и т.н.Но аз още си харесвам поредицата Smile

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ооох, ХОРА, РЕВЕ МИ СЕ ОТ КЕФ!! ТОЛКОВА СЪМ ЩАСТЛИВАА! Всичко си заслужихаа (inlove) ОБИЧАМ ГИ (inlove) ОБОЖАВАМ ГИ (inlove) МОИТЕ ВАМПИРИ И ХОРИЦА Smile (inlove) Ако се чудите коя е таз шматка alicecullen, еми т'ва съм аз Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Няма как да се отрече, че наградите на MTV обират продуктите с най-много фенове. В момента при "Здрач" е точно така. Няма лошо, но тъпото е, че не се гледа продукта като цяло, не се оценява ... гледа се от гледната точка само на: "Ай лоф Едуард, Ай лоф Едуард, Ай лоф Едуард". Обзалагам се, че поне половината от гласувалите дори не са си направили труда да видят клипа към другите номинации в определена категория, за да видят все пак за какво става дума щом са видели, че "Здрач" е там. Ядосвам се на това. А пък и доколкото знам не можеше да се гласува само по един път ... Феновете на Майли или по-точно ФЕНКИТЕ и са тийнеджърки с безкрайно свободно време, докато "Paramore" имат и възрастни фенове, чиято работа не е единствено да гласуват в един сайт. :dry

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Danito0o написа:Няма как да се отрече, че наградите на MTV обират продуктите с най-много фенове. В момента при "Здрач" е точно така. Няма лошо, но тъпото е, че не се гледа продукта като цяло, не се оценява ... гледа се от гледната точка само на: "Ай лоф Едуард, Ай лоф Едуард, Ай лоф Едуард". Обзалагам се, че поне половината от гласувалите дори не са си направили труда да видят клипа към другите номинации в определена категория, за да видят все пак за какво става дума щом са видели, че "Здрач" е там. Ядосвам се на това. А пък и доколкото знам не можеше да се гласува само по един път ... Феновете на Майли или по-точно ФЕНКИТЕ и са тийнеджърки с безкрайно свободно време, докато "Paramore" имат и възрастни фенове, чиято работа не е единствено да гласуват в един сайт. :dry

Именно,ето за това говоря.Гласовете всъщност не са реални,поне за мен.Всички,или по-точно маниачките на тема вампири,Здрач и т.н,оценяват само по заглавието.Като чуят 'Здрач' и вече са решили,че там трябва да отиде наградата.Ето защо мисля че наградите не са обективни,особено спрямо другите номинирани.Освен това имам чувството,че в залата във вечерта на наградите имаше само фенове на 'Здрач',които пищяха истерично при всяка взета награда.Аз си бях сигурна,че ще спечелят в повечето или направо всички категории,в които са номинирани.Ей такива неща ме карат да мисля,че Здрач вече е прекалено комерсиално и нашумяло нещо.Направо ме отблъсква.Всяко второ мнение е за това колко обичат Роб/Едуард,а като ги питаш в колко други филма са гледали въпросния,мълчат.И на това,ако му се вика фен..Просто повечето не знаят точното значение на думата фен.Ето защо аз не се изсилвам като разправям наляво-надясно,че съм фен на това и онова,при положение,че съм гледала една серия от сериал..примерно говоря.
Ама,както и да е.Нали гушнаха наградите..

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Тити,точно това за феновете го мисля и аз!!Преди се мислех за фен на кой ли не,но осъзнах,че един истински фен означава да е гледал всички продукции с въпросната личност,да знае какви награди има,да има всички лични снимки на въпросната личност ии да знае всичко /или почти всичко/ за него/нея.
Но така или иначе,поредицата пак ми харесва!! :sun

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Тц.. и аз ли се вписвам в това за феновете на Роб/Едуард?! :shoked Пфф.. дано да не е така, защото няма да го приема. :no Не защото не ми харесва.Т'ва, че Роб ми харесва, въобще не значи, че ще гласувам заради него за филма. :confused Защото се справиха супер и Крис, и Ашли, и Ники, и Келан.. та дори и Тейлър Актьорите от Здрач обраха MTV наградите 507648 Да си призная ли? Еми аз даже не гласувах. Само таях надежда и чаках нетърпеливо.Но това за Decode.. ужасяващо е как не спечелиха... тая песен все още ме кара да треперя Smile

бту, не искам да се карам с никой Актьорите от Здрач обраха MTV наградите 507648

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Щом не си гласувала не се вписваш. Smile По начало и аз съм фенка на Едуард, но бих признала успехите и на други филми без негово участие. А някои(не оттук) не го правят ... :shoked

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Чушки* написа:Ооох, ХОРА, РЕВЕ МИ СЕ ОТ КЕФ!! ТОЛКОВА СЪМ ЩАСТЛИВАА! Всичко си заслужихаа (inlove) ОБИЧАМ ГИ (inlove) ОБОЖАВАМ ГИ (inlove) МОИТЕ ВАМПИРИ И ХОРИЦА Smile (inlove)

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Всъщност си беше ясно защо Здрач спечели толкова много награди.Ако я нямаше тази Здрач мания,филмът щеше да спечели дооста по-малко награди,а можеше дори и една да не вземе.И сега навсякъде има истерични фенки на Роб,но примерно да ги питаш кога е роден започват да говорят за обувките си xD
Аааа,защо спечели The Climb?То Майли май само тийнове я слушат и сега Хана Монтана мания,също.Decode е къде къде по-добра,тия Майли ми избрали тццц,тццц..

Buterfly

Buterfly

:sun2 Според мен напълно си ги заслужават!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите