Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Прая се нешо на писател, на рими откривател :), фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам..

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

franzellka.

franzellka.
Начинаещ
Начинаещ

Ъъ...да :Д Здравейте..имам две..мааай завършени неща, ще ги сложа след малко.
Ааа да, казвам се Бетина :Д иии ще ви тровя и със снимки..очаквам коментари за нещата ми Very Happy



Последната промяна е направена от franzellka. на Вто Мар 30, 2010 9:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път

franzellka.

franzellka.
Начинаещ
Начинаещ

--

Прахът издига се във шарена вихрушка
в сатенените бели небеса,
колко още мога аз да понеса?
А денят ми сменя цветовете на дъгата,
превърта се като на кино,
през живота ми лавина преминава
как да бъда щастлива, като някой ме предава?

Живота втора лента няма,
мастилото не се купува,
а лист след лист живота ни минава
от листи в книга застаряла.

franzellka.

franzellka.
Начинаещ
Начинаещ

Рисувам с болката цветовете на самотата,
колко сива е самата сивота.
Край мене хора без лица минават,
и въпроси несвързано задават.

Дъждът по лицето ми се стича,
преплита се и той със солените сълзи
капещи от кървавите ми очи.
Безмълвни дмите отлитат,
сякаш закъснели за последния си танц.

Тишната черна, грозна и зловеща
прокънтява в мислите ми пак,
сама съм аз в стаята безкрайна,
а часовника отброява края на неизбежният ми ад.

Дъхът ми вече спрял е,
сърцето ми без кръв дере се,
но аз съм тука и знай че те мразя,
трупът ти безмилостно ще газя,
и вече знам от приятелки мъжете си да пазя.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Като гледам във всичко си добра ;д
Снимките са удивителни, третата и четвъртата са ми любими, а колкото до стиховете.. уау <3

franzellka.

franzellka.
Начинаещ
Начинаещ

muffin lover написа:Като гледам във всичко си добра ;д
Снимките са удивителни, третата и четвъртата са ми любими, а колкото до стиховете.. уау <3

Мерсиии, мерсиии Прая се нешо на писател, на рими откривател :),  фотограф се опитвам да бъда, но само се опитвам.. 37546

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Уоу!Първата и третата снимка са удивителни!Боже....Аз просто се покланям пред таланта ти,мойте простотии /които след малко ще кача/ са нищо в сравнение с твоите неща!Браво!

franzellka.

franzellka.
Начинаещ
Начинаещ

a beautiful day <3 написа:Уоу!Първата и третата снимка са удивителни!Боже....Аз просто се покланям пред таланта ти,мойте простотии /които след малко ще кача/ са нищо в сравнение с твоите неща!Браво!

Ехее, мерсии Razz

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите