Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Интервю на Vanity Fair с Ashley Greene, от снимачната площадка на Eclipse Ashley_Greene

Пряко от снимачната площадка на Twilight: Eclipse, VF.com се срещна с Ashley Greene (aka "Alice Cullen" в The Twilight Saga), за да разговарят за снимките на предстоящия New Moon, повторните събирания на каста и как превръщането във вампир е променило живота и.

VF.com: В момента ти си във Ванкувър, на снимачната площадка на Eclipse...
Ashley Greene: Така е. Пристигнах на сета! Един час път, много хубаво; ние излизаме от средата на нищото.

Какво снимаш днес?
Има много екшън в този [филм], много хореография в бойните сцени. Днес аз, Nikki [Reed] и Kellan [Lutz] работим и снимаме друга част от бойните сцени, част от огромната битка на Cullen и вълците срещу новородените.

Какво е да работиш с различни режисьори, върху един и същ герой?
Първочално е малко трудно; дава се и се взема много. Всеки е различен и има свой собствен поглед върху това, но се получава доста добре. Трябва да седнеш и да си кажеш, "Това съм правила досега, ето защо го чувствам по този начин" и трябва да приемаш предложения. По принцип става въпрос за комуникацията, но все още не сме имали проблеми с това.

Ролята ти на Alice Cullen става по-значима с продължението на поредицата. Какво преживя на снимките на New Moon?
Невероятно е, мисля, че подборът бе правилен. Доволна съм, че [ролята ми] не е толкова голяма в първия, защото бях нервна. До втория, имах време напълно да развия този герой и сега се чувствам много удобно като Alice Cullen. Ще бъде тъжно това да приключи. Бях много развълнувана, когато прочетох сценария, защото го имах, разбира се, четох книгата и никога не знаеш как ще я преобразят, а снимките бяха чудесни. Chris [Weitz, режисьорът] бе страхотен.

Гледа ли завършения филм?
Гледах го преди месец. Много съм щастлива... много съм развълнува за него. Когато го гледахме, беше напълно незавършен. Бе една от първите отрязани сцени и изглеждаше много добре. Първото нещо, което ми мина през главата беше, "О, господи, красиво е!" Начинът, по който е заснет... Javier, нашият D.P., свърши такава хубава работа. Всички ние изглеждаме наистина много добре!

Колко се различава от първия филм?
По-опасен е; по-тъмен в костюмите, декорите и тона. Volturi влизат и определено са ги направили да изглеждат страховито. Мисля, че заради това осветлението бе толкова важно, ключово. Добра част от това е в Италия...

Какво бе да снимаш там?
Невероятно. Искам да се върна! Бяхме сред природата - можеше да направиш снимка и тя да е като картичка. Мястото, където стояхме бяха седем вили и хората, които ги притежаваха ни готвеха закуска, обяд и вечеря всеки ден, бяха просто страхотни. Дори ходенето на работа, където снимахме - нямаше изграждане на снимачни площадки - беше страхотно да можеш да влезеш в тези невероятно стари, прекрасни сгради. Това, което ми мина през главата бе, "Всъщност, тук живеят хора... бих искала аз да живея тук!"

Коя e любимата ти сцена?
Да карам Поршето беше много забавно. (смее се) Трябваше да карам по тези тесни калдъръмени улички, казвайки репликите си. Гордея се, че го направих и не се блъснах никъде! Но заснемането на една от първите сцени, където Alice прави парти и Bella се порязва на хартия, беше много забавно, защото всички бяхме там. По време на [New Moon] снимките бяхме основно аз и още четири-пет души от каста. The Cullens бяха там само за около седмица. Беше приятно, защото започнахме със завръщането, обединяването и всички отново бяха там... също видяхме и Jasper в действие.

Какво се промени в живота ти най-много след излизането на Twilight?
В момента животът ми е луд ураган. Работя, работя и работя. С успеха на филма идват и предложенията, местата, на които хората искат да отидеш, просто за да си там и аз наистина не успявам. Преди се борех като актриса и работех като модел, за да си плащам сметките. Притесняваше ме наемът и живеех с още двама души. Да премина от това към "Трябва ми почивка, трябва ми свободен ден," е лудост. Хубаво и уморително е, но всеки ден майка ми да вижда какво правя по Интернет?! Лудост е! От някой непознат, за който никого не го е грижа, кой си и какво правиш, изведнъж си в заглавията с това какво ядеш, правиш, с кого излизаш и пиеш кафе. Но предполагам, че това ми помага, когато вляза в стаята и режисьорите и продуцентите внезапно знаят коя съм. Това е най-откаченото...

Кое?
Възгледите и схващанията ми са се променили. Влизаш в стая с продуценти и режисьори и си нервен, мислиш си как това са големи лоши студия, които искат да се провалиш. След това влизаш и те искат да знаят какво мислиш, какво искаш да направиш и как възприемаш сценария им. [Сега] oтивам там, сядам, разговарям с тези хора, както би трябвало да правя от самото начало. Това е един различен свят.

Промени ли се начинът, по който се разбираш с останалите от каста?
Да, малко. Опознахме се по-добре, работим заедно шест дни в седмицата, по 12 часа на ден. Така че определено се опознахме по-добре и има истинска химия. Има дни, в които знаеш, че някой е кисел. Всички можем да се свържем с едно нещо, и това е начинът, по който животът ни се е променил драстично. Можем да разчитаме един на друг. Когато някой преминава през труден период, винаги има друг от каста, който е преминал през същото. Приятно е.

Значи ти и Kellan Lutz ще правите Halloween парти във Вегас... имаш ли костюм?
Да! Но все още не мога да кажа какъв е... ОК, ще бъда птица! Стилистката ми намери този костюм за мен, защото я бях помолила да го направи и тя откри този невероятен, красив костюм. Мисля да добавя малко пера за да го направя по-малко "Halloween Секси Птица." Ще бъде много забавно.

Как ще опишеш деня?
Нервен. Малко съм нервна за битката. [смее се] Акробатиката...

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите