Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Интервю на Twilight Saga Review с Ashley Greene New_Moon___Alice_Cullen_by_SanakoNara

Twilight Saga Review са имали възможността да интервюират Ashley Greene, която играе Alice Cullen във филмите от Twilight Saga. Тя е била достатъчно мила да прекъсне снимачния процес на Eclipse, за да отговори на няколко въпроса от фенове:

TSR: Какво беше първото ти впечатление от Twilight, когато бе на прослушване?
AG: Никога не съм мислела, че ще бъде нещо толкова голямо, толкова огромно като това. Twilight е WOW. Мислех, че ще бъде чудесно, мислех че ще бъде нещо като известния Scary Movie, но никога не съм мислила, че ще бъде толкова голямо, като... не знам... прочутия Harry Potter. Transformers... не знам. Не знам, дали разбирате мисълта ми, но е страхотно да си част от нещо като Twilight и сагата.

TSR: Коя е любимата ти книга от поредицата?
AG: Между New Moon и Eclipse съм. Но харесвам всичките.

TSR: Тийм Edward или тийм Jacob си?
AG: Ъх... Аз наистина, наистина обожавам Rob, а Edward е страхотен, но съм тийм Jacob. Заобичваш Taylor, той играе невероятния Jacob, така че... сърцето ми принадлежи на него. Хахаха!

TSR: Щом получи ролята на Alice Cullen, как се подготви за нея?
AG: Прочетох книгата и сценария и говорих със Stephenie. Тя ми помогна да създада сегашната Alice.

TSR: В New Moon, Alice играе повече отколкото в Twilight. Доволна ли си как се развива Alice в сагата?
AG: Разбира се! Ето защо харесвам New Moon и Eclipse повече от Twilight и Breaking Dawn! Хахахаха! Шегувам се. Страхотно е, но значи също и че имам повече реплики за учене. Но ми харесва, обичам работата си, всичко е чудесно.

Цялото интервю можете да прочетете тук

Източник: Twilight Saga Review

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите