Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Нова актриса за Виктория във "Затъмнение"

+6
fluff*
greenworld_
'nasii
~Vanity
caffeine
a beautiful day <3
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Summit Ent. са потвърдили официалната смяна на Виктория - освен ако не искат да си правят шеги с феновете.Изглежда причината за смяната е графика на снимки на Rachelle, заради което тя няма да може да се снима и в "Затъмнение".Bryce Dallas Howard ще бъде новото лице на Виктория.
Източник:twilightbg.com

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Голяма грешка... =/
Тъпо е да я сменят и то накрая, в последната част, в което се появява.
Според мен Рашел е много по-добра Виктория от Bryce Dallas Howard

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Напълно съм съгласна cafeine аз тая кат я гледам,ваобще не е подходяща за ролята на Виктория.Рашел си я играе перфектно.Още една глупост :dry

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Много ми е тъжно, че Рашел няма да играе Виктория.Тая другата като я гледам изобщо не пасва за ролята на Виктория.Има петиция за оставането на Рашел - тук , можем да я подкрепим,но едва ли ще помогне.Поне ще разбере колко много я обичаме. :Razz:

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Подкрепям ви!Рашел си играе страхотно, аз точно така си представям Виктория (не заради филма).Макар че доколкото разбирам претоварения й график ще е пречка за ролята, затова са я `махнали` така че решението явно е нейно...не знам :confused Но на мен адски много ще ми липсва нейното лице, още повече, че тя ми беше от любимките в `Здрач` - като характер, като външност...а колкото до тази Брайс или както се чете - не ми харесва и не мисля, че би могла да замести Рашел...

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Четох едно изявление на Рашел, че Съмит неочаквано са я сменили, без да я предупредят предварително.
Всъщност са се оправдали с това, че тя имала някакъв ангажимент във филм за около 10 дни и това щяло да пречи на снимките на Eclipse (чиито снимки са около 3 месеца). Според мен това си е просто оправдание, за да я заместят...
А новата Виктория всъщност е дъщеря на някакъв богаташ, който явно я е намърдал във филма...

fluff*

fluff*

Не видях някой по-горе да е дал линк към подписка, в която подкрепяме Рейчъл. Нова актриса за Виктория във "Затъмнение" 507648 http://www.petitionspot.com/petitions/rachelleinecpliseyes/ Не знам дали това може да помогне, но не пречи да опитаме. Very Happy Може да се гласува по веднъж от всеки имейл.

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

От Съмит вече са взели решение и за съжаление никоя подписка няма да помогне за връщането на Рашел, но поне за пореден път, тя ще се убеди в подкрепата и любовта на феновете си! В изказването си тя е споменала и, че е готова да се откаже от другия и филм - Barney's Vision, ако това по някакъв начин пречи на снимките на Затъмнение. Съмит само си намират оправдание, за да не си проличи, че холивудския татко на новата, "невероятна" Виктория, който се ползва с голяма слава им е набутал сума ти парички... Само едно ще кажа: някой да беше чувал за Съмит преди "Здрач"?! Тогава компанията бе една миша дупка, направила 1-2 филма, които бяха гледали малцина. Дано не повторят грешката си, с който и да е друг от каста, защото, за бога... НИЕ, феновете ги тъпчем с пари от билети, НИЕ, феновете имаме право на глас. Не е честно спрямо нас да заменят без никакво предупреждение, Рашел. Ако продължават в същия дух, ще загубят уважението ми и ще се превърнат отново, в старата "миша дупка".

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Хах,Дани,т'ва,че няк'ва си малка общност от фенове е загубила уважението си към Съмит няма да ги спре,разбираш ли?
Другите "фенкии и фенове" на Здрач няма нищо да забележат,нали са от прочутите 'аз-обичам-Роб-Патинсън'...Пхаха,всичко се опира до Робърт според мен,виждате ли в тея петиции и незнам к'во още се записват горе-долу 200 човека,а кога обявиха новината?Според мен Съмит се правят на много интересни,ама ние нищо неможем да направим.А и все пак,ако не са съгласни,пак заради парите ще приемат,то е ясно.

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Да, разбирам, че няма да ги спре за съжаление. :confused Жалко, наистина, че повече хора не подкрепиха Рашел, а се интересуват само от Роб(и аз съм му фенка, да, но имам любимци и сред останалите от каста и ми пука за тях). Накрая ни остава само един избор: не харесваме новата Виктория, но ще отидем в киното, ще си купим билети и ще гледаме филма. Това е единствената ни възможност...

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:Голяма грешка... =/
Тъпо е да я сменят и то накрая, в последната част, в което се появява.
Според мен Рашел е много по-добра Виктория от Bryce Dallas Howard

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:Голяма грешка... =/
Тъпо е да я сменят и то накрая, в последната част, в което се появява.
Според мен Рашел е много по-добра Виктория от Bryce Dallas Howard

Напълно съгласна съм.
Абе толкова съм ядосана за тази случка,че не ми се обяснява.Направо се подиграват със Затъмнение.Рашел си е и ще бъде най-добрата!

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

това е живота.. всеки гледа пари да има...
голяма грешка е че я смениха, ама Съмит са идиоти..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите