Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид" EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Майкъл Шийн нарича героя си в New Moon, "вежлив на външен вид"

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Превод на интервю на Майкъл, с МТВ:

В Twilight, няма недостиг на бащи. За упорит, справедлив и нежен, имате бащата на Bella, Charlie Swan. За малко по-добре изглеждащ, по-спокоен баща, има Dr. Carlisle Cullen. Сега, Twilight-ерите имат нов, 40 годишния актьор-ветеран, Michael Sheen.

Знаем, че Sheen/Aro технически не е "бащата" на клана Volturi, но по много начини, като по-опитен от двете страни на камерата, звездата възприема ролята много сериозно. Наскоро ние се срещнахме със звездата от "Kingdom of Heaven", "The Queen" и "Blood Diamond”, мислейки си за Twilight семейството, "страшната като ада", Dakota Fanning и цялата тази лудост около RPattz.

MTV: Michael, ние, от MTV News, сме обсебени от всички "Twilight" неща, а неотдавна пуснахме и новия трейлър. Виждал ли си го?

Michael Sheen: Да, видях го. Бях смаен да се видя там.

MTV: Показаха ли ти изрязаните сцени от филма?

Sheen: Не, още не. Много съм развълнуван да ги видя, като повечето хора - особено като дъщеря ми, която е голям фен. Очаквам с нетърпение да отида на премиерата, с нея.

MTV: Сега трябва да имаш съвсем нова фенбаза.

Sheen: Разбирам се много добре с феновете под 12. Те са много големи фенове на "Frost/Nixon".

MTV: Разкажи ни за твоя герой в "New Moon".

Sheen: Аз играя Aro. За хората, които не са фенове на книгите, аз играя един от Volturi - някои ги описват като кралската фамилия на вампирите, което, предполагам, е добро описание. На външен вид, той е много спокоен, много вежлив и приятен. Но вътре в себе си, той е убиец. ...той е чудесен герой и имах време да го изиграя.

MTV: Кога ще видим Aro отново?

Sheen: Той не се появява в "Eclipse". Ще го видите отново в "Breaking Dawn".

MTV: Казаха ли нещо за него [Breaking Dawn], на снимачната площадка?

Sheen: Нищо не е обсъждано все още.

MTV: В трейлъра на "New Moon", можехме да видим и някои страни на злата Dakota Fanning. Как е тя във филма?

Sheen: Фантастична е. Страшна е като ада, но изглежда толкова сладка. Там, тя има чудесен герой. Хората наистина ще я заобичат.

MTV: Работил си с всички видове актьори. Но има ли нещо подобно на това, да работиш във водовъртежа, в който е Robert Pattinson.

Sheen: (Смее се.) Не знам как се справя с всичко това. Аз със сигурност не бих могъл да се справя с това, на неговата възраст. Той и Kristen са наистина удивителни. Те са напълно ангажирани с това, което правят и им пожелавам всичко най-хубаво.

MYV: Коя е сцената от "New Moon", която си най-развълнуван да видиш?

Sheen: Има страхотна сцена, която включва всички. Robert, Kristen - Ashley също е там. Всички от Volturi са там, ние сме на тази изумителна снимачна площадка и има много ефекти, и такива неща. Мисля, че ще бъде невероятно.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите