Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
I didn't eat for three days... so I could be lovely. EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

I didn't eat for three days... so I could be lovely.

+4
Obsessed.
a beautiful day <3
Мушки
KBitch~
8 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

KBitch~

KBitch~
Потребител
Потребител

hyauh, i'm back, biatchezz... не че на някой съм му липсвала, де. ;dd

1. Име: Цвета.
2. Рождена дата и година, зодия: 12.08.1995; Лъв.
3. Град: Шумен.
4. Брат или сестра: nope.
5. Защо избра този ник: Ъм... не му помня историята вече, ако трябва да бъда честна. Само помня, че имаше общо с една иконка и Крис. ;d
6. Обичаш: Кока Кола & МакДонълдс-ка храна. И да не забравя да спомена, Компютъра ми, с главно К. <3
7. Мразиш: Много неща, мързи ме да изброявам.
8. Страхуваш се от: Смъртта.
9. Опиши себе си, както намериш за добре: Ъх, мразя да се описвам, честно. И за това мисля да оставя този въпрос един вид отворен, за да видя вие от какво се интересувате. (:


Любими неща:
1. Актьор/актриса/филм: Kristen Stewart, Leighton Meester. Филмите са много, а актьорите често се менят, като за момента нямам никой, който да мога да нарека любим.
2. Певец/певица/група/: Paramore, Cobra Starship, Fall Out Boy. Другите са ми просто временни мании. Very Happy
3. Книга/автор: Зазоряване. Авторът е ясен.
4. Компютърна игра: Няма такава. (:
5. TV предаване: Скинс / :Razz: / ; Госип Гърл. /предполагам не е проблем, че пиша това... просто ги обожавам, а сърце не ми дава да ги сложа като филми xD/ Други ТВ неща от сорта на реалити игри не гледам. (:
едит: WAAAA! Аз съм тъпа, тъпа, тъпа. 'Колежани' изпусках да спомена, че гледам и обожавам. ;д
6. Цвят: Колкото глупаво, лигаво и съвсем несъответсващо на стила ми - розово.
7. Животно: Заек.
8. Занимание: Ъх... с много неща се занимавам.
9. Снимка: По-нататък... maybe. ;d


ow, & btw, никой да не си мисли, че наистина не съм яла от 3 дни, както е заглавието... просто ми е един от най-любимите цитати на Каси от Скинс.Very Happy



Последната промяна е направена от KBitch~ на Вто Юли 21, 2009 1:19 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Тия Скинс и в друг форум съм ги чела, вече взех да се чудя дали да погледна някой епизод *размисъл*
Иначе ти ми се струваш готин човек, забавен... приятен общо взето.

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Цветии,завърна се! :Razz:
Липсвахме ли ти? Smile

KBitch~

KBitch~
Потребител
Потребител

Много! Но важното е, че кьоравата антивирусна нема да ми създава проблеми ии съм тук. ^_____________________^

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

На мен пък ми липсваше,моля,моля.Страшно много се радвам,че отново си тук.
Таа за теб какво да кажа,освен че си страхоотна.Искам да ти благодаря и за отделеното време в обяснения за хит.бг.Отдавна не сме чатили,но когато го правим винаги е удоволствие за мен.*окейй,това прозвуча первезно,но не е*
Таа общо взето съм с останала с едни топли чувства към теб. (hug)

KBitch~

KBitch~
Потребител
Потребител

Ах, Титии. :Razz:
Мерси много! А до обясненията... е, ако си схванала нещо от мижавите ми изказвания, то мога да кажа само едно - няма проблем. ^^'
И не бой се, не прозвуча чааак толко первезно, колкото си мислиш.
И за да завърша този така безсмилен пост ще кажа, че чувствата са взаимни. *гризли*
:goodgrief

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Цвети?? Не съм ти писала в темата. Та да кажа нещичко за теб, спомням си като чатехме за Jonas-ите - Помниш ли? :gigglesmile: И нещо лично, незнам дали тук е мястото, но да кажа. В началото като те видях за първи оът във форума, мисля, че беше някой март или в първите дни на Априлчо, в начало те помислих за адски надута. Нямам представа, защо изобщо стана така, нямам представа никаква. Но с времето и чатенето, разбрах че не си такава. Някак си тая представа тотално рухна xD Боже, говоря като някакъв поет. Абе нмз, става въпрос, че това се случва рядко, за порода особена като мен. (sun)

Ама и имам леки въпросчета. Още ли харесваш Селена Гомез? Селена,Селина се тая?
И от кога правиш клипове, и незнам, абе и доволна ли си от живота си.
А и какво горе долу мислиш за мен?
Плюс това: Ако можеше да имаш свърестествена сила, какво избираш: невидима/четене на мисли?/

Това е, и като за последно да кажа, че ти гледам едно клипче - Shooting Star и го сравнявам с жалките опити да направят подобие на твоето. Айде стига подмазване от мен. Чао ^^
(hug)

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

Останала съм със много добри впечатления от теб. :sun2 Имаме доста общи интереси. Абе супер си. :598963:

Hayles

Hayles
Потребител
Потребител

И на мен ми харасвеш,а сайта ти е номер 1 !!
Как реши да го направиш?
Какво правиш по цял ден?
Как те кара да се чустваш музиката ?
А и приятно ми е много аз съм Бет . :sun2

KBitch~

KBitch~
Потребител
Потребител

Апф. Тъп, тъп... е па, не знам кое е тъпо. Не ми показваше, че има нови мнения... та, ке ме извинявате за лееекото забавяне. ^^


Цвети?? Не съм ти писала в темата. Та да кажа нещичко за теб, спомням си като чатехме за Jonas-ите - Помниш ли? :gigglesmile:

Уф, имам къса памет. Ама там май беше свързано с Джо, Сингъл Лейдис и сънищата ми май? Не помня много добре, честно да си кажа... трябва да препрочета хрона ни. ;dd

И нещо лично, незнам дали тук е мястото, но да кажа. В началото като те
видях за първи оът във форума, мисля, че беше някой март или в първите
дни на Априлчо, в начало те помислих за адски надута. Нямам представа,
защо изобщо стана така, нямам представа никаква. Но с времето и
чатенето, разбрах че не си такава. Някак си тая представа тотално рухна
xD Боже, говоря като някакъв поет. Абе нмз, става въпрос, че това се
случва рядко, за порода особена като мен. (sun)

Ав, не бой се. В доста случаи се е случвало така, било то на живо, в някой форум или където и да е. А и ако правилно помня с тебе се бяхме счепкали за Парамоур/Майли и аз без излезнала като неква изтървана от гората... забавни времена общо взето. ^^


Ама и имам леки въпросчета. Още ли харесваш Селена Гомез? Селена,Селина се тая?
И от кога правиш клипове, и незнам, абе и доволна ли си от живота си.
А и какво горе долу мислиш за мен?
Плюс това: Ако можеше да имаш свърестествена сила, какво избираш: невидима/четене на мисли?/

1. Все още имам някакви пристрастия към нея, но не бих казала, че съм и първа фенка. /не че някога съм била, де/
2.1. Клипове правя отт... уф, да кажем зима '08. (:
2.2. Пре-доволна съм. Имам си ги тея по-кофти моменти, ама си е нормално. А и така или иначе гледам да съм по-позитивно настроена. :sun2
3. Страхотна си! :Razz:
+ тва: maybe четенето на мисли. по-удобно ще е да виждам кой какво иска и за какво си мисли всъщност. ^^


Това е, и като за последно да кажа, че ти гледам
едно клипче - Shooting Star и го сравнявам с жалките опити да направят
подобие на твоето. Айде стига подмазване от мен. Чао ^^
(hug)

Уф, бе! То пък такъв шит да е... трагедия просто! -.-'
И туй па ако е подмазване... аз Едуардо да стана. :Д
Бай. *хъгг*



Останала съм със много добри впечатления от теб. :sun2 Имаме доста общи интереси. Абе супер си. :598963:


tytyTY. :sun2



И на мен ми харасвеш,а сайта ти е номер 1 !!
Как реши да го направиш?
Какво правиш по цял ден?
Как те кара да се чустваш музиката ?
А и приятно ми е много аз съм Бет . :sun2


1. Мерси, мерси. Радвам се. ^_______________^
2. Историята му всъщност е доста оплетена, но все пак ще се опитам някак си на бързо да я разкажа...
Всичкото тръгна от Туайлайт-а, както се предполага, нали... И докато отново гледах филма една вечер, осъзнах, че всъщност харесвам актрисата, която играе Бела, вместо Едуардо-то /не че имам някакви леви наклонности ;д/ и + това ми беше някак позната. След това и разгледах филмографията и останових, че съм гледала около 4-5 филма с нея, като помнех, че бяха некви интересни. И в крайна сметка започнах да дърпам разни снимки на Крис. И така в продължение на около седмица събирах инфо, гледах и останалите филми, докато накрая не реших да се разровичкам за някой български фен сайт, посветен само за нея /тъй като по оно време глог-а преливаше от сайтове за Здрач/ и когато останових, че такъв не съществува /а накрая излезе тоочно обратното/ реших да отворя един, така и така скоро преди това бях затворила един друг мой сайт, а ми се поддържаше нещо. И така, след около 2 седмици сайтът беше готов. Общо взето май така мина цялото нещо. Very Happy
3. Седя на компа предимно. Просто не ми се мърда до магазина даже, жегите ме убиват. ;дд
4. Така, както нищо друго не може... Музиката е нещо велико, свято дори бих казала. :Razz:
5. И на мен ми е приятно.
:sun2

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Цвети! Знам, че т'ва може би е флууд, ноо.. xD
Как се чете - Парамур, Парамор или Парамоур!? ;d

KBitch~

KBitch~
Потребител
Потребител

Парамоур. ;дд

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите