Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Новини EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Новини EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Новини EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Новини EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Новини EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Новини EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Новини EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Новини EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Новини EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Новини

+7
~Ver~
Little Dhampir
'nasii
палачинкии..
greenworld_
xxSnejy;
drinkmysoul
11 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Новини Empty Новини Съб Юли 18, 2009 4:10 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Новини Miley-cyrus-wings

Miley Cyrus will star in a new Disney movie based on the the young adult novel Wings written by Aprilynne Pike.
According to Variety,
the 16-year-old starlet will play Laurel, a 15-year-old who grows up
sheltered and home-schooled in a small town. Adjusting to a big high
school is difficult, and her suspicion that she’s not like the other
kids becomes a reality when she sprouts a pair of wings and learns that
she’s a fairy.
Miley’s mom Tish will executive produce with Temple Hill, the same company that produced Twilight.

--
Съжалявам, ще се постарая следващото, което поствам да е преведено.. трудно ми е ;\
А предполагам ще разберете горе-долу какво пише xD


бту, не намерих тема за новини и.. направих ;dd

2Новини Empty Re: Новини Чет Окт 01, 2009 3:34 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

“Hannah Montana” is coming to an end.
The Disney Channel series
starring Miley Cyrus is expected to wrap up a four season run next
year, according to the 16-year-old’s dad and co-star, Billy Ray Cyrus.

In
an interview for Access Hollywood and “The Billy Bush Show,” Cyrus said
the cast, which just wrapped up shooting season 3, will carry on for
one more run of shows at Miley’s request.
Story continues below ↓advertisement | your ad here

“Quite
frankly, I give a lot of credit to Miley for taking it to another
year,” Cyrus said. “She didn’t want it to just end with whatever was
the last episode we did. She wanted it to build to where there’s a
moral to the story, to where it doesn’t just end and go away and that’s
it. She wanted there to be an official ending to ‘Hannah Montana.’”

Cyrus
said they will film the final 11 half-hour long episodes and a one-hour
long season finale, all expected to screen in 2010.

“We’ll start
(shooting) season 4 sometime around the end of January,” Billy Ray
said. “We have to be done by the first week of June in the summer of
next year.”

But Cyrus did note, however, that things could change.

Толкова съм шокирана, че не мога да преведа Новини 687706
Кредит: community.livejournal.com/miley_source

Новини 238832

3Новини Empty Re: Новини Чет Окт 01, 2009 7:58 pm

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Ама ти не знаеше ли,че ще спират Хана ;дд
Налии щели да правят 4 сезон ии...край!Майли най вероятно ще напусне "Дисни"

4Новини Empty Re: Новини Чет Окт 01, 2009 8:02 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Знаеех..
НЕЕЕЕЕ, НЕ МИ ГОВОРИ! НЕ ИСКАМ ДА ЗНАМ! Новини 238832
Нямам думи..
;x i feel horrible

5Новини Empty Re: Новини Чет Окт 01, 2009 8:10 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Еми по - добре да напусне, за да си създаде истинска кариера.То от Дисни се тръгва.Спечели си нужната слава, за да я следят дечицата (и по - големите Новини 952534 ) и сега вече почва с по - сериозни филми.И тя остарява, все пак ;дд
А и ми е интересно какъв ще е финалния епизод..макар че според мен 1 час е малко..ама пак бива. Новини 101639 Аз не тъжа, че ще напусне Дисни, защото това ще бъде крачка към нейното развитие като истински творец, актьор и т.н.
С нетърпение очаквам новите й филми и албуми =)

6Новини Empty Re: Новини Чет Окт 01, 2009 10:09 pm

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Майли бяга от сцената за да повръща.
Горката Майли...Сигурно е просто скапана..

Но въпреки,че се чувства толкова зле,тя отново се връща на сценатаНовини 157442

7Новини Empty Re: Новини Чет Окт 01, 2009 10:16 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ужас Новини 157442 Новини 238832

8Новини Empty Re: Новини Чет Окт 01, 2009 11:48 pm

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Малее,горкичката. Новини 157442

9Новини Empty Re: Новини Пет Окт 02, 2009 6:32 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Горката ;(((
Дано да е добре..не бива да се преуморява чак толкова Новини 238832

10Новини Empty Re: Новини Сря Окт 07, 2009 7:52 pm

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Майли създава нова кампания за подпомагане на деца по целия свят.Ето промо-видеото и сайтът на кампанията Новини 101639

http://www.geturgoodon.org/

Дани

11Новини Empty Re: Новини Съб Окт 10, 2009 2:22 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Майли Сайръс е изтрила своя Twitter акаунт - за добро.
Последният туит на 16-годишната актриса пише: "Liam (Hemsworth)" няма Twitter и иска аз да изтрия своя с добра причина *ъъ?!*
Съвсем наскоро Майли...
ОФ, НЕ МОГА! СОРИ!
Ето Новини 952534


Новини Miley-cyrus-no-twitter




Miley Cyrus has deleted her Twitter account — for good.
The 16-year-old actress’s last tweet read, “Liam (Hemsworth) does NOT have a Twitter and he wants ME to delete mine, with good reason.”
Most recently, Miley has been touring the nation on her Wonder World Concert Tour — her next stop: Wells Fargo Arena in Des Moines, Iowa.
WHAT DO YOU THINK about Miley deleting her Twitter?
Кредит: jjj

Не мога да повярвам Новини 687706


Дани

12Новини Empty Re: Новини Съб Окт 10, 2009 4:07 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Новини Miley-cyrus-raps-twitter-reason
It’s only been a day since Miley Cyrus deleted her twitter account yet she’s received thousands of comments asking why.
The 16-year-old actress/singer responded to the questions in a rap song. Miley
rapped, “It wasn’t because my friend told me to/You know very well what
you say I don’t do/The reasons are simple/I started tweeting about
pimples/I started living for moments and I started living for people.”
She continued later on in the rap, “I want my private life private
and I’m done trying to please. I’m not living for tabloids, I’m living
for me.”
Видео:


13Новини Empty Re: Новини Съб Окт 10, 2009 11:29 pm

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Майли обяснява подробно защо е напуснала Twitter:
Spoiler:

14Новини Empty Re: Новини Съб Окт 10, 2009 11:35 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Много, много умно момиче ..

15Новини Empty Re: Новини Съб Ное 21, 2009 1:12 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Новини Miley-cyrus-tour-bus-crash
One of Miley Cyrus‘ tour buses was part of a deadly crash that took place this morning about 45 minutes south of Richmond, Virginia.

The buses were on the way to Greensboro, North Carolina for a show on Sunday when one of the four vehicles in Miley’s caravan drifted off the road and overturned. One person, presumed to be the bus driver, died, while nine other people sustained minor injuries.

Miley was not on board and is not on the scene of the accident, Richmond’s WTVR reports.

State police said that the roads were wet from rain Thursday night but are not to blame for the crash. An investigation is underway to determine exactly why the bus drifted.

“It was one of our tour buses, but not Miley’s,” her manager told TMZ. “It was one of our buses that transported our lighting crew.”
RIP!!

Кредит: justjared.buzznet.com

16Новини Empty Re: Новини Съб Ное 21, 2009 8:59 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Новини Miley-cyrus-bus-crash
Miley and the rest of her Cyrus family have posted a message her official website about the bus crash that occured earlier this morning south of Richmond, Virginia, which claimed the life of bus driver Bill Douglas.
The Cyrus family posted, “”We are deeply saddened by the loss of Bill ‘Uncle Bill’ Douglas.
Members of our tour are like members of our family. Our thoughts and
prayers go out to his family in the midst of this tragedy. He will
truly be missed.”
The bus was traveling along with three other buses (carrying members of Miley’s production crew but not Miley) southbound on Interstate I-85 just south of Petersburg, VA, when it ran off the left side of the road and overturned.
R.I.P. Bill Douglas.

Така или иначе, знаете английски .. пък и аз не мога да превеждам. Ще си продължавам така.

RIP.

17Новини Empty Re: Новини Чет Яну 07, 2010 11:50 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Harper's Bazaar Magazine
Новини Hbz-miley-cyrus-0210-05-de-70618051
[center]“I got on the plane [to Georgia], and I was lying in my mom’s lap and
crying and saying, ‘I’m so happy to be getting out of L.A.’ [In Tybee]
I went out every night with my friends. I did karaoke. I danced. All
this stuff would’ve been such a big deal in Los Angeles: Who’s she
with? Why is she dancing? I felt so alive and real. It’s so much easier
to know who you are when there aren’t a thousand people telling you who
they think you are. I felt like I was really figuring myself out.
Usually I have someone whispering in my ear, but I was on my own.”

Вижте цялата статия.

После ще пробвам да преведа нещичко. Новини 323332

18Новини Empty Re: Новини Съб Яну 09, 2010 2:13 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Истинската Майли Сайръс

Новини 001mq

Въпреки натиските на прожекторите, Дисни звездата направи добре пораствайки елегантно. Вижте най-забележителните й видове на червения килим.


За Майли Сайръс, която току-що навърши 17, животът е лесно разделен от славата. Има 13 години преди да стане известна, а след това има всичко. BF (Преди Славата) се продава накуп, а събитията на червения килим бяха специалност на баща й, Били Рей Сайръс, и сърцето му. "Спомням си толкова много пъти, когато бях по-малка като: Защо татко спи толкова много, когато се прибере от път?" казва тя. "Защо татко не иска да играе? Сега започвам да разбирам. Когато се върна от вън, първото нещо, което правя, е да взема малката ми сестра (Ноа Линдзи, 10) и да я държа, докато ме пусне."

Тези дни обаче всичко е под въпрос за Майли. Дори преди да подпише да играе версия на себе си с променено его, наречена Хана Монтана, по Дисни Ченъл преди четири години, тя е супер известна, юношеството й е отбелязвано от папараците, всеки неин туит се анализира - преди да изтрие акаунта си (бе й дошлко до гуша постовете й да се превръщат в храна за госип сайтовете). "Всичко в този свят е толкова драматично," казва тя от малка грозна стая на статиона в Long Island, където е на турне и току-що приключи с проверката на звука. Довечера е шоуто, подобно на всички нейни изпълнения напоследък, билетите са разпродадени.

Въпреки огромния й успех (People е изчислил стойността на кариерата на Майли на 1 милиард долара), порастването под прожекторите е неравно. Има заглавна снимка за Венити Феър на Майли, увита в чаршаф, на фотографа Ани Лейбовиц, която запрати родителите във всички видове обиди. "Ето, родителите ми мислят, че виждат хубава снимка на голям фотограф, а хората в Америка искат да видят нещо мръснишко в това?" казва Майли, която е облечена скромно, в огромна сива тениска и тесни къси дънки, подвити до чифт равни ботуши. "Това няма смисъл за нас, защото (семейството ми) не обръщаме внимание на негативизма. Но хората не искат да казват 'Какво чудесно изпълнение' или 'Каква чудесна снимка'. Никой не иска да гледа на нещо така и да види позитивното, тъй като това не продава едно списание."

А изпълнението на пилона на последните Teen Choice Awards през август, което бе сравнено със стриптизьорско движение? Мениджърът предлага да се намеси, но Майли го отпраща. Въпреки че има поредица от нервни секунданти, готови да се впуснат в най-малкия намек за безпокойство, тя може ясно да се обсъди. "Хората обичат споровете, тъй като това продава," казва тя с търпение.

"Работата ми е да бъда модел за подражение и това искам да правя, но не е да бъда родител," казва тя. "Работата ми не е да казвам на децата ви как да се държат или как не, защото самата аз все още разбирам това. Така че да ги отделите от мен е малко егоистично. Децата ви ще правят грешки независимо дали аз правя или не. Такъв е животът."

Майли е готова да порасне. Тази година тя ще снима четвъртия и последен сезон на Хана Монтана и вече е направила филм за възрастни. The Last Song (излиза този април), в който тя участва като непокорен тийн, отчужден от баща си (Грег Киниър), е базиран на романа на Никълъс Спаркс. "Хората ще бъдат много изненадани, когато го изгледат," казва тя гордо. "Доста е дълбок. Искам да снимам по-остри филми - филми, след които си тръгваш, чувствайки се задоволен." Филмът е заснет на остров Тайби, Джорджия, през лятото, а Майли е гледала да гони папараците и да има нормално тийнеджърско лято.

"Качих се на самолета (за Джорджия), лежах в скута на мама, плачех и си казвах: "Толкова съм щастлива да се махна от ЛА," казва Майли. В Тайби "Излизах с приятелите си всяка вечер. Пях на караоке. Танцувах. Всички това щеше да създаде такъв голям шум в Лос Анджелис: С кого е? Защо танцува? Чувствах се жива и истинска. Толкова по-лесно е да знаеш кой си, когато няма хиляди хора, казващи ти кой си мислят, че си. Чувствах се сякаш не бях на себе си. Обикновено има някого, шешнещ в ухото ми, но тогава бях сама."

"Никъде не съм се чувствала като у дома си," продължава тя. За Нашвил, родния й дом, Майли казва: "Почти чувствах, че мястото ми не е там, защото никой не разбираше пеенето или актьорството. Мислеха, че е очарователно, но не виждаха, че е работа. Знаех, че е трудно заради баща ми и никога не съм искала това. Не бях постоянно по разходки на червения килим просто защото изглеждаше нормално за мен. Забавната част беше ходенето по турнета, стоенето в автобуса. Обичам да чувствам, че всеки един от тези полу-камиони е там, за да сглоби сцената ми."

Днес отвън стадиона има много такива камиони и нейни фенове, минаващи през паркинга, държащи за ръце своите майки, бащи, сестри тийнеджърки. Много от тях носят розово: розови якета от мек плат, розови тениски с качулка, розови скоби. Някои дори имат написано с маркери, брокати и бои обожанието си: ОБИЧАМ МАЙЛИ!!, със сърца, дъги и звезди.

Собственият вид на Майли е малко по-строг (въпреки че лицето й е като на херувим, а очите й са широки). Косата й е дълга кестенява бъркотия от екстеншъни, а на едната страна на носа си има мъничка част злато (пиърсингът на носа й е рядко изключение от болката). Наскоро избухна по-маловажен скандал, когато фотограф засне малко мастило, подаващо се от горната част на банския на Майли: Това татуировка ли е? Истинска ли е? На Дисни звезда? В действителност, родителите на Майли и по-големият й брат Трейс имат множество татуировки, но тя има само една и то съвсем нова: ПРОСТО ДИШАЙ, написано отдолу сърцето й. Почеркът е на майка й, а татуировката има значение: През 2007 една от най-близките приятелки на Майли почина от муковисцидоза, а и двамата й дядовци - от рак на белите дробове. "Това ми напомня да не приемам нещата за даденост. Имам предвид, дишай - това е нещо, което никой от тях не можеше да направи, най-основното нещо," казва тя. "Направих я близо до сърцето си, защото това е мястото, където те винаги ще бъдат)."

Ами болката? Майли е известна с фобията си към игли. "Всъщност, ако мислиш за значението, не боли много," казва тя. "Никога не бих си направила безсмислена татуировка, но мисля, че ако си татуирате нещо важно и значенително за живота ви, то ще отнеме малко от болката."

Майките все още тръпнах тихо, надявайки се момиченцата им да не тръгнат към ателието за татуировки. Тълпи от тийнове копират като сянка всеки избор на Майли. Но въпреки цялото обожание, тя е била отчасти несигурна. "По цял ден питах всички: 'Изглеждам ли добре?' Вероятно съм задавала този въпрос толкова пъти, колкото мигам," признава тя. В Джорджия тя най-накрая преодолява това. "Не защото започнах да се чувствам красива; просто защото се чувствах удобно. Бях толкова свикнала с папараците, фотоапаратите, 'Какво носиш?' и зяпащите ме хора."

Това не означава, че не я е грижа за стила й - в YouTube ще откриете видео на Майли, подреждаща достатъчно големия си, за да влезеш в него, килер. "Аз съм малко мъжкарана," казва тя. "Обичам да пазарувам, но получавам голяма клаустрофобия. Имам главоболие. Харесва ми да отида само на едно място, да се впусна в него и да остана така за известно време." Любимият й магазин? "Barneys. Можеш да отидете на някой етаж и да намерите наистина страхотна чанта, която е като Prada или Gucci, или да отидете в Co-op, и да намерите Marc от Marc Jacobs, или тениски на Splendid." Тя харесва бижутата на Loree Rodkin, натрупала е тениски от Hanes. "Мислех, че е толкова готино, когато момичета ме питаха: 'Каква е тениската ти?' Аз отговарях: 'Hanes, но имам бижута на стойност 60 000 долара върху нея!"

Майли навлезе в модния свят, работейки с дизайнера Max Azria по линия за дрехи за Walmart. "Ние разглеждаме това, което нося, и след това се опитваме да го направим за 16 долара. Да кажем, че обличам подплънки, слагащи се на рамената, на червения килим; ние ще ги направим. Това е нещо, което не сте виждали в Walmart досега!," казва тя, звучаща напълно като темпераментен тийнеджър."

Но има още от Майли, а следващата, която светът ще види, може да не е момичето, което изпълнява "Party in the U.S.A." от блестящ микрофон. Тя взема все по-активно участие в света: наскоро си партнира с Youth Service America, за да започне geturgoodon.org, онлайн място за срещи на деца, които искат да правят добро. Събират малко боклук, например, правят видео и го споделят на сайта. Тя работи също и за осигуряване на средства за тийнове, чиито проекти са по-амбициозни от средствата им. И най-вече, Майли очаква с нетърпение да излезе на сцената. "В момента правя запис на друга поп песен и искам да излезе заедно с албум, който показва истинското ми аз." Тя прави пауза. "Все още не знам точно коя точно съм."

Източник: Bazaar.com
Превод: Honesty & rockstar~

19Новини Empty Re: Новини Нед Яну 10, 2010 10:42 pm

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Майли Сайръс: Аз съм пример за подражание
Новини File9014
Тийн идолът Майли Сайръс най-накрая осъзна, че освен външния й вид, подрастващите копират и поведението й. А то със сигурност не е особено примерно. Сред по-големите издънки на екранната "Хана Монтана" са голата й фотосесия за популярно американско списание и танцът й на пилон по време на наградите Teen Choice.
„Задачата ми е да бъда модел за подражание, а не родител. Моята работа не е да казвам на децата ви как да се държат и какво да правят. Самата аз все още не съм си отговорила на тези въпроси. Престанете да ме обвинявате за това, което им се случва! Те ще допускат грешки, независимо дали ме копират, или не. Такъв е животът“, отсякла Майли Сайръс в интервю за американското издание на Harper`s BAZZAR.
Тийн идолката била много огорчена, че хората забелязват само лошите неща около нея и дала за пример разголената си фотосесия. „От една страна родителите ми виждат артистична снимка на прочут фотограф, а от друга – цяла Америка реши, че е неприлична. Хората умишлено не искат да видят хубавото в това, което правиш. Всички се фокусират върху негативното, защото то продава списанията“, жалвала се Майли Сайръс.
Певицата признала, че и тя като всеки нормален тийнейджър, понякога не се чувства добре в кожата си. „Постоянно питах всички около мен дали съм красива. Сигурно задавах този въпрос по-често, отколкото мигах. Едва наскоро осъзнах, че съм хубава. Вече свикнах с вниманието на хората, с камерите и с папараците“, споделила звездата от „Хана Монтана“.

20Новини Empty Re: Новини Пон Яну 11, 2010 5:02 pm

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Майли Сайръс заплаши родителите си, че ще се изнесе
Новини File9035
Тийн идолката Майли Сайръс доказа, че каквото си науми, ще го постигне. Последната приумица на изпълнителката е да заживее под един покрив с новото си гадже – австралийския актьор Лиъм Хемсуърт.

В началото таткото на 17-годишната певица, кънтри звездата Били Рей, не одобрил идеята щерка му да се гушка в съседната стая с поредното си гадже. Още преди категорично да откаже на Майли Сайръс обаче, тя го заплашила, че ако не се съгласи, си хваща парцалките и се изнася заедно с новия си любим.

„Накрая родителите на Майли Сайръс се съгласиха да приютят в дома си Лиъм. Те предпочитат двамата да живеят под техния покрив, отколкото да се чудят къде младежите скитат по нощите”, разказал приятел на семейство Сайръс. Единственото условие, за което майката и таткото настоявали, било гаджетата да спят в отделни стаи.

Това не е първият път, в който тийн идолката Майли Сайръс настоява, че иска в дома й да се пренесе да живее нейно гадже. Преди Лиъм, в дома на семейството на звездата живя бившият й приятел – моделът на бельо Джъстин Гастън.

Дани

21Новини Empty Re: Новини Сря Яну 13, 2010 2:21 am

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Майли Сайръс опита да открадне кола
Новини File9065
Любимката на тийнейджърите Майли Сайръс отново попадна в устата на клюкарите. Последната изцепка на момичето е опит за кражба на кола. Е, оказало се, че намеренията й не били умишлени – просто певицата не познала собственото си возило.
Майли излизала от кафене в Лос Анджелис, когато осъзнала, че е забравила къде е паркирала. „Тя започна паникьосано да се оглежда, държейки ключовете на колата. После видя една черна „Тойота Приус“, която изглеждаше досущ като нейната. Опита да я отключи, но не успя“, разказал през смях очевидец на случката.
След няколко минути безуспешни опити да отвори вратата, на Майли Сайръс й просветнало, че май е объркала колата. „Ама това не е моята „Тойота“, разсмяла се певицата. Започнала да се оглежда за превозното средство и го открила на няколко метра от себе си. Звездата се качила в колата си и офейкала по най-бързия начин, за да не направи още някой гаф.

22Новини Empty Re: Новини Чет Яну 14, 2010 5:38 pm

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Хана Монтана слиза от екран
Новини 30dacf088d936ad677276f8fda02fa47
Успешният комедиен американски сериал "Хана Монтана" ще каже сбогом на телевизионния ефир след края на четвъртия сезон, който ще излезе през пролетта на 2011 г. , пишат испански медии.

Екипът на сериала, с участието на Майли Сайръс, планира да започне снимките на последния сезон на 18 януари. Краят на сериала съвпада с изтичането на договора, който Сайърс е подписала с програмата. През март Хана Монтана приближава края на третата част. Последният сезон ще стане достъпен за зрителите през пролетта. В сериала Сайръс играе ролята на момиче, което съчетава нормалното ежедневие на тийнейджър с двойствения си живот на певица.
Кредит: БГНЕС

Дани

23Новини Empty Re: Новини Вто Яну 19, 2010 12:57 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Сега нямам време да превеждам.. вероятно после, но засега го пускам на английски.

The upcoming fourth season will be its last, Disney officials told The Post.
Miley Cyrus — who plays Miley Stewart, a down-to-earth high schooler
who leads a secret double life as pop star Hannah Montana — has been
making noises for more than a year that she is ready to move on.
But the news quietly marks the end of one of the most successful kids’
shows ever. The show still averages nearly 5 million viewers a week.
“You never know in this business . . . but right now we’re scheduled to
wrap [forever] after shooting this new batch of episodes,” says Disney
Channel Worldwide’s Adam Bonnett, senior VP/programming.
Production on the fourth season is set to begin Jan. 18 and end
sometime this summer — after Cyrus takes a short hiatus in April to
promote her upcoming big-screen movie, “The Last Song.”
The fourth season will premiere “in late spring,” Bonnett says.
“The [new] episodes will continue to roll out at least over a full year,” he says.
The narrative framework for Season 4 will reflect the real-life
struggle the actress is having leaving behind the character that made
her famous.
The Season 3 finale, “Is Miley Saying Goodbye?” and slated to air in
mid-March, is “a big one-hour event where we find out what Miley
Stewart’s decision is going to be,” Bonnett says.
“It’s one of the things she’s been wrestling with for months — whether
it’s time to make a decision to continue being Hannah Montana or just
be a regular, ordinary girl.”
Bonnett says Ray Liotta will guest-star in the fourth-season opener,
and the show has also snared “Two and a Half Men” teen Angus Young as a
guest star in a future episode.
“Ray Liotta will play a role that no one would ever expect him to play in a teen sitcom,” he says.
Miley Cyrus’ relationship with Disney won’t end once “Hannah Montana” belts out her final number.
Miley’s CD label is Disney Records.
~ NEW YORK POST

Новини 381751

24Новини Empty Re: Новини Нед Авг 01, 2010 2:57 am

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Новини 2b8mk5

Новият проект на Майли е френски филм на име 'LOL': Laughing Out Loud. Директорът му е Лиса Азуелос,дъщеря на френския певец Марие Лафорет. Историята се върти около 18 годишната Лола(Лол за по-кратко) и се разказва за живота й в училище,как е била зарязана от гаджето си Артур и живота с майка й Анн. Анн е разведена и като самостоятелна майка намира трудности при новият й живот след развода със съпруга й.

Майли Сайръс ще си партнира с Деми Мур и Ашли Грийн. Според повечето източници Майли ще играе дъщерята,а Деми - майката. Очаква се филма да излезе в началото на 2011-та година.

Credit: www.teenbubblegum.com

25Новини Empty Re: Новини Нед Авг 01, 2010 3:17 am

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Изглежда интересен, бих го гледала. А френски филм... нали няма да е на френски ;D

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите