Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD

+17
~ Enchanted
jarofhearts
Immortal~
Рихардо~
greenworld_
палачинкии..
willy
hiding in your eyes.
libertywalk;
a beautiful day <3
sylar
xxSnejy;
Little Dhampir
-TingTing-
xxxRaikkonenxxx
Мушки
inwisiblee~
21 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 11]

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Аз пък нещо на иконки пак съм го ударила..

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Хора,HELP!
Заспивам!Пуснах си албума на Ашли, уж да се посъбудя, ама...

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

И на мен мноого ми се спии... :verysad

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Ама аз съм си казала да направя Здрач Пакет и то още днес.Тая песен hot mess ми действа положително

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

И на мен ми се спии

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

На вас ви се спи, а пък аз станах... Smile

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

и аз вече станах Smile

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Аз съм несънена.

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Седмнокласниции излезнаха резултатите от изпитите!!Колко имате?Аз съм се изложилаа! Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 926665 :sad

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Къде, мамка му, къде!?!!!

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Колко имате?

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

О, аз не казвам, много е малко :baby

ShootingStar.

ShootingStar.
Фен
Фен

Яя аз тъкмо щях да питам седмокласниците как са се справили.Има ли някой който да знае? :Razz:

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

ПАЗЕТЕ МЕ!
Spoiler:

Постоянно си натяквам, че двете мацета не съществуват, но все ме е страх!ЩЕ ХОДЯ НА ПСИХОЛОГ! :sad Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 926665

МУШШИИ СЪЩАТА СЪЪМ !!!!! СПОКС ;dd И мен ме е страх xD
Тонзи

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

абе,спокс и мен ме беше страх :gigglesmile: ще ви мине Нова чатруумъркаа .. 15000 поред xD - Page 7 507648
иначе как сте? :14541:

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Ох,аз не знам дали да вярвам, или не.Преди 3-4 години викахме Дама Пика с децата наоколо.Бяхме в апартамента на една приятелка,запалихме свещи,стояхме пред голямо огледало и на него беше написано "Дама Пика" и едно тесте карти в другата стая,като се слагаше една карта отгоре,но сега не си спомням коя беше.След това повтаряхме 13 пъти:"Дама Пика появи се" и зачакахме.След около минута мълчание,едно момче стана и си тръгна,защото го хвана страх.После отново запазихме мълчание и след около 2 мин. видяхме че огледалото се клати...и след т'ва всички запищяха и избягахме.В същата нощ момичето,което живееше в апартамента,в който викахме Дама Пика, спа в нас,защото я беше страх да се прибере. :verysad

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Оу една подходяща за мен тема Smile
Т като говорите за Дама Пика да се намеся и аз,защото ан 6 заминавам с едни приятелки ан вилата ми заедно с баба и дядо и рещихме да призоваваме разни духове,Мерита и др.подобни неща. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Та вече си иамме тесте чисто нови карти,собствена стая,в която и ще призоваваме и ще спим.Имаме всичко необходимо-свещи,огледала,карти,пентаграмии всичко,обаче имаме един мъъъничък проблем-не знем заклинанието за Дама Пика,ако някой знае пълното зяклинание моля да сподели :713536: :devil:

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Аз пък не вярвам на истории за духове... Smile

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Danito0o написа:Аз пък не вярвам на истории за духове... Smile
+1 :yes

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Е то и аз не вярвам,ама искам да повярвам и затова искам да ги видя Evil or Very Mad :noway
Засега ще изповзвам метода ан Наси за призиваване дано проработи :devil: мухахахахаха

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Е, аз не съм сигурна дали е било наистина.Може и някой да е помръднал огледалото, не знам.Но сега много не вярвам. :dry

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Aуе,къде е Мушката, че ми трябва? Smile

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

АА хора,няма да мога да спя от ваш'те истории.ГРР!

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Абе Нат споко се пак баба Самара няя излезе през телевизора да та яде Evil or Very Mad

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите