Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Как се запалихте по тях? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Как се запалихте по тях? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Как се запалихте по тях? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Как се запалихте по тях? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Как се запалихте по тях? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Как се запалихте по тях? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Как се запалихте по тях? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Как се запалихте по тях? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Как се запалихте по тях? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Как се запалихте по тях?

+7
xxxRaikkonenxxx
greenworld_
drinkmysoul
willy
a beautiful day <3
Little Dhampir
sylar
11 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Как се запалихте по тях? Empty Как се запалихте по тях? Сря Юни 17, 2009 10:40 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Давайте Smile

2Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 4:37 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Покрай "Здрач". Когато си изтеглих саундтрака и го чух "Decode" ми направи най-голямо впечатление. Потърсих я и във vbox7, и около нея изслушах и другите песни на групата. Така разбрах, че ми харесват. И ... досега са любимата ми група! :s3213:

3Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 4:50 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Амии..Не помня от къде.Май беше скучайно клипче във vbox7 къмм 2006-2007 година...Мисля,че въпросното клипче беше на Emergency.От тогава си изтеглих дискографията и си ги слушах за да убия времето...Постепенно,към 2007-2008 започнах да ги харесвам,а около "Здрач" още повече.И си ми останаха любимата група :Razz:

4Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 2:29 pm

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Аз почнах да ги харесвам къъмм 2007... Видях един клип със Misery Business.После потърсих за други.Намерих Crush Crush Crush.Харесва ми звученето им,но за други песни не съм ... се оглеждала така да се каже!

5Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 4:12 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ами.. от скоро. Честно казано първо чух Decode ии от там се запалих. Едва ли щях да започна да ги слушам, ако не беше гореспоменатата песен Evil or Very Mad НО ВСЕ ПАК - АЗ СЪМ НАЙ-ГОЛЯМАТА ИМ ФЕНКАА :Razz:

6Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 10:39 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Ам беше 2008 май Как се запалихте по тях? 507648 Бети беше направила сайт за Хейли и така,разгледах техни снимки,чух песните им и много ги харесах :rock Макар че в момента станаха адски комерсиални покрай Здрач :shoked ии вече са любимата група на всяка втора кифла... :confused



Последната промяна е направена от sylar на Пон Юни 22, 2009 10:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път

7Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 10:44 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

sylar написа:ии вече са любимата група на всяка втора кифла... :confused

Ааа ние сме кифли, така ли?! :dry
С извинение, просто ми стана интересно :shoked

8Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 10:55 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Ми не,не сте Smile затова написах всяка втора :yes

9Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 11:02 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ааа добре Evil or Very Mad Сори, че се разпалих така..

сорка за флууда too (;

10Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Пон Юни 22, 2009 11:18 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Една приятелка ми каза за тях миналото лято - беше супер зарибена и реших да ги `пробвам` .Харесаха ми, но не съм много запалена ;]

11Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Вто Юни 23, 2009 12:20 am

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Емиии..аз не съм много запалена,ама от края на 2008 ги харесвам Smile

12Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Вто Юни 23, 2009 9:35 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Чуш,не си,аз съм по-голяма xD

Аз ги слушам от 2007.В един форум имаше тема за тях и аз чух Бизнеса xD и само тая песен слушах,после си изтеглих албумите им и страшно се закефих!

13Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Нед Ное 01, 2009 5:11 am

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Лили ми помохна много.. ;д Таа, изтеглих си цялата им дискография и почнах да ги слушам, после потърсих инфо и тъй.

14Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Нед Ное 01, 2009 4:25 pm

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Ми аз ги ух за първи път в Здрач Evil or Very Mad (както повечето) и потърсих информация за групата,чух няколко песни,после се сетих че имам едня тяхна песен в компа (Missery Business) и от там.Харесвам ги,но не съм много голяма фенка.

15Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Нед Ное 22, 2009 5:37 pm

Mardy Bum.

Mardy Bum.
Потребител
Потребител

Видях техни снимки в нета, реших да ги проуча и да си изтегля дискографията.
Харесаха ми ии..така. ;}

16Как се запалихте по тях? Empty Re: Как се запалихте по тях? Нед Ное 22, 2009 5:39 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

a beautiful day <3 написа:Амии..Не помня от къде.Май беше скучайно клипче във vbox7 къмм 2006-2007 година...Мисля,че въпросното клипче беше на Emergency.От тогава си изтеглих дискографията и си ги слушах за да убия времето...Постепенно,към 2007-2008 започнах да ги харесвам,а около "Здрач" още повече.И си ми останаха любимата група :Как се запалихте по тях? 269479:
И след това се запознах с Бети в АврилБГ и тя също ми помогна да ги захаресвам Как се запалихте по тях? 98537

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите