Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Дискусии EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Дискусии EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Дискусии EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Дискусии EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Дискусии EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Дискусии EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Дискусии EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Дискусии EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Дискусии EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Дискусии

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Важно! Дискусии Сря Юни 17, 2009 8:35 pm

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Тук ще дискутираме всичко за новите ни връзки,хлътването по някой .. всичко са любовта.Чувствайте се свободни да споделяте.

2Важно! Re: Дискусии Пет Юли 09, 2010 3:04 pm

DeviiLgirL.

DeviiLgirL.
Потребител
Потребител

Виждам,че никой не се е престрашил да пише.. Е,нека аз бъда първа.. Предполагам, всички сте прочели романа ми в темата-"Влюбвали ли сте се? " Е,какво мислите за това момче? Заслужава ли любовта ми? И мислите ли,че трябва отново да му се вържа? .. Ако искате, мога да сложа снимки! (Наши и негови,а ако някой не ме е виждал, мога и мои! ;д )

Little Dhampir

3Важно! Re: Дискусии Пет Юли 09, 2010 3:08 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Ами, честно казано, според мен си личи, че наистина те е харесвал и трябва сериозно да си помислиш дали той си играе с теб. Все пак веднага щом те е зарязал (със смс, моля ви се, каква е тая мода?) си е намерил друга. А баща ти какви ограничения ти е налагал спрямо него?

Little Dhampir

4Важно! Re: Дискусии Пет Юли 09, 2010 3:26 pm

DeviiLgirL.

DeviiLgirL.
Потребител
Потребител

Амии, не ми даваше изобщо да излизам (имаше и такъв период). След което аз му казах,че вече не излизам с него,но тати отново ни видя ии ме пускаше само до 10 часа,но видя,че не става на неговата, ии започна да не ми позволява да си ходя на село,но и това не ни попречи, и той почти всеки ден беше при мен в Пловдив!.. След което тати започна да се държи много студено с мен и каза,че много сериозно ще си поговорим за него.. Не знам, аз винаги съм настоявала пред него,че обичам Петър и няма да го оставя само защото той не е доволен .. И в крайна сметкаа след всички тези неща, с които аз доказах на баща ми,че го обичам,той настояваше,че не е добър за мен и т.н .. Не знам какво искаше да постигне,но явно успя и ни раздели.. Но след това май не му беше много приятно да ме гледа със седмици как се затварям в себе си и плача по-цял ден, без да излизам и без да се срещам с хора.. Не знам, не знам.


А колкото до това дали Петър си играе с мен-не знам! Сестра му ме
убеждава,че още ме обича и че ходи с Доника само и само да ме забрави,но не знам. Виждам го всяка седмца и всяка седмица той ме гледа постоянно,звъни ми за кафе.. Излизаме, ала-бала. Не крие,че му става гадно, когато, примерно, друго момче дойде при мен и ме закача или нещо такова!!.. Не знам какво иска да постигне.. Просто си нямам и на идея.

"Не знам" се пише отделно!
Little Dhampir


Мушки

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите