Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Носите ли маркови дрехи? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Носите ли маркови дрехи? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Носите ли маркови дрехи? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Носите ли маркови дрехи? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Носите ли маркови дрехи? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Носите ли маркови дрехи? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Носите ли маркови дрехи? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Носите ли маркови дрехи? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Носите ли маркови дрехи? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Носите ли маркови дрехи?

+16
Hayles
xxSnejy;
Obsessed.
prettyreckless.
jarofhearts
'nasii
greenworld_
TheBigV
a beautiful day <3
Buterfly
hiding in your eyes.
unstoppable__
Мушки
inwisiblee~
Little Dhampir
sylar
20 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Носите ли маркови дрехи? Empty Носите ли маркови дрехи? Сря Юни 17, 2009 8:13 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Споделете? :baby

2Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Пет Юни 19, 2009 3:24 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

По начало не съм им кой знае каква фенка, защото все още раста усилено и купувам дреха за един-единствен сезон, не съм свикнала да харча по 100лв. за тениска примерно. Ако нещо ми хареса много си го купувам, но си правя сметката. Аз съм пестелив човек! Smile

3Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Пет Юни 19, 2009 4:07 am

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Аз съм адски стисната и никога няма да дам за някой обикновен потник по 50-100 лева.. ;дд
Не. Не нося маркови парцалки. Чак толкова .. :confused :dry Пък и не ми допадат. ;дд Не са по моят стил .. ^^

4Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юни 28, 2009 1:34 am

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Не Very Happy
Обаче доста се смях,когато разбрах,че съученичка е дала 250 лв за някакъв си спортен екип,който и без това си е тъп...А после съученички ми казаха,че не са маркови и...да не ви занимавам.
Накратко:Не си купувам,гадни са Very Happy

5Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юни 28, 2009 1:36 am

unstoppable__



Danito0o написа:По начало не съм им кой знае каква фенка, защото все още раста усилено и купувам дреха за един-единствен сезон, не съм свикнала да харча по 100лв. за тениска примерно. Ако нещо ми хареса много си го купувам, но си правя сметката. Аз съм пестелив човек! Smile

И аззз ! Smile

6Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юни 28, 2009 1:40 am

hiding in your eyes.


Fanpire
Fanpire

хмм понякога нося, но когато си измъкна от картата :543frsd: иначе баща ми и майка ми не биха дали за някъф потник от 200 лева... нито пък аз

7Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юни 28, 2009 1:43 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

не, не нося, не виждам смисъл от тях.не бих дала 100лв за някъв парцал, на който примерно пише D&G Smile при положение, че все още раста и примерно след 3 месеца вече няма да мога да го нося :yes

8Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юни 28, 2009 1:47 am

Buterfly

Buterfly

Ами аз не правя разлика м/у марковите и обикновените ... купувам се всичко което ми харесва и е на прилична цена Very Happy

9Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юни 28, 2009 2:01 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Ignorance^^ написа:Обаче доста се смях,когато разбрах,че съученичка е дала 250 лв за някакъв си спортен екип,който и без това си е тъп...А после съученички ми казаха,че не са маркови и...да не ви занимавам.
Ха-ха-ха-ха ...тази твоя съученичка доста се е прекарала! Evil or Very Mad

10Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юни 28, 2009 4:10 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Buterfly написа:Ами аз не правя разлика м/у марковите и обикновените ... купувам се всичко което ми харесва и е на прилична цена Very Happy
Абсолютно съм съгласна! :bravo

11Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Съб Юли 11, 2009 1:47 pm

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Ами, да.. имам няколко дрехи, които са маркови.

12Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Съб Юли 11, 2009 1:53 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Аз съм като Рени.Но например Теранова, Ню Йоркър и др. - нося Very Happy

13Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Съб Юли 11, 2009 10:40 pm

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

~ice cream team написа:Аз съм като Рени.Но например Теранова, Ню Йоркър и др. - нося Very Happy
Cъщо. :bravo

14Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Нед Юли 12, 2009 1:36 am

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

Зависи за какви маркови става въпрос. И аз не бих дала луди пари за някакви супер известни марки. Не мисля, че има смисъл. Но нося O'Neill, Roxy, Tommy Hilfiger etc. Very Happy



Последната промяна е направена от jarofhearts на Нед Мар 10, 2013 2:09 am; мнението е било променяно общо 1 път

15Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Вто Юли 14, 2009 6:27 pm

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Buterfly написа:Ами аз не правя разлика м/у марковите и обикновените ... купувам се всичко което ми харесва и е на прилична цена Very Happy

Точно така! :goodgrief :bravo

16Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Вто Юли 14, 2009 6:56 pm

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Мм,никога не гледам каква марка е дрехата,честно казано.Щом ми хареса-купувам я.
Сега като се замисля..хм,май нямам маркови дрехи! Very Happy

17Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Сря Юли 15, 2009 6:44 pm

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Не-не нося.Няма смисъл да дам 200 лв за блуза и още 200 лв за панталони като с тези 400 лв мога да си купя нов гардероб с дрехи :goodgrief

18Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Пон Юли 27, 2009 11:05 pm

Hayles

Hayles
Потребител
Потребител

Не..Мисля,че в момента съм малко малка за маркови дрехи,защото тялото ми се развива и няма смисъл да дам свет пари за нещо,което след година може да ми е малко ..Има време за всичко (:
btw:само маркови кецове

19Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Сря Юли 29, 2009 9:02 pm

smiley_

smiley_
Начинаещ
Начинаещ

не много е имам и маркови дрехи но не всеки път пазарувам от тези магазини :dry

20Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Чет Фев 11, 2010 5:25 pm

Mardy Bum.

Mardy Bum.
Потребител
Потребител

Не нося маркови дрехи.
Бих си купила дреха за 5 лева, но да ми харесва повече и от най-модерните, маркови дрехи.

21Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Чет Фев 11, 2010 9:28 pm

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Да си призная,фенка съм им.Не че всичките ми дрехи са маркови,но повечето са!

22Носите ли маркови дрехи? Empty Re: Носите ли маркови дрехи? Съб Мар 12, 2011 5:04 am

Chocolate_Vampire


Fanpire
Fanpire

Не. Намират се адските блузи и туники за 6-7 лева,
тогава защо да харча повече? Smile

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите