Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Влияете ли се от модата? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Влияете ли се от модата? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Влияете ли се от модата? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Влияете ли се от модата? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Влияете ли се от модата? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Влияете ли се от модата? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Влияете ли се от модата? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Влияете ли се от модата? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Влияете ли се от модата? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Влияете ли се от модата?

+11
xxSnejy;
~ Enchanted
-TingTing-
xxxRaikkonenxxx
Obsessed.
prettyreckless.
Мушки
unstoppable__
inwisiblee~
Little Dhampir
sylar
15 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Влияете ли се от модата? Empty Влияете ли се от модата? Сря Юни 17, 2009 8:07 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Винаги ли сте в крак с модата?Държите ли на марката или се обличате както искате? :goodgrief

2Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Пет Юни 19, 2009 3:26 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Не съм робиня на модата, ако бях такава трябваше да се обличам като клоун, съдейки по някои модни тендеции. Smile Не нося определена марка дрехи, но и не си купувам дънки от циганската сергия, например. Smile Общо-взето съм си изградила собствен стил, който следвам ... :goodgrief

3Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Пет Юни 19, 2009 3:47 am

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Емии и аз няма да си взема дънки от циганите, но просто мразя модата. Само като гледам понякога. .ъмм като прещраквам по ТВ-то модните канали .. напрво ми се повдига от всички боклуци, които навличат тези манекени. И аз си имам свой стайл, който много харесвам и тва е. ;д

4Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Нед Юни 28, 2009 1:43 am

unstoppable__



Горе-долу се обличам както си искам, щото например тея дънките тип цигара (skinny jeans) си ги носех през май, началото на юни тая година когато беше мн топло а тея дънки са за зимата и есента ... а за лятото си има др дрехи по модата: мн къси или мн дълги поли, къси панталонки и още ... Smile Щото например да сте виждали манекенки по тв-то през юни-юли със skinny jeans? Smile



Последната промяна е направена от unstoppable__ на Нед Юни 28, 2009 1:48 am; мнението е било променяно общо 1 път

5Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Нед Юни 28, 2009 1:44 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Мне, имам си собствен стил и въобще не следя модните тенденции Very Happy

6Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Нед Юни 28, 2009 1:50 am

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Мда.И аз така.
Да не говорим,че като примерно гледам по тв-то на новините "новите модни тенденции,новите дрехи на еди кой си" и ми иде да повърна.Грозотии...

Аз си нося каквото на мен ми хареса.

7Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Вто Юли 14, 2009 6:23 pm

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Определено не! Нося това, което ме кефи. :baby

8Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Вто Юли 14, 2009 6:59 pm

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

sylar написа:Мне, имам си собствен стил и въобще не следя модните тенденции Very Happy

Много точно казано.

9Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Вто Юли 14, 2009 8:19 pm

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Неее,никога не съм се водела по модните тенденции.Попринцип аз си имам собствен стил и сама си изработвам някой неща-шалове,ръкавици и такива подобни... Smile

10Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Сря Юли 15, 2009 5:38 pm

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

И аз не следя модата,просто си карам на моя стил Very Happy

11Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Нед Авг 30, 2009 6:22 pm

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

не съм в крак с модата. Нося това което ми е удобно и ми харесва Very Happy

12Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Нед Авг 30, 2009 8:16 pm

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Just Me. написа:не съм в крак с модата. Нося това което ми е удобно и ми харесва Very Happy

13Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Чет Сеп 10, 2009 12:44 am

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Мне, не съм. Малко..

14Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Чет Сеп 10, 2009 12:47 am

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

понякога гледам фешън канала,но иначе не,нося това което ми харесва

15Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Вто Сеп 15, 2009 1:13 am

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Мне, нося това, което ми харесва и ми е удобно!

16Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Чет Фев 11, 2010 5:21 pm

Mardy Bum.

Mardy Bum.
Потребител
Потребител

Не, обличам си каквото на мен ми харесва.
За мен не е важно кое е модерно.

17Влияете ли се от модата? Empty Re: Влияете ли се от модата? Съб Мар 12, 2011 5:03 am

Chocolate_Vampire


Fanpire
Fanpire

Не, обличам се както си ми харесва на мен.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите