Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Пубертета... EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Пубертета... EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Пубертета... EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Пубертета... EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Пубертета... EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Пубертета... EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Пубертета... EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Пубертета... EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Пубертета... EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Пубертета...

+12
caffeine
ShootingStar.
Little Dhampir
hiding in your eyes.
~ Enchanted
jarofhearts
drinkmysoul
greenworld_
inwisiblee~
палачинкии..
sylar
a beautiful day <3
16 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Пубертета... Empty Пубертета... Сря Май 20, 2009 12:53 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Е,мисля че мястото на тази тема е тук.
Е,какво става с пубертета,момичета?'Налегнал' ли ви е?Какви са последствията?Раздразнителни ли сте?Какво ще препоръчате при пъпчасване-кремове или козметик? И разни такива въпроси.
Според мен вече ме е хванал пубертета.Държа се отвратително,карам се с всеки,много лесно се цупя ии почвам да отслабвам.Почвам даже да се притеснявам,защото понякой път ми иде да ревна без причина.А и вече имам доста пъпки...Ужас....
При вас как е?



Последната промяна е направена от ~cookie.jar <3 на Сря Май 20, 2009 2:46 am; мнението е било променяно общо 1 път

2Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 1:02 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Ами при мен си е много леко,нямам никакви проблеми- нито пъпки и пр.Само съм малко раздразнителна на моменти,но то си ми е от характера Smile

Bella~

3Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 1:10 am

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

sylar написа:Ами при мен си е много леко,нямам никакви проблеми- нито пъпки и пр.Само съм малко раздразнителна на моменто,но то си ми е от характера Smile
Хаха,не си! Smile И при мен е така,само понякога ми излизат пъпки,но то е,защото имам много чувствителна кожа и дори от сапуна ми се появяват! Smile

4Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 1:27 am

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Аз нямам пъпки. Макар че съм навлязла вече в пубертета и то сериозно! Smile
Всеки ден се депресирам кат' някваа... Много лесно се сърдя. Карам се с всеки, дразня се на нищото .. Абее като малките деца съм. Отврат.

5Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 1:53 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Сгу,каот изключим пъпките,и аз съм като теб.А пък понякога почвам да крещя като луда и да се карам,а някой пъти съм адски енергична и избухвам в смях.Може и да е на нервна почва последното изречение де,ама не знам. Smile

6Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 2:07 am

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Пф.. нали съм мажоретка и имаше турнири и се харесахме с футболистите, ии ся като си отидоха аз по пътя към вкъщи хем плача, хем се смея като ненормална. Evil or Very Mad Като се прибрах мама вика, че съм се дрогирала. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ии направо не мога да се понасям. Супер съм раздразнителна!

7Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 2:26 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

На мен понякога ми излизат пъпки, но бързо минават.И на мен кожата ми е чувствителна.А иначее да понякога съм адски раздразнена и ако някой почне да ми говори тихо и спокойно аз направо откачам.Обаче се опитвам да се сдържам..не се карам с родителите си, с притялите си (само ако те започнат) и горе - долу добре го карам пубертета засега Smile

8Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 3:28 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Божеее, аз съм цяло чудовище Smile Вечно съм сърдита, само вие ми оправяте настроението (inlove) Миии.. малко като Нати си падам..ужасно зле съм :P

9Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Май 20, 2009 7:00 pm

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Оо и аз много се дразня, когато някой ми шепне или ме гъделичка нежно .. аргхх издивявам! :***** Smile

10Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Май 21, 2009 12:22 am

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

О, несъмнено съм в пубертета. Smile Много често се карам с хората, дори после да съжалявам, но все пак по - големите трябва да ни разберат - и те са минали през същото като нас. Smile

11Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Май 21, 2009 3:25 am

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

sylar написа:Ами при мен си е много леко,нямам никакви проблеми- нито пъпки и пр.Само съм малко раздразнителна на моменти,но то си ми е от характера Smile

Bella~
oooo колко сме еднакви Evil or Very Mad

12Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Юни 11, 2009 12:58 am

hiding in your eyes.


Fanpire
Fanpire

аз се дразня от всичко...някой да направи нещо и издивявам... сакарам с всички...с приятелите постояноо се дърпаме, сърдиме и после забравяме...

13Пубертета... Empty Re: Пубертета... Вто Юни 16, 2009 3:42 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Мм хванал ме е пубертета, да. :yes Smile Много лесно се дразня и постоянно викам. Smile Имам пъпки тук-там. Smile

14Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Юни 18, 2009 6:41 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Като си пусна песен на Тейлър Суифт издивявам.Почва да ми човърка в мозъка,защото е една нежна...Агхххх! Evil or Very Mad

15Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Юни 18, 2009 11:11 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

be the one adored. написа:Като си пусна песен на Тейлър Суифт издивявам.Почва да ми човърка в мозъка,защото е една нежна...Агхххх! Evil or Very Mad

По същия начин съм Пубертета... 507648 Просто песните и са такива, нежни. Very Happy На мен даже ми се реве от тях :bravo

16Пубертета... Empty Re: Пубертета... Съб Юни 20, 2009 5:13 am

ShootingStar.

ShootingStar.
Фен
Фен

Горе-долу съм като вас. :baby Само че не се карам много много с приятелите си ,а най-вече с майка ми.Въпреки ,че тя си знае ,че съм пубер и не ми се дразни.Но и на мен много често ми се случва да рева и в същото време да се хиля ...абе направоо :nocomment: Честно казано мен музиката ме оспокоява.Чувствам се по-весела като си пусна някоя песничка и си я тананикам. Evil or Very Mad

17Пубертета... Empty Re: Пубертета... Съб Юли 18, 2009 12:25 am

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Аз съм в период 'излизане от пубертета' вече, за щастие. ^^ Въпреки, че пак се дразня от много неща и избухвам много често, ама винаги съм си била такава...

А в едно списание бях чела супер забавна история от някакво момиче на около 12-13. Въпросната беше писала, че вече била на 12-13, дошло й и значи е излязла от пубертета.
Така съм се смяла...

18Пубертета... Empty Re: Пубертета... Съб Юли 18, 2009 12:33 am

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Mons написа:Горе-долу съм като вас. :baby Само че не се карам много много с приятелите си ,а най-вече с майка ми.Въпреки ,че тя си знае ,че съм пубер и не ми се дразни.Но и на мен много често ми се случва да рева и в същото време да се хиля ...абе направоо :nocomment: Честно казано мен музиката ме оспокоява.Чувствам се по-весела като си пусна някоя песничка и си я тананикам. Evil or Very Mad
Еднакви сме особено за отношението на майките ни Evil or Very Mad

19Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Юли 23, 2009 3:08 am

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Пфф тъпия пубертет ме е хванал от 3-4 клас :dry Дразня се и от най-малкото нещо,карам се с майка ми,а преди кви пъпки имах ;x,но почнах да използвам продукти на Ейвън и се оправих :goodgrief

20Пубертета... Empty Re: Пубертета... Сря Авг 19, 2009 5:36 pm

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Ели. написа:
sylar написа:Ами при мен си е много леко,нямам никакви проблеми- нито пъпки и пр.Само съм малко раздразнителна на моменти,но то си ми е от характера Smile

Bella~
oooo колко сме еднакви Evil or Very Mad
+1,ама само с 1 разлика-аз съм мнооого раздразнителна,винаги викам,кращяи псувам,дори пред наще. Evil or Very Mad

21Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Авг 20, 2009 2:49 am

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Пъпки - рядко.Нервни сривове - също.Най-досадно ми е обезкосмяването.Факта,че вече не може просто да махнеш 2,3 косъма от веждите,а да ги оформиш напълно е много неприятен.Същото и за епилатора!

22Пубертета... Empty Re: Пубертета... Чет Авг 20, 2009 2:57 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Относно обезкосмяването - вече свикнах. Нервни сривове нямам често, но когато имам са...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите