Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Искам съвет! EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Искам съвет! EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Искам съвет! EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Искам съвет! EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Искам съвет! EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Искам съвет! EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Искам съвет! EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Искам съвет! EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Искам съвет! EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Искам съвет!

+3
~Ver~
sylar
a beautiful day <3
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Искам съвет! Empty Искам съвет! Вто Май 12, 2009 10:30 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Е,в тази темичка може да разказваме определена история и да си искаме съвети...
Аз започвам.
Моята история е малко...тъпа,но за мен е много,много важна.
Имам един най-добър приятел.Той е с една година по-малък от мен,но аз страшно много ог уважавам и си споделям всичко с него.
До преди няколко седмици.
Един ден той ми изпрати по скайпа от онези човечета,дето се смеят.Попитах го "Какво?" и той каза "Леко с правописа" и ми изпрати още такива човечета.След това отново го попитах какво и той ми отвърна "Аре омитай се.".Окей,вече не му писах.Минаха се няколко седмици и реших пак да му пиша.И този път ми каза така,като даже прибави,че в училище го подминавам каот пътен знак.Хаха,а преди всеки път му махах и той се правеше така,сякаш не ме познава,е защо пък и аз да не правя така?Като минаваше пак,аз отново му махах,но вече реших да спра-защо да му махам,след като и той ме подминава?Един път ми показа среден пръст и ми каза да отслабна!!
И така.В училище не си общуваме /той е в малкия корпус,а аз-в големия,а те са отделени/.Но сега ми е много гадно.Загубих го...Момичета,какво да правя,за да си го върна отново?Не го харесвам /и дума да не става/,но той е много ценен за мен!Съкрушена съмм! :sad :sad :sad :sad

ЕДИТ:А преди бяхме страхотни приятели,даже той ми сподели нещо,което дори майка му не знае...

2Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Вто Май 12, 2009 10:39 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Момчета,никога не можеш да ги разбереш Smile Моя съвет е да го попиташ какво си направила,за да се държи така,но нека да бъде очи в очи,а не в скайп.И ако продължава да се държи като свиня,по-добре го остави,не му обръщай внимание.Не си хаби нервите с него.Убедена съм,че имаш много приятели и приятелки,на които също можеш да споделяш Искам съвет! 507648

3Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Вто Май 12, 2009 10:47 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Ама той няма да иска на живо!!Убедена съм!
Иначе мерси...
П.П-Няма ли хора,които да споделят нещо с нас и да искат съвет!Все пак темата не е само за мен. Искам съвет! 507648

4Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Вто Май 12, 2009 10:58 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Просто трябва да го хванеш,когато не е с приятелите си.Причакай го пред блока/къщата му.Когато е сам едва ли ще се прави на много велик и дано да успееш да говориш с него Искам съвет! 507648

5Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 2:58 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Той живее много далеч...

6Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 3:18 pm

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Моят съвет е до го оставиш. Започни да се занимаваш с други неща, коита нямат нищо общо с него. Лека полека ще го забравиш. Вмомента една от приятелките ми има същия проблем, ама сега е много по-весела, защото не се занимава с него.

7Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 4:19 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Аз искам съвет.Та вие ги знаете мойте проблеми с приятелките ми, но става все по - лошо.Вчера С. беше дошла с един ярко червен лак , а допреди месец казваше, че не обича лакове - никога не е слагала и няма и да сложи.А вчера просто и аз не знам откъде решила да си сложи ама ви казвам толкова ярък направо да ти се доповръща.И аз като я видях първата ми реакция беше: "Ти - лак!Лак - ти!" и тя само ме гледа и се смее.И й казах, че за пръв път я виждам с лак, и то червен и се надявам да е за последен.Тогава обаче Г. каза: "Защо да е запоследен?Виж какво сладко и седи!" и аз я питах, добре ама защо точно такъв цвят и то на училище.. а те ми казаха: "За да си отива с блузата" (който бтв беше същия цвят и изобщо не си отиваше.) и ми викат "Е кво, с черен ли искаш да дойде?" а аз им казах "Ами по - добре щеше да бъде май" и Г. каза "Ми тва си е твое мнение" и аз казах "Да, дано повече да не мога да кажа такова нещо" и повече нищо не си казахме.После обаче ми направи впечатление, че момчетата нещо се заяждаха с Г. и тя каза "Да го д****е" а тя никога не би казала такова нещо преди.И тогава бях порсто потресена...когато тя ме питаше нещо или ми говореше се правех, че не я чувам, или просто й казвах "да, добре".Но толкова са се променили...просто не мога да ги позная.Станали са тотални използвачки също като А., с която бтв са `бфф` и оттогава са такива.Но просто са ми станали и трите толкова гнусни и противни.. не мога да ги понасям.Какво да правя ? :sad

8Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 4:48 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ами, намери си други фр, Гъбке! Знам ги тези използвачки, колкото и странно да ти се струва. Искам съвет! 507648 Пълно е с момичета на този свят. Пък и не вярвам, че сте само вие в този клас-има и други момичета. Smile Просто не си струва да те гледат в очите и да ти се присмиват Искам съвет! 507648 На твое място бих ги пребила Smile

9Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 4:58 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Мда и аз искам, ама сме за последна година..ще им бия шута след изпитите Smile А знам, че е пълно с такива.Колкото до другите от класа..те са някакви фешънки и алкохолички и пушачки. :(angel):

10Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 5:02 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

:afraid Нали ти не си?! Smile Щом ви остава малко, не им се мъчи, зарежи ги.

11Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 5:05 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Е как ще съм, бе Тони Smile Нали ти беше свидетел когато отказах пиенето Smile Мне, иначе ще трябва да седя сама, макар че много искам.Но не мога да бъда сама в даскалото - тъпо е.Ще изчакам всичко да свърши и изобщо няма да си ги спомням Very Happy Ама все пак..докато чакам..охх :sad

12Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 5:07 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Абе аз си стоя сама постоянно, аз в момента с нямам фр Искам съвет! 507648 Просто се ангажирай с нещо, за да не ти е скучно сама

13Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 5:09 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Ммм не мога така.Защото имам една приятелка - Ния, с нея имаме общи интереси и когато другите я оставят аз съм при нея, но когато я извикат при тях, а мен не - тя отива.И просто...та ако си стоя сама пак ще дойде оня досадник.. Smile Той е много смешен щото по скайп си говорим нали и си пишем, ама като сме в даскало и той като иска да ме пита нещо само гледа встрани или нагоре или нз си къде и това е много дразнещо Smile

14Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 5:10 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Еми все пак ще си с някой Smile

15Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Сря Май 13, 2009 5:11 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Ааа много е тъпо с него щото само се прави на важен абе големи идиоти има в нашия клас. :crazy

16Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Пет Май 15, 2009 12:07 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

breathe написа:Аз искам съвет.Та вие ги знаете мойте проблеми с приятелките ми, но става все по - лошо.Вчера С. беше дошла с един ярко червен лак , а допреди месец казваше, че не обича лакове - никога не е слагала и няма и да сложи.А вчера просто и аз не знам откъде решила да си сложи ама ви казвам толкова ярък направо да ти се доповръща.И аз като я видях първата ми реакция беше: "Ти - лак!Лак - ти!" и тя само ме гледа и се смее.И й казах, че за пръв път я виждам с лак, и то червен и се надявам да е за последен.Тогава обаче Г. каза: "Защо да е запоследен?Виж какво сладко и седи!" и аз я питах, добре ама защо точно такъв цвят и то на училище.. а те ми казаха: "За да си отива с блузата" (който бтв беше същия цвят и изобщо не си отиваше.) и ми викат "Е кво, с черен ли искаш да дойде?" а аз им казах "Ами по - добре щеше да бъде май" и Г. каза "Ми тва си е твое мнение" и аз казах "Да, дано повече да не мога да кажа такова нещо" и повече нищо не си казахме.После обаче ми направи впечатление, че момчетата нещо се заяждаха с Г. и тя каза "Да го д****е" а тя никога не би казала такова нещо преди.И тогава бях порсто потресена...когато тя ме питаше нещо или ми говореше се правех, че не я чувам, или просто й казвах "да, добре".Но толкова са се променили...просто не мога да ги позная.Станали са тотални използвачки също като А., с която бтв са `бфф` и оттогава са такива.Но просто са ми станали и трите толкова гнусни и противни.. не мога да ги понасям.Какво да правя ? :sad
Рано или късно всички изкурвяват.От невинни малки дечица,на които можеш да довериш всичко, се превръщат в злобни и сутни к*рви( или фешъни,както предпочиташ)Моя съвет е да ги оставиш,защото с какъвто се събереш,такъв ставаш.Остава ти още един месец,все ще го изкараш,а после в гимназията ще е по-леко Искам съвет! 507648
btw пускайте нова тема за всеки проблем Искам съвет! 507648

17Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Вто Юни 16, 2009 3:05 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Относно проблема ти, breathe:
По-малка съм от теб, но все пак ми е ясно за какво става дума. Рано или късно всеки един иска да се направи на много голям, прави неща каквито никога досега не е правел и ти не си си мислела, че може да направи. В случаите, с които съм се сблъсквала аз момичетата се правят на много важни, за да ги харесат момчетата или да се правят на "голямата работа" пред тези от от по-горните класове. Някои от нашия клас пък се гримират изключително много и най-важното: не им отива. Други пък постоянно идват с изрязани дрехи само, за да се види колко са "надарени". Не можеш да промениш това, още по-добре щом си за последна година с тях. Един съвет от мен - не се занимавай с тях повече, не им падай на нивото, все някога ще се свестят и ще разберат колко смешни и глупави са изглеждали в очите на другите. Искам съвет! 507648

18Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Вто Юни 16, 2009 3:16 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Съгласна съм с Рени.И аз допуснах една грешка...Няма да я разказвам на целия форум,който се интересува може да ми пише на лично,ако се интересува...Но сега за твоя проблем.Просто ги зарежи.Понякога момчетата са по-добри приятели от момичетата.Намери си някое миловидно момченце и се размотавай с него.Естествено,ходи си и с твйте приятелки за да не помислят,че го харесваш,но според мен е по-добре да си приятел с момче,отколкото с момиче.Личен опит. Smile

19Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Нед Юни 28, 2009 2:28 am

unstoppable__



~ice cream team написа:Аз искам съвет.Та вие ги знаете мойте проблеми с приятелките ми, но става все по - лошо.Вчера С. беше дошла с един ярко червен лак , а допреди месец казваше, че не обича лакове - никога не е слагала и няма и да сложи.А вчера просто и аз не знам откъде решила да си сложи ама ви казвам толкова ярък направо да ти се доповръща.И аз като я видях първата ми реакция беше: "Ти - лак!Лак - ти!" и тя само ме гледа и се смее.И й казах, че за пръв път я виждам с лак, и то червен и се надявам да е за последен.Тогава обаче Г. каза: "Защо да е запоследен?Виж какво сладко и седи!" и аз я питах, добре ама защо точно такъв цвят и то на училище.. а те ми казаха: "За да си отива с блузата" (който бтв беше същия цвят и изобщо не си отиваше.) и ми викат "Е кво, с черен ли искаш да дойде?" а аз им казах "Ами по - добре щеше да бъде май" и Г. каза "Ми тва си е твое мнение" и аз казах "Да, дано повече да не мога да кажа такова нещо" и повече нищо не си казахме.После обаче ми направи впечатление, че момчетата нещо се заяждаха с Г. и тя каза "Да го д****е" а тя никога не би казала такова нещо преди.И тогава бях порсто потресена...когато тя ме питаше нещо или ми говореше се правех, че не я чувам, или просто й казвах "да, добре".Но толкова са се променили...просто не мога да ги позная.Станали са тотални използвачки също като А., с която бтв са `бфф` и оттогава са такива.Но просто са ми станали и трите толкова гнусни и противни.. не мога да ги понасям.Какво да правя ? :sad

Ами, каквото и да правиш не можеш да ги промениш по никакъв начин, може би е по-добре да не им обръщаш внимание и да си намериш нови френдки ... нз ... Smile

20Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Пет Дек 18, 2009 4:06 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Аз пак ще пиша.
Проблеми ми е "леко" странен...
Имам чувството,че започвам сериозно да изклифлявам,което въобще не ми харесва!
Двете ми най - добри приятелки са си пълни кифли,третата е с една година по-малка от мен,не е кифла,обаче не се движим заедно в училище защото тя просто си се движи с нейната групичка и аз сега да се напъхам най-нахално при тях е малко тъпо...В училище няма друг с кой да се движа и просто няма начин да се отделя по какъвто и да е било начин от тях.Гледам в последно време да ги отбягвам,но просто цялото ми ежедневие е с тях и...
Има едно момиче,но тя е доста досадна и повечето пъти не ми е много приятна,защото нямаме много теми за разговор,а пък с едната ми най-добра приятелка - най-голямата кифла,се разбирам чудесно и се смеем заедно и ми е добре с нея,но ми влияе зле и...Наистина не знам какво да правя,за да спра с кифленските истории.Опитвам се да се придържам към по-момчешките неща и спортове /е то баскета не е момчешки спорт/, обаче точно когато успея, имам нужда да отида при най-добрата си приятелка /както казах - при най-голямата кифла/ и се провалям...А и тези двете ми най-добри приятелки,дето са кифли,и двете си имат гаджета и само за тях си говорят,опитвам се да се изолирам,но те не ме оставят намира...Моля ви,кажете ми какво да правя,защото съм страшно отчаяна!

21Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Пет Дек 18, 2009 4:23 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Училището не е всичко,сигурна съм,че има и други некифли Smile ,които просто не са от твоето даскало.Опитай се да се запознаеш с някои нови хора,смени средата си и туко виж отново се превърнеш в нормална ;д

Но в краен случай не е чак толкова лошо да си кифла,ако не слушаш чалга и не се обличаш като пруститутка,нормалните хора може и да те приемат ;с

п.п. и какви по точно кифленски неща правиш?

22Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Пет Дек 18, 2009 4:28 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Най - вече почвам жестоко да се лигавя понякой път,а и постоянно мрънкам на мама,че трябва да си стопя коремчето,щото всички носят прилепнали дрехи и ме е срам да нося ии някакви такива...Просто аз наистина имам чувството,че се държа ужасно и знам,че ми влияят зле...А това за новите приятели - попринцип съм затворен човек и не приемам толкова лесно хората, а и просто не знам откъде да започна да си търся такива нови приятели...

23Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Пет Дек 18, 2009 4:50 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Все пак това може да е само период.И аз минах през такъв (да не повярваш), но просто срещах точните хора и го преодолях ;д само това е начина Искам съвет! 507648

24Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Пон Дек 21, 2009 7:34 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Може би си права.Дано и при мен да стане така... ;((
И още един проблем имам:Опитвам се да се отделя от тези двете кифли, но каквото и да правя те или идват при мен и почват да ми говорят неща,които не ме интересуват,или тълкуват грешно жестовете ми и това,че искам да остана сама или за определения час да седна сама ии веднага почват да се цупят и не ми говорят до края на деня.Или пък идват други от класа ми.КАК ДА КАЖА НА СВЕТА БЕЗ ТОЙ ДА СЕ ЦУПИ,ЧЕ ИСКАМ ДА ОСТАНА ЗА МАЛКО САМА??

25Искам съвет! Empty Re: Искам съвет! Пон Дек 21, 2009 7:54 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Не знам,може би просто трябва да седнеш да поговориш с тях и да им обясниш,че имаш нужда от малко усамотение Very Happy

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите