Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Учителите EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Учителите EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Учителите EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Учителите EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Учителите EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Учителите EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Учителите EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Учителите EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Учителите EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Учителите

+12
greenworld_
. colorado sunrise
prettyreckless.
a beautiful day <3
Little Dhampir
'nasii
willy
xxSnejy;
drinkmysoul
-TingTing-
sylar
Obsessed.
16 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Учителите Empty Учителите Вто Май 12, 2009 12:45 am

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Можете да драснете нещо и тук..Какво смятате за учителите,кой ви е най-приятния /ако има такъв xD/ и най-злобния/строгия?

2Учителите Empty Re: Учителите Вто Май 12, 2009 12:53 am

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Моите ще ги почна по ред:
Г-жа Данон(Испански): Класната ми.В началото я мислих за готина,но бързо си смених мнението,адски скучен и досаден човек,няма чувстово за хумор.Но поне дава малко домашни Very Happy
Г-жа Кръстева(БЕЛ): Много готин човек!Можеш да говориш с нея за всичко.Гадното е,че дава много домашни.
Г-жа Кацарова(Матеамтика):Бива горе-долу.
По Изобразително и Музика (не им знам името xD ) : И двете са досадни xD
Г-жа Аспарухува(Технологии) : Най-голямото чудовище в училището Evil or Very Mad
И други май нямаме...

3Учителите Empty Re: Учителите Вто Май 12, 2009 2:06 am

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Боже..ако знаете какво Локнес чудовище си имам с Наси в училище... Заплашва,кара се,не,направо крещи,супертрудно разказва уроците,кара ни да учим всичко от точка до точка и в час треперим като мишки. :no comment

П.П. Пфу,от страх забравих да кажа,че това е даскалката по биология :hahha :censored:

4Учителите Empty Re: Учителите Сря Май 13, 2009 4:38 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Г-жа Маринова(математика) - е такава госпожа няма Evil or Very Mad Направоо... ама след тая дето дойде да я замести, я мисля за ангел :bounce2
Г-жа Басат(Англ.) - Охх, такава печена госпожа няма, невероятна е Razz
Г-жа Господинова(БЕЛ) - Много яка Smile
Г-жа Георгиева(Музика) - МноУ ме обича таз госпожа бреее Evil or Very Mad
Г-жа Райчева(изобр) - Моята класна, много добра е :sun

и др.

5Учителите Empty Re: Учителите Вто Май 26, 2009 2:47 am

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

г-жа Михнева-(математика)класна ми е,добра е,но понякога се кара (ама само на момчетата :598963: ),има голямо чувство за хумур
г-жа Минчева-(БЕЛ)директорка,часовете при нея са скучни
г-жа Василева-старата ми класна,една от най-добрите г-жи
г-жа Василева-(Физическо)-не ми е класна,супер добра е и ми пише 3 по милост Smile
г-жа Томова-(чов и пр/биология)една от най-добрите г-жи,никога не ни се кара

6Учителите Empty Re: Учителите Вто Май 26, 2009 3:17 am

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Г-жа Симитчиева (Математика) - Мама мия!
Г-жа Грозданова (БЕЛ) - Малко е наперена,но е печена Very Happy
Г-жа Керемидарска (Човек и природа) - Класна.. най-готината в цялото училище
Г-жа Ларгова (Физ.въз.) - супер е .. Very Happy
Г-жа Станчева (Англ.ез) - Понякога крещи като изперкала,ама е супер мила Very Happy
Г-жа Динева (История) - Много строга!
Г-жа Вълева (География) - Не чува.Не вижда,ама винаги се кара и се прави,че знае кой е говорил и е направил беля.Иначе що годе бива Very Happy

7Учителите Empty Re: Учителите Пон Юни 01, 2009 1:17 am

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

itsTwilight написа:Боже..ако знаете какво Локнес чудовище си имам с Наси в училище... Заплашва,кара се,не,направо крещи,супертрудно разказва уроците,кара ни да учим всичко от точка до точка и в час треперим като мишки. :no comment

П.П. Пфу,от страх забравих да кажа,че това е даскалката по биология :hahha :censored:
О да, мразя я!Няма да й казавам името,че ще разбере и после не ми се мисли за последствията!Иначе в час при нея и муха да бръмне ще се чуе. :noway :confused :@

8Учителите Empty Re: Учителите Вто Юни 16, 2009 2:57 am

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Любими учители: Г-жа Джумакова(Математика) и г-жа Ванкова(История).
Омразни учители: Г-жа Василева(класната, БЕЛ) и г-жа Раева(Човекът и природата)

Другите стават, въпреки че не са кой знае колко добри ... :dry

9Учителите Empty Re: Учителите Пет Юни 26, 2009 3:46 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

itsTwilight написа:Боже..ако знаете какво Локнес чудовище си имам с Наси в училище... Заплашва,кара се,не,направо крещи,супертрудно разказва уроците,кара ни да учим всичко от точка до точка и в час треперим като мишки. :no comment

П.П. Пфу,от страх забравих да кажа,че това е даскалката по биология :hahha :censored:
Същото е и при мен,само че госпожата е по Математика.

10Учителите Empty Re: Учителите Вто Сеп 15, 2009 1:36 am

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Най-приятната ми е по Английски (Марова), заради нея заобичах и предмета. Учителите 821341
Най-омразна нямам, но неприятна ми е по Технологии (Костянева) Учителите 24748

11Учителите Empty Re: Учителите Чет Окт 01, 2009 3:07 am

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Г-жата по Английски(класната):страшно много ми лази по нервите тая женица.
Г-жата по БЕЛ:супер готин човек, с нея може да се разговаря на всякаква тема.
Г-жата по Физика:много ми прилича на една друга госпожа Smile В нейните часове можеш да заспиш ,тя говори бавно и тихо все едно разказва приказка.
Г-на по Немски:толкова смешен човек не съм виждала.
Г-на по Физическо:супер забавен и има чувство за хумор.
Г-жата по Биология:от началото ми изглеждаше доста страшничка ,но сега не ми изглежда така.
Г-жата по Психология и логика:мисля ,че нещо и има . Smile
Г-на по Изобразително:на този съм сигурна ,че му има нещо.За бога, да не сме 2ри клас та да носим боички и кадастрон!
Г-жата по математика:правим я луда и щастлива. Smile
Г-жата по химия:нещо не ми харесва в нея.

За другите няма да пиша.

Дани

12Учителите Empty Re: Учителите Чет Окт 01, 2009 6:11 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Г - жата по Математика: Разбран човек, има си принципи, на моменти е странна. 4/5 за преподаването.
Г - жата по БЕЛ - Приятна, строга.Нямам някакви лични впечатления - учител като учител.Разбира си от работата ;д 5/5 за преподаването.
Г - на по АЕ (класния) - Много забавен, има подход към преподаването, добър учител е.Но в неговите часове само се прозявам - нямам абсолютно никаква идея защо - интересно ми е , но постоянно витая в облаците и ме боли главата.. 4/5 за преподаването.
Г - жата по ФВС: Много ме кефи!Има характер, разбира си от работата, строга и стриктна, но готина. 5/5 за преподаването.
Г - жата по ИТ: Амии готина е, нямам някакви впечатления от нея.И все пак 4/5 за преподаването.
Г - жата по ИИ: Дава готини теми, добра художничка е, добра учителка. 4/5
Всички са готини ако ги слушаш и разбираш от предмета им.Мисля, че съм сполучила в този клас Учителите 578421

Дани



Последната промяна е направена от greenworld_ на Пет Окт 02, 2009 6:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път

13Учителите Empty Re: Учителите Пет Окт 02, 2009 1:28 am

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Математика-Г-жа Чипева-готина и с чувство за хумор,но е много страшна и дава много домашни Учителите 952534
Български-Г-жа Петришка-много разбрана и добра,но и тя дава много домашни Учителите 952534
Англииски език-Г-жа Зарева-не я харесвам много.... Учителите 952534
История-Г-жа Георгиева-засега сме имали само един час,но нещо не ми е симпатична..Предишната беше много по-готина.
География-Г-жа Лазарова-заместник-директорката,като учител е горе-долу,но иначе си е доста злобна и дава ужасни тестове....
Биология-Г-жа Виткова-една от любимите ми госпожи,много мила и готина Учителите 800219
Химия-Г-жа Петрова-това е тази с "пиленцата" Учителите 952534 Много е готина.
Физика-Г-жа Бележанска-горе-долу ми харесва,учител като учител
Технологии-същото като горе ^^
Информатика-Г-жа Кирчева и Г-жа Андонова-и двете са готини Учителите 101639
Испански език-Г-дин не знам точно Учителите 952534 -супер готин,от 1-ва испанска, скоро завършил Учителите 338417
Физическо-Г-дин Радев-харесва ми Учителите 101639
ИИ-Г-дин Иванов-най-ужасният учител на целия свят....

Дани

14Учителите Empty Re: Учителите Пет Окт 02, 2009 1:59 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Нова учебна година, нови мнения xP
Български език и литература - омг, такъв човек не съм срещала никога! Толкова се туткаа *бави се, за по-лесно да разберете xD*.. много дразни. Въпреки че така минава бързо часаа Учителите 561384
Математика - май ми знаете мнението.. направо ме е страх от нея.. бзз.
Английски език - най-любимата ми госпожаа. Винаги ме разбира и ми помага, когато нещо не разбирам <3
История - Апф, искам си старатаа Учителите 238832 Тази не ми харесва, не знам защо.
География - Хаха.. все същият xD Говори си каквото смята, малко е.. ъм циничен.. *разбира се, ако правилно разбирам думата, цапната съм в главата xD*
Човек и Природа - Ами все така не ми харесва. Съжалявам, просто има нещо в нея, което ме плаши.. абе не плаши, отблъсква.
ДТИ - Предметът е ужасен.. упсис, това е друга тема ;dd Добра госпожа е.
Информационни техн. - Същата е и по двата предмета.
Испански - ето тази вече ме кефи! Като изключим, че и мен ме хваща да отговарям, а предишният даже не ме поглеждаше *за радост*. Хубави времена бяха xD
Физкултура - не ми харесва.. ;x
Изобр. изк *класната* - Много радва <33 Учителите 561384

Дани

Ново мнение за тази по Български: ЛУДА в пълния смисъл на думата..
Учителите 873419



Последната промяна е направена от rockstar~ на Сря Окт 28, 2009 11:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път

15Учителите Empty Re: Учителите Пет Окт 02, 2009 2:24 am

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

БЕЛ - Летяща чиния. Учителите 952534 Само ги размахва тея ръце. Никаква дисциплина в часа и, ноо не е чак толкова зле.
Математика - Прекрасна. Толкова добре обяснява и винаги пуска по някой лаф. Учителите 621631
Англ. език - Никакъв интерес към класа. Оставя ни да си правим, каквото искаме. Да си предаде материала и айде довиждане.
История - Хмм... луда госпожа Учителите 952534 Хванала я е склерозата. Учителите 952534
Геграфия - Е, това ми е идеала за господин! Перфектно обяснява и винаги се интересува от нас. Плюс това ни води и на екскурзии. Учителите 561384 Учителите 561384
Химия - Паун. Само се прави на важна. Хвали се, че много е ходила някъде... Абе ужас.
Биология - Невероятен. <3333 Ела за шамар. Учителите 104579 Строг, но прави много смешки.
Физика - Много е яка. Имали сме само един час, но ми беше по информационни. Учителите 338417
Информационни - Никакви такива жаргони * Например ф-л-а-ш-к-а! Учителите 952534 Искам да говорите с термините.* Тоя е много зле. Имам чувството, че ще му се пукне корема. Учителите 104579
Физическо - Откачалник.
Изобразително - Не ме кефи много.
Технологии - Постоянно се менят. Учителите 873419

Тонзи



Последната промяна е направена от ~supergirl на Чет Ное 12, 2009 7:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път

16Учителите Empty Re: Учителите Сря Окт 28, 2009 2:50 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

little.sunshine' написа:Btw. кой ти преподава по математика? Учителите 621631
Предава ми Цокова Учителите 157442 Голям откачалник.Днеска бях със слушалките около врата /ама без да слушам музика/ и тя ме изкарва на дъската.Аз нали си ги свалям,за да мога да стана, и тя вика,че от технологии разбираме,ама една проста наука не можем да разберем Учителите 621631 .И нещо почна да ми човърка из кабелите Учителите 621631 А плюс тва като вика е много смешна понякой път Учителите 621631 Учителите 621631
Чакай да си кажа за новите учители... Учителите 621631

Български Език и Литература - Г-жа Лозанова.Скучна ми е,в нейните часове винаги витая в облаците.
Английски Език - Г-жа Цанкова.Обожавам я,много разбран човек е и е много мила.
Математика - Г-жа Цокова.Бъзз,изобщо не я обичам!Плюс това е голяма откачалка,а и не преподава много добре.
Информационни Технологий - Г-жа Недкова,втори срок - г-жа Микова.И двете ми харесват,добри са и преподават добре.
История и Цивилизация - Г-жа Гергова /замества я г-жа Найденова./.Нямам представа дали е добра,защото е в болнични и не ни преподава.Иначе г-жа Найденова е много скучна!
География и Икономика - Г-дин Иванов.Класния.Супер печен е,адски забавен,но за лоша дисциплина доста се кара.Най-печеният учител в даскалото - всеки може да го потвърди. Учителите 546406
Човекът и Природата - Г-жа Маринова.Амии,горе-долу ми харесва,от време на време даже е и мъъничко забавна,ама и тя ми е малко скучна.
Музика - Г-дин Христо Христов Христосков Учителите 621631 .Естествено,ние така сме го кръстили Учителите 952534 .Ами,не ми харесв акато учител,но и не мога да разбера много - в неговият час се държим ужасно.
Изобразително Изкуство - Г-дин Трифонов.Добър е,харесва ми.В пети клас беше голям шегаджия,но сега е станал много строг.
Домашна Техника и Икономика - Г-дин Николов.Божее,този човек е...нямам думи Учителите 621631 .Иначе е малко строг,ама на нас не ни пука.
Физическо Възпитание и Спорт - Г-жа Маркова.Харесва ми,добра учителка.

17Учителите Empty Re: Учителите Чет Ное 12, 2009 6:58 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

История - Е, това ако не е любовта на живота ми? Толкова е сладка, мила и добричка, насърчава ни да казваме какво мислим, дори да е грешно, толкова много ме хвали и тем подобни... Госпожо, marry me!
География - Спуках целия си клас от смях с мнението ми, че историята и географията ще направят яка двойка o.O Та, тоя господин е УЖАСЪТ НА УЧИЛИЩЕТО - бахти гаднярът, такъв не съм срещала невър.
Математика - принципно е готина, ама като почне с 200 пъти: Няма да се смея в час *потвърждавам! Предният и' клас казва, че се е стигало до две хиляди пъти!" Понякога ме дразни с големи домашни - за грипната имаме осем страници, а ние, проверяващите на домашните, как ще се справим?
Български - нашата класна е супер, всеки месец ни води някъде. Адската добра е!

та, тия са най-главните въобще^^

Дани

18Учителите Empty Re: Учителите Пет Ное 13, 2009 1:24 am

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

БЕЛ - Уникална г-жа! Няма такава! НЯМА! НЯМА! Нямате си и на идея, честно ви казвам, толкова е добра, всичко разбираме, а и е адски красива.. <3
Мат. - Бива, ама, има ама.
Гео. - Прекрасна е, просто чудесна.
ЧП - Класната рулз!!
ФВС - Г-динът отскоро взе да ме кефи, преди.. ужс. ;с
История - Най-яката даскалка в това даскало! >>> Просто е идеална, а и ни харесва като клас! (единствената)
И.И - Тая госпожа няма никакви нерви. ;д Просто изперква понякога..

Това е г/д. Мързел ме е за другите да ви пиша. Учителите 98537

Дани

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите