Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20)

+7
rollinginthedeep.
xxxRaikkonenxxx
~Ver~
hiding in your eyes.
палачинкии..
sylar
Мушки
11 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 14 от 15]

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

ами сега съм за 5 мин на компа и си лягам, че главата ме боли ужасно
ти?

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

ми,бивам ;D Smile чудя се дали утре да ходя на даскало ;d

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

еми то имате ли кво да учите?
ний вече сме на последните уроци и край ;д;

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

апф,по повечето предмети дори не сме преполовили учебника... Smile
ама имам контролно по физика и нищо не знам,а и другите часове са някви смотани -.- Smile

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

охх физика,, мн е гадна ;д... и аз нщ не знам само пищовите помагат Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 98537 ние във вторник правихме и аз тъкмо си гледам да препиша всичко и госпожата ми вика "ела да седниш тука ( на бюрото й), че да не преписват другите", аз се стъписах и й заявих само "на мен тука ми е удобно" и тя взе, че ме oстави, премести другите Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 25791
неска пак ще имаме и чакам да вика каква е оценка , че ми трябва 6 Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 98537

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

~Ver~ написа:здрасти, Дани Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 323332
как си? ко пр?
Малко (доста Smile ) късен отговор, но съм добре, тъкмо пуснах компютъра и се приготвям за утрешната екскурзия. А ти? Very Happy

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:
~Ver~ написа:здрасти, Дани Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 323332
как си? ко пр?
Малко (доста Smile ) късен отговор, но съм добре, тъкмо пуснах компютъра и се приготвям за утрешната екскурзия. А ти? Very Happy

екскурзия? до къде?
аз съм мн щастлива Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 91064

хей, Габи : )

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

~Ver~ написа:
Honesty написа:
~Ver~ написа:здрасти, Дани Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 323332
как си? ко пр?
Малко (доста Smile ) късен отговор, но съм добре, тъкмо пуснах компютъра и се приготвям за утрешната екскурзия. А ти? Very Happy

екскурзия? до къде?
аз съм мн щастлива Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 91064

хей, Габи : )
До Силистра и Сребърна. Smile

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

супер, ама за един ден ли или повече?
в сребърна пеликани ли имаше ? Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 98537

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

За съжаление тъпата ни г-жа не иска да ни води за повече от 1 ден... И да, има пеликани Smile

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

хах, вие сте мн добре, нашта дори не иска да мръдне на някъде с целия клас... просто имам чувството, че иска колкото може по-бързо да се отърве от нас Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 98537

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

хахх,мерси^^
как сте,кво правите?

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

ох, тъкмо се прибрах от урок
при нас е голяма жега Вече е май, училището наближава своя край. Но истината е, че идват гадните матури, пак ще има силни бури! (p20) - Page 14 219602

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Хораа,кои от вас бяха регнати в Popsims? :(

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите