Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Звездата от вампирската поредица „Здрач“ Робърт Патинсън в скоро време може да измести от сърцата на фенките досегашните им фаворити – актьорите Джуд Лоу и Пиърс Броснан.
Синеокият Джуд наскоро заявил, че няма търпение да остави зад гърба си славата си на разбивач на женски сърца. Той определил като най-достоен за свой последовател Робърт Патинсън. „Сега вече съм облекчен, че най-накрая в светлините на прожекторите попадат нови лица. Мъже като Роб Патинсън трябва да играят ролите на красавците. Аз никога не съм се забавлявал, когато ми се е налагало да влизам в подобни образи“, споделил Джуд Лоу.
Бившият Джеймс Бонд – Пиърс Броснан, също открил, че славата му на мачо е започнала да избледнява, след като той и Робърт си партнирали във филма Remember Me. Агент 007 разкрил, че егото му било сравнено със земята, след като осъзнал, че вниманието на мацките било изцяло насочено към Робърт Патинсън.
„Неговата каравана беше паркирана в единия край на улицата и непрекъснато беше заобиколена от тълпи момичета. Моята беше в другия край и беше истинско райско кътче на тишината и спокойствието. Дори когато снимахме сцени в центъра на Ню Йорк, можех да чуя, че Роб е излязъл от караваната си по писъците на фенките му“, разказал с крива усмивка Пиърс Броснан.
_______________________________________
Горките актьори... Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд 25791 Все пак 007 си е класика, едва ли ще се забрави.

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Не знам,но на мен ми се струва,че време на истерията около Роб изчезна.Вече почти никое момиче не го харесва..

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

sylar написа:Не знам,но на мен ми се струва,че време на истерията около Роб изчезна.Вече почти никое момиче не го харесва..
Не е така. Все още има купища фенки, крещящи като луди по премиерите. Но някои звезди ще останат легенда дори и след излизането на милиони нови.

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Е,да,има,не съм казала,че е останал съвсем без Smile Но просто вече не са толкова мнооого,колкото преди Робърт Патинсън – заплаха за мачовците в Холивуд 507648

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите