Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson

+2
. colorado sunrise
Little Dhampir
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson Normal48441759Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson Normalnewmoon519sxga

Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder каза, че може да съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson, тъй като фенове молят и него да ги ухапе.

31-годишният играе ролята на вампира Damon Salvatore в сериала на CW, който е базиран на популярните книги на L.J. Smith.

Попитан кога за последен път някой го е молел да го ухапе, той каза: 'О, това се случва доста често! Учтиво си тръгвам.'

'А и не мисля, че приятелката ми, колкото и сладка, пряма и чудесна да е, би ми благодарила, ако се разхождам около случайни жени и ги хапя, когато ме молят за това.'

Pattinson, 23, който играе вампира Edward Cullen във филмовата поредица Twilight, и преди е казвал, че фенове често го молят да ги ухапе.

Източник: Entertainment and World News on Monsters and Critics
Превод: Honesty

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson 2141 Искам и мене да ме ухапе па...

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

little.sunshine' написа:Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson 2141 Искам и мене да ме ухапе па...

В мечтите тии Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson 25791
То не, че аз не искам, ама не някой точно от тези двамката... Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson 98537
Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson 886274

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Тея пък фенове съвсем са се побъркали Smile

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Йесс. Представяте ли си да ви заръфа някакъв вампир и вие да легнете на земята и да се гърчите, и след 2 минути - хоп. Станал си вампир Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson 25791 И после се натрупват около теб някакви и те молят да ги заръфаш и тях Звездата от 'The Vampire Diaries' Ian Somerhalder съчувства на колегата си вампир, актьорът Robert Pattinson 25791

Престани да използваш разговорни изрази, да не се стига до уорн!
Дани

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите