Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Ashley Greene за любимите си сцени и избора на режисьор за Breaking Dawn Ashleygreeneptgallerypr

В шоу бизнеса те издига нещо като роля в Twilight. Такъв е случаят с Ashley Greene, която е прекарала голяма част от времето си в Hollywood като стюардеса и в ресторант в LA преди да изиграе известната си роля на Alice Cullen. Родената във Флорида тъкмо завършва турнето си в страната, в подкрепа на New Moon, а през февруари ще започне снимките на хорър филма Apparition в Берлин. Ние говорихме с Greene дни преди New Moon да започне да чупи рекорди.

Реакциите към New Moon в страната същите ли са като към Twilight?
Всъщност в Чикаго бях впечатлена. Там бе наистина много силно и високо и мисля, че бе един от най-големите отзиви, които сме получавали. Но винаги има много хора, много страст, много писъци, много сълзи. Така че наистина всичко се измерва от гледна точка на това колко дълбоки са писъците.

Беше ли много по-различно от миналата година?
Предполагам, че е по-силно. Аз съм много по-спокойна с цялото това нещо. Първия път наистина изобщо не знаех какво да очаквам. Беше първата ми промоция и затова беше малка лудост, а аз бях много нервна. Така сега знаеш, че феновете са там, защото те обичат и подкрепят.

Коя е твоята най-запомняща се фен среща?
Срещала съм няколко хора, направили албуми, на които бяха залепени изрезки с мен, и това е нещо невероятно, защото в момента аз съм в средата на тази вихрушка, така че има много неща, които пропускам, защото сме в този Twilight балон и е просто "ходи, ходи, ходи". Така че вероятно след година, когато всичко това свърши, ще можем отново да седнем и да погледнем към тези фенове. Така че за тях е хубаво да събират неща от кариерата ми и това, през което сме преминали заедно. Това е наистина специално.

Защо мислиш, че феновете са толкова обсебени?
Мисля, че с вампири не можеш да сгрешиш. Поколения наред те са били хит, защото са недостъпни, загадъчни, чувствени, опасни - секси. Тогава Stephenie Meyer добави любовната история на Romeo и Juliet към този фантастичен свят. Edward става вампир, но е много повече от джентълмен, който отваря вратите и казва всичко, което едно момиче иска да чуе. Основно той е въплъщение на съвършенството. И тогава идва Bella, това обикновено, всекидневно момиче, каквито много от нас сме, и открадва сърцето на този вампир. Затова всяка жена иска своя Edward и да бъде Bella.

Как изиграването на Alice Cullen промени кариерата ти?
Аз всъщност нямах кариера! Ето как се промени. Но сега правя, каквото искам и знам, че ще продължа да работя. Това е; това е останалата част от живота ми. Мога да влизам в стаите и да говоря с режисьорите и продуцентите, през чиито врати преди не можех да минавам. Сега мога да седна, да говоря с тях като човешко същество и да не се плаша. Това, и разбира се, фактът, че хората се интересуват какво кафе пия, с кого излизам и къде ходя. Преди никой не знаеше за мен, никой не се интересуваше, а след това изведнъж всичко се промени в рамките на една година.

Това ли е недостатъкът?
Единственият недостатък е, когато хората спрат да осъзнават, че си човек и не си идеален. Но това е част от работата ми, а аз не бих я заменила.

Каква беше първата ти реакция за New Moon?
Тонът, цветовете и топлите му багри са прекрасни. Мисля, че Chris Weitz (сценарист) свърши наистина фантастична работа. А след като видях Taylor (Lautner) бях много впечатлена. Имам предвид, той е 17-годишно дете, а е нараснал с 30 фунта и се е превърнал в напълно различен човек от този, който беше в първия (филм, бел. прев.). Той носи този филм и мисля, че това е трудно, особено когато си изправен срещу този герой Edward. Трябва да се вживееш и мисля, че Taylor го е направил и е свършил чудесна работа.

Коя бе любимата ти сцена за снимане?
Отиването в Италия и част от сцената с Volturi бяха чудесни. Dakota Fanning е удивителна. Гледах филмите й преди още да започна да играя. Работих с Michael Sheen, а той е чудесен, феноменален актьор и бе страхотно да мога да се уча от него, да го гледам как снима и как се преобразява на екрана.

Той придава много внушителност на тази сцена.
За него това бе лесно. Той контролира сцената. Не бях работила с актьор от този калибър, който може да направи нещо такова. Беше наистина страхотно да се види.

Кой е най-близкият ти приятел от каста?
Kellan Lutz. Приятели сме от около 5 години, преди дори цялото това Twilight нещо да се случи. Имахме един и същи агент, така че основно затова станахме приятели. След това и двамата се преместихме в LA. Заедно сме по 12 часа на ден.

Има ли роля, която би искала много да изиграеш?
Бих се радвала да снимам Alice in Wonderland. Да бъдеш момиче на Bond винаги е забавно. В Eclipse имаше много екшън и аз определено бих искала да продължа по този път. Искам да снимам нещо романтично, но това е наистина трудно за направа, защото е много скъпо. И далеч, далеч напред, вероятно когато съм на 30, бих искала да изиграя North Country/Erin Brockovich, роля като тези, които Charlize (Theron) и Julia Roberts са имали, защото те са вдъхновяващи и са за много силни жени, които промениха основно хода на историята. Това е една от по-големите ползи на актьорството, влияеш на хората.

Ако можеш да избереш режисьор, който да поеме кормилото на Breaking Dawn, какъв би бил избора ти?
Отидох до MoMA (NYC's Museum of Modern Art) и изразяваха почит към Tim Burton. Видях цяла компилация от филмите и произведенията на изкуството му и си помислих, че е необикновен художник. Мисля, че би било наистина страхотно да получим неговата гледна точка върху филма, защото това е една много особена книга, има някои много странни моменти. Всъщност той би бил поставил много странен и изтънчен похват върху него. И ако можем да го направим, ще е чудесно да има два филма. Вие определено искате да има всички важни части и знаете колко гневни и избухливи са феновете за него, така че може да се окаже трудно и да има неща, които да не ги има във филма. Така че, ако успеем да го направим, ще бъде чудесно да има два филма.

Източник: PopWatch via Cullen Boys Anonymous

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите