Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Злодеят от New Moon, Dakota Fanning, говори за присъединяването към семейството на Twilight 00487e0q

В сравнение с повечето от нейните Twilight: New Moon колеги, 15-годишната Dakota Fanning - която играе могъщата Jane от Volturi - вече е много опитна в правенето на филми. Но зад звездата от хитове като War of the Worlds (2005) и I Am Sam (2001) е учудващо нормална ученичка в LA High School. В понеделник, след разбиващия рекорд на New Moon, Fanning отдели време за бърз разговор преди час с EW за Twilight феномена и забавлението да играе злодей.

Entertainment Weekly: Къде си сега?
Dakota Fanning: В училище. Крия се от всеки учител, който би могъл да ме види на телефона в момента. Но техническо това е позволено, защото е преди училището да започне.

EW: Какво е да се върнеш в гимназията сега, което е ход встрани?
DF: Това е животът ми. Това е нормалното за мен. Наистина не познавам нещо по-различно. Голяма съм късметлийка, че мога да ходя на училище и да имам нормален живот, какъвто и да е, а след това да мога също да правя това, което обичам и да бъда част от наистина страхотни проекти.

EW: Как мислиш, че ще реагират съучениците ти на филма?
DF: Повечето от тях вече са го гледали, така че са много развълнувани. Определено днес ще говоря с някои хора за него, сигурна съм.

EW: Каква беше реакцията ти, когато започна да чуваш числата в бокс-офисите?
DF: Мисля, че има толкова много фенове на книгата и филма и е просто вълнуващо, че толкова много хора са отишли да го гледат още в първия уикенд. Знам, че много хора, са нощували в палатки в продължение на дни. И мисля, че е чудесно, че всеки можеше да го гледа веднага, когато излезе.

EW: Знаела си, че ще бъде голям. Но най-голямото откриване някога?
DF: Не знам дали бях осъзнала, че ще бъде най-голямото, но със сигурност знаех, че ще бъде голям заради всички фенове, с които се срещнах на премиерата. Мисля, че всеки е Twilight фен по някакъв начин.

EW: Направи ли нещо специално, за да отпразнуваш колко добре бе приет филмът?
Аз съм такава малка част от филма. Наистина Kristen, Rob, Taylor и всеки, който го е правил, би трябвало да празнува. Всичко това е резултат от тяхната усилена работа. Аз бях там само за седмица и половина, а се забавлявах толкова много. Бях наистина развълнувана да бъда част от това.

EW: Беше ли фен на поредицата, преди да бъдеш избрана?
DF: Разбира се, че бях. Бях чела книгите и всичко останало.

EW: Твоята героиня, част от Volturi, Jane, e ужасяваща. Беше ли забавно да играеш злодей?
DF: Да. Тове е първият път, в който го правя. И това е герой, на който наистина му е приятно да причинява болка на хората. Един доста обаятелен герой. Така че това беше една от причините да искам да го направя.

EW: Сега, когато хората са те виждали да играеш злодей, приемат ли те различно?
DF: Предполагам, че хората и феновете на поредицата, които са ме виждали във филма, ще ме виждат по различен начин, но това е то да си актьор. Трябва да манипулираш себе си, за да се слееш с героя. Мисля, че работата ти е да бъдеш празно платно и да "рисуваш" героите, и това е, което обичам да правя. Обичам да играя различни хора. И, да, да изненадвам хората с червените си очи, предполагам.

EW: Тези бяха страховити. Истински лещи ли бяха?
DF: Ръчно изработени са. Никога преди не съм носила нещо в очите си, така че беше чувство, което никога не съм изпитвала. Но има човек, който ги слага и маха. Можеш да ги усетиш, но свикваш след известно време.

EW: Помогнаха ли ти да се слееш с героя си?
DF: Да, мисля, че автоматично получаваш зловещ вид, независимо какво казваш или правиш, така че определено помага.

EW: Колко още Twilight филма ще снимаш?
DF: Третият вече е готов.

EW: И след това не се знае?
DF: Да, така мисля. Не съм сигурна за четвъртия.

EW: Имаш ли други предстоящи проекти?
DF: Ами, The Runaways, който излиза другата пролет, където участва също и Kristen (Stewart), а аз най-вероятно ще работя върху нещо друго.

Източник: EW.com

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите