Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс...

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

...питат ме каква кръв тече в моите вени
да знаят те дали да предприемат промени
отговор ще дам и няма да има грешка,
в моите вени, хора, тече кръв човешка...

Така,това е част от песента на DiS - Put ko ,реших да използвам текста точно за тази тема.Какво мислите вие за разделенито на хората на българи,турци,евреи,цигани,бедни,богати и т.н.Има ли значение какво е нашето потекло ,както се казва в песента , каква кръв тече в нашите вени.Винаги съм си мислила,че ние всички сме хора и сме еднакви...
Много хора се срамуват да кажат какви са точно заради това ,че "все някой ще намери да се заяде,
и пак ще пита тъпо - Ти идваш откъде? ".В каква страна живеем?!Не сме ли всички еднакви?!И защо се държим грубо с различните от нас?!Не само с тези ,които са различни по народност и потекло,но и с други ,например:металисти,чалгари,емота(имота,каквито и да са там......защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 25791),хипита,готик,пънкари,скейтъри,брейкари и тем подобни.Всеки спада към някоя групичка и все намира нещо странно и лошо в другите,все някой ще се кара за нещо с другия .Никога не съм разбирала тези различия между хората ,хубаво слушат различна музика,обличат се различно,говорят различно,държат се различно , но защо всички се карат и всеки път тези ,които са странни обират пердаха ,така да се каже...Smile

Мисля ,че прекалих с глупостите си ,та ако има нещо и темата не се харесва ,направо я махнете от лицето на Земята! ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 37546



Последната промяна е направена от little.sunshine' на Нед Ное 15, 2009 11:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Не, не. Темата е изключително хубава и се радвам, че някой и' даде старт.
Ще кажа нещо за сравнението беден/богат. Защо богатите тъпчат бедните? Гадно е. Защото един ден, така както си клатиш краката и наблюдаваш красиивата гледка на Хаваите, да се превърнеш във същото, на което си се подигравал допреди!
За това с циганите също не съм във възторг. Хора са. Вярно, по-различни, но все пак хора. Не, излъгах! Не са различни, те са като нас, за бога! Няма смисъл да пиша отново за това, ето мнението ми от Аврил БГ /за разликата съм се объркала само ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 840312 / :
Мисля, че ако някой им даде поле за
изява и работа няма да правят такива работи като да крадат. К'во само
ги дискриминираме. И те са хора, нищо, че са по-различни от нас.. т'ва,
че някои не искат да работят си е техен проблем и ние нищо не можем да
направим. Само тогава и ЕДИНСТВЕНО тогава може да се затворят за кражби
и такива подобни /ако са ги извършили де/ след като не искат да се
поправят и да покажат, че са отговорни, нормални и разумни хора. Ако
решат да се поправят - защо да не им дадем шанс?
Чалгарките .. уф. Тук вече съм наистина против. Да си слагаш 5000000000 куб. и на всичкото отгоре да казваш, че са истински, без хирургическа намесаа ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 2141 ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 2141 *някои!* Омг. Други пък са и с джуки, дебели като задника на слон .. 'айде извинете, ама това е ГРОЗНО. ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 250212
Емота - също против. Думата идва от "емоционален", доколкото знам. Хубаво де, ама да се мацаш като .. то няма подходящо сравнение даже. Черен лак - хубаво. Прическата - хубаво, но тези черни моливи дето си слагат, все едно пет прасета са им седнали на главатаа и са ги посинилии.. ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 2141
Стига толкова, дълго стана .. ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 98537
бду, никой не искам да обидя с мнението си ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 323332 Ако все пак обидя някой, ще го махна, няма проблем.
...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 323332 Да не ме съдите, ей ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 2141

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Добре де, интересно ми е какво ще кажете.
Пишете ...защо не ни създаде с еднакъв аванс ?и в ръце на луди предостави земния баланс... 98537

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите