Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Хари Потър-отживелица? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Хари Потър-отживелица? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Хари Потър-отживелица? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Хари Потър-отживелица? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Хари Потър-отживелица? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Хари Потър-отживелица? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Хари Потър-отживелица? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Хари Потър-отживелица? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Хари Потър-отживелица? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Хари Потър-отживелица?

+2
палачинкии..
Obsessed.
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Хари Потър-отживелица? Empty Хари Потър-отживелица? Вто Ное 10, 2009 1:26 am

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Смятате ли,че времето на магьосника 'изтече',че ще бъде заменен от други поредици?Вие лично ще забравите ли тези книги?

2Хари Потър-отживелица? Empty Re: Хари Потър-отживелица? Вто Ное 10, 2009 9:32 pm

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Не,според мен никой не може да замести Хари Потър!

3Хари Потър-отживелица? Empty Re: Хари Потър-отживелица? Вто Ное 10, 2009 9:35 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Да си признаем честно, на Харчо времето му просто отмина...Поредици като Здрач и Дневниците на вампирите отместиха вниманието на масата.Но пък винаги ще си има верни фенове,макар и не толкова колкото в началото Хари Потър-отживелица? 507648

Дани

4Хари Потър-отживелица? Empty Re: Хари Потър-отживелица? Вто Ное 10, 2009 10:08 pm

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

sylar написа:Да си признаем честно, на Харчо времето му просто отмина...Поредици като Здрач и Дневниците на вампирите отместиха вниманието на масата.Но пък винаги ще си има верни фенове,макар и не толкова колкото в началото Хари Потър-отживелица? 507648

Дани
Напълно съгласна. Лично аз, ще си остана фен.

5Хари Потър-отживелица? Empty Re: Хари Потър-отживелица? Вто Ное 10, 2009 10:17 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Сега има доста по - "интересни" за тийнейджърите и юношите книги.Лично аз не мисля така.Хари Потър е една от най-добрите поредици из целия свят, за края на 20 и началото на 21 век /пък и за по-дълъг период от време/,но все пак и това славно време на поредицата ще отмине /за жалост/ и други поредици ще изместят Хари Потър,но предполагам,че Хари Потър за още много дълъг период от време ще продължи да е така известна поредица,защото милионите фенове по цял свят ще я поддържат такава.Така че не мисля,че Хари Потър в момента е отживелица.Може би след няколко години ще бъде,но сега лично за мен не е.Тя даже стана по-известна,след като започнаха да я сравняват със Здрач поредицата. Хари Потър-отживелица? 98537

Дани

6Хари Потър-отживелица? Empty Re: Хари Потър-отживелица? Вто Ное 10, 2009 10:53 pm

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Точно както каза Рени - времето му мина. Но след като излезе тази година ''нечистокръвният принц'', всички пак започнаха да се запалват наново по него.. И със Здрач е същото - като излезе, всички са ''огрооомни фенове'' но след месец, два... нищо..
Така че не зависи само от това дали е интересен филмът или не. Дали си истински фен, или не. Хари Потър-отживелица? 323332

Дани

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите