Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Линдзи Лоън пред самоубийство! EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Линдзи Лоън пред самоубийство!

+3
a beautiful day <3
greenworld_
sylar
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

"Толкова съм изморена от тази драма!", каза Линдзи Лоън в новия брой на Ю ЕС Уийкли.

Може с кариерата й на актриса и да е свършено, но тя все още остава вълнуваща таблоидна фигура.

Обърканата ЛезЛо, както я наричат всички, застана пред репортер на списанието за едно ексклузивно "кажи ни всичко" интервю.
Колко ли са й платили? Та тя е толкова отчаяна и ние я подкрепяме.

Линдзи нарече драматичния уикенд с бившата си приятелка Саманта Ронсън "унизителен". Тя сподели: "Аз не съм лош човек и ето какво ми се случи. Възпитана съм да се отнасям добре с хората."

Линдзи избухнала в сълзи и прибавила, че е "толкова сама" без Ронсън.
"Всички ме предадоха!", казва тя.

Източници разкрили пред списанието, че Ронсън се опитала да скъса с Линдз няколко пъти миналия месец, но всеки път "Линдзи заплашваше да се самоубие. Тя я обича, но иска да се освободи."

Приятелите на горката, вече бивша актриса, я съветват да постъпи в клиника. Дали е добра идея? Може пък да се появи светлина в тунела. Вижте какво стана с Бритни Спиърс!

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Тя не мина ли вече пубертета?!Държи се като малка глезла...но да прави каквото иска.Не ми се вярва да се самуобие, а е била много пъти в клиника и едва ли ще отиде пак.Дано поне близките й да са до нея. :hm2:

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Горката Линдзи!Дано се справи.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

breathe написа:Тя не мина ли вече пубертета?!Държи се като малка глезла...но да прави каквото иска.Не ми се вярва да се самуобие, а е била много пъти в клиника и едва ли ще отиде пак.Дано поне близките й да са до нея. :hm2:

+1 :no comment

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Поредният начин да привлече обективите на фотоапаратите към себе си...нищо повече. Ако се беше решила: 1-во - нямаше да съобщи на пресата и 2-ро - да го беше направила досега. :dry

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Доста лесно е да критикуваш... Както беше даден пример с Бритни.Отнеха и децата,хората се подиграваха и какво ли не стана с нея,а тя пак се качи на сцената? Аз ... това няма да мога да го направя.И после я обвиняват,че се страхувала от някакав луд фен,който се качил на сцената...пуу! А по темата.
За Линдзи не знам какво ще и помогне.Все пак тя си е виновна с това отслабване.Замалко да умре!А иначе аз нямам нищо против обратните,така че всеки случай аз и сигурно други хора не сме се обърнали срещу нея!

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Линдзи лезбийка ли е?Мамка му. (с извинение)
Мале,мале..бая съм изостанала с новините.Таа Линдзи доста ми падна в очите..още от преди с тези нейните истории.Ох,като си представя в 'Капан за родители' колко сладко играеше..Ноо не мога да отреча,че като актриса се справя доста добре (поне от филмите,които съм гледала).
Не й желая нищо лошо,дано 'види светлина в тунела'. Very Happy

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите