Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Дискусия: Свинския грип и истерията около него. EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Дискусия: Свинския грип и истерията около него.

+4
a beautiful day <3
greenworld_
палачинкии..
sylar
8 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Дамм,реших да първата дискусия,която пускам, да е именно за любимата ми тема напоследък Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 381751

Смятате ли,че беше нужна цялата истерия,която се вдигна около този грип?Притеснявате ли се от него или го възприемате като всеки друг зимен грип,неразличаващ се от останалите?Ии,естествено,добре ли постъпи правителството,като пусна всички училища в страната във ваканция?Ще има ли ефект от нея или учениците ще се събират на други места?Хайде,ваш ред е Idea

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Аз мисля,че е нищо по-страшно от обикновения зимен грип.Всяка година хора умират от всякакви грипове,но не се разгласява толкова много.Имаше и птичи грип ама и той замина..Аз поне се радвам,че ни пуснаха,първо все пак е ваканция Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 98537 а и така не се заразяваме взаимно!

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Ами, мисля, че дооста преувеличиха..не е кой знае колко по - различен от обикновените грипове, не знам само защо е свински..обаче като гледам колко починали има.. и се притеснявам до някаква степен.Надявам се да няма разболели се мои познати, както и аз самата.Радвам се,че ни пуснаха във ваканция, аз се възползвам, но не знам как правителството не разбра, че хората въпреки това си излизат по дискотеки, кафета, кино и т.н. = няма голяма полза.Аз даже мисля, че като тръгнем на училище ще има още двама - трима, които са се разболели именно през ваканцията.

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Не се притеснявайте от свински грип можете да умрете само ако имате други сериозни заболявания или употребявате наркотици и други упойващи вещества Very Happy

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

greenworld_ написа:но не знам как правителството не разбра, че хората въпреки това си излизат по дискотеки, кафета, кино и т.н. = няма голяма полза.

В Мексико са били затворили всички кина,театри,кафета,обществени заведения и закусвални,дискотеки...Абе всичко без магазините.И така там са преодоляли кризата със свинският грип.

Аз се притеснявам...Не е толкова опасен,но все пак има смъртни случай и повечето са деца и бременни жени.Просто си ме е страх...

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

natalie. написа:Аз се притеснявам...Не е толкова опасен,но все пак има смъртни случай и повечето са деца и бременни жени.Просто си ме е страх...

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Абе вие видяхте ли какво написах по-горе?Просто шансът да се разболеете и умрете е едно на десетхиляди! Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 577874

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Е, сега. Нали всеки се страхува от нещо Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 98537

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Мисля, че преувеличиха. Да, има смъртни случаи, но починалите са с изключително отслабнала имунна система. Мисля, че най-добрият начин за справяне с грипа е да бъдат внесени ваксини, но когато разбрах, че това ще стане чак 2010 година... дотогава, най-вероятно цялата шумотевица ще е отминала.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

sylar написа:Абе вие видяхте ли какво написах по-горе?Просто шансът да се разболеете и умрете е едно на десетхиляди! Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 577874

Абе не е съвсем така, Ри .. ако не отидеш навреме на лекар .. това няма как да го отречеш ^^ Появяват се усложнения и т.н. .. не е сигурно, че ще умреш, но все пак Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 98537
Преувеличиха. Това си е грип като грип. Само лъжат. Половината от този абзац си оставям за мен бду Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 577874
Всички се радваме на ваканцията, но тя няма да помогне с нищо! За малките (1-2 клас) може, но големите ще си се събират навън и хич няма да им пука!
Не ме е страх въобще. Ако си следвам лекарските указания и се пазя, нищо страшно няма да стане. Егаси. Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 110267

ЛМ!

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Е да,това също,но не ми се вярва да сте толкова тъпи,че да не се сетите да отидете на лекар Дискусия: Свинския грип и истерията около него. 381751

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Не става въпрос за нас, а за хората по принцип.

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Бях чула някаде ,че един от смъртните случай е бил болен близо 10 дни и не е ходил на лекар,а се е лекувал сам.То не свински ,а не знам какъв ще те повали,колко трябва да е безотговорен човек с температура за да не иде да се прегледа.Аз напримерно при най-малко кашлица ще навестя лекаря си.Не знам просто не мога да си го обясня това да се лекуваш сам при положение ,че си зле.

Смятам,че точно във Видин надали ще има нещо супер страшно ние сме няка'фи изолирани - наводнение ни подмина,земетресение ни подмина,птичи грип ни подмина,не знам си какво още ни подмина.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите