Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Elizabeth Reaser казва, че не е като Esme Cullen

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire


Тя може да е сладката, усмихваща се майка от най-обичаното семейство вампири в света, но това не означава, че Elizabeth Reaser все пак не може да бъде гаднярка.

Остават само няколко седмици преди "New Moon" да разбие театрите и ние се срещнахме с 34-годишната актриса, понякога познавана като г-жа Esme Cullen, по време на последните й дни на снимачната площадка на "Eclipse". По време на ексклузивен разговор с MTV News, Reaser беше нетърпелива да говори за разкъсване на планински лъвове, искане на автограф от Robert Pattinson и защо мисли, че една от нейните колежки е трябвало да изиграе Esme.

MTV: Според теб, каква е най-голямата разлика между трите "Twilight" книги, които сега се снимат като "сагата"?
Elizabeth Reaser: О, трите филма са напълно различни. Първият е вампирски романс, луда любовна история. Има толкова много сексуално напрежение; започваш да полудяваш през цялото това време, те се влюбват и това е невероятно. Във втория, Bella и героят на Taylor [Lautner], Jacob, един вид се влюбват. Тя е опустошена и върши всички тези рисковани неща и това е наистина сърцераздиращ филм. Има цялата тази опасност, случваща се в Италия, Edward мисли да се самоубие - много, много, много различно от първия. А третият е филм, пълен с екшън. "Eclipse" просто е луд екшън, опасност и вампири - и то новородени вампири, които са най-опасните и силни вампири от всички.

MTV: Коя е любимата ти сцена от "New Moon"?
Elizabeth Reaser: Харесвам Taylor в "New Moon"; невероятен е. Има чудесни сцени с Taylor и Kristen [Stewart]. Мисля, че те са наистина прекрасни заедно. Харесвам тези герои заедно. Те един вид се влюбват и това е интересна любовна история, защото Bella все още е влюбена в Edward, и е опустошена и с разбито сърце, той изчезва. Харесвам също и сцената с партито за рождения ден, защото там са всички Cullen, рожденият ден на Bella е и Alice прави това голямо пари за нея. И тогава тя се порязва, а е наистина опасно за нея да се пореже в нашата къща.

MTV: Кой е любимият ти нов герой, който се присъедини към каста за продълженията?
Elizabeth Reaser: Любимият ми нов герой? Това е много трудно. Всъщност, харесвам момичето което се присъедини към каста на "Eclipse", Jodelle [Ferland]; тя играе Bree. ... В "New Moon", Michael Sheen се присъедини към нашия екип. Той е фантастичен. Той играе един от Volturi, а страхотните сцени в Италия с всички от Volturi - те са точно лошите гадни вампири. Той просто е чудесен актьор.

MTV: Тъй като сагата продължава със снимките, чувстваш ли, че ставаш повече или по-малко като героинята си?
Elizabeth Reaser: Не, чувствам, че не съм като героинята си. За мен е интересно, че играя майка. Майките са наистина мили, добри хора. ... Може би изпитвам уязвимост или нещо такова; може би е това. Но освен това, не се свързам с този тип героиня. Тя е толкова добра и обичлива и това определено ме прави по-добър човек. Когато работя, винаги се опитвам да виждам хората в най-добрата им светлина, това ме прави по-великодушен човек, за да изиграя Esme, защото не се чувствам така. Забавно е, защото мисля, че Bryce - която играе Victoria, Bryce Dallas Howard - е най-милата, най-невероятната жена и чувствам, че тя е трябвало да изиграе Esme. Чувствам, че тя е Esme. Тя е толкова обичлива, красива и добра. Номинирам нея да играе Esme Cullen.

MTV: Притежаваш ли някакъв сувенир от "Twilight"?
Elizabeth Reaser: Майка ми ми купи някои от гривните на Esme. Сигурна съм, че мога да заема една от нея, ако исках. Но нямам никакви сувенири. Имам си стол. Но трябва да получа нещо, отново да взема нещо от снимачната площадка - може би ще накарам Rob да го подпише.

MTV: Костюмите на вампири са едни от най-многото този Хелоуин и този уикенд ще има много хора облечени като "Twilight" герои.
Elizabeth Reaser: Наистина ли? О, това е страхотно. Не знаех това.

MTV: Какво би значило за теб, ако видиш някой облечен като Esme?
Elizabeth Reaser: Уау, бих искала да видя някой облечен така. Мисля, че ще бъде страхотно. Това определено ще бъде добра за мен кариера; бих искала да видя някой да го направи.

>MTV: И накрая, каква според теб е тайната зад успеха на "Twilight Saga"?
Elizabeth Reaser: Ами, мисля, че успехът на сагата е в книгите. Те просто са красиви, невероятни и чудесно разказани, а Stephenie е страхотен писател. Затова мисля, че сме невероятни късметлии с Kristen и Rob - те са страхотни актьори и просто не можеш да не се влюбиш в тях и да не искаш да бъдат заедно. Може да инвестираш и в двамата. Това има много общо с факта, че хората настина ги възприемат като вампири, така че мисля, че има нещо общо с това. Cullen са интересна група вампири. Всички те са много добри, но и вид зли. Имам предвид, те все още са вампири. Представям си Esme да излезе по средата на нощта и да разкъса планински лъв. Това е един вид обаятелно.

Източник: MTV News

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите