Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Kellan Lutz сравнява 'Twilight' филмите 281x211

Със завършването на снимките на "Eclipse" и все още непотвърдения "Breaking Dawn" филм, това може би са последните дни, в които Twilighter-ите за кратко могат да видят някой Cullen на снимачната площадка. Имайки това впредвид, ние искахме да се убедим, че ще се срещнем с един от нашите любими-за-всички-времена "Twilight" звезди - г-н Kellan Lutz - най-малко още един път.

Между "Eclipse" задълженията си, актьорът, понякога познаван като Emmett Cullen, седна ексклузивно пред MTV, за да обсъди мислите си за "Twilight" филмите, включително и сравнява режисьорите на различните филми и разговаря за любимите си сцени от "New Moon", излизащ на 20 ноември.

MTV: Какво виждаш като най-голямата разлика между историите в Twilight сагата?
Kellan Lutz: Каква е най-голямата разлика? Интересен въпрос. Защото книгите вече са на различни теми. Stephenie [Meyer] ги пише с аспект за Ромео и Жулиета, а тогава всеки има различно лице. Това е наистина страхотна концепция. Но що се отнася до режисьорите, всеки е различен. Catherine [Hardwicke] бе много енергична и направи този красив филм. Chris [Weitz] притежава истинско спокойствие, но има чудесен усет как да работи със CGI и как да направи тези вълци да изглеждат реални и по-големи от истинските, в сравнение само с някое компютърно изображение. David Slade, със своя екшън опит и инди стил, просто смесва двете. Филмите ще бъдат уникални по свой собствен начин и което е наистина интересно - един и същ режисьор не прави всички. Ние като актьори, трябва да видим различните стилове [на режисиране].

MTV: Коя е любимата ти сцена от "New Moon"?
Kellan Lutz: Любимата ми сцена вероятно е нещо, в което участва Charlie, изигран от Billy Burke. Той просто е страхотен комик и се смея на всяка сцена [с него]. А има само тонове екшън. Това е нещо прекалено, гледайки вълците всъщност да се бият един срещу друг. Наистина е интересно да се гледа какво е направил Chris.

MTV: Кой от новите герои ти е любим?
Kellan Lutz: Момчетата от Volturi. Не се запознах с тях в "New Moon", така че сега [ги видях на снимачната площадка на Eclipse]. Когато снимахме "New Moon", нямах време да се запозная с тях, защото графиките на снимките бяха различни. Така че, когато най-накрая ги видях и се запознах с тях на сета на "Eclipse", те бяха наистина страхотни. Интересно е най-накрая да се запозная с тях. Толкова е странно да си актьор в нещо и да не си част от чувството за целия каст.

MTV: Тъй като филмите от сагата продължават, чувстваш ли, че ставаш повече или по-малко като героя си?
Kellan Lutz: Аз съм героя ми. Имам чувството, че съм Emmett всеки ден. Наистина заобичах героя си, когато първо бях на прослушване за Edward. Казах, "Не момчета, хайде [оставете ме във филма]. Тогава ги попитах за [ролята на] Emmett и нещо вече бе направено с нея, а след това се върна [отново на разположение]. Аз просто наистина съм като Emmett. Той е чудесен, забавен герой за играене. Винаги съм толкова щастлив да бъда на снимачната площадка. Той не е мрачен, нито сложен. Той е само тип обичлива мечка.

Източник: MTV

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите