Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря)

+23
a beautiful day <3
TwilightM
Marty
libertywalk;
x_error_x
. colorado sunrise
prettyreckless.
-TingTing-
палачинкии..
'nasii
xxxRaikkonenxxx
sylar
~Ver~
~Vanity
hiding in your eyes.
Obsessed.
~ Enchanted
jarofhearts
xxSnejy;
Little Dhampir
drinkmysoul
greenworld_
Мушки
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 24 от 40]

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ъм.. то "купонът" свърши.. само family-то xD тъпо ест.. както и настроението ми ;D

DirrtyNasty

DirrtyNasty
Начинаещ
Начинаещ

Аз тоя рожден ден мисля да не го празнувам.
Най-много приятелки два броя да ги поканя у нас с преспиване.. мразя рождени дни.
Вие обичате ли рождени дни?

А със семейството ми е по-готино, не знам защо.
Аз съм сбъркана.

Не знам защо ви занимавам.
А настроението ееееей сега ще ти се оправи.
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 722316

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

и аз така,не го празнувам,най-много да изляза с няколко приятели и да ги почерпя нещо Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 507648

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Аз пЪк много обичам рождени дни. Smile Моя тази година беше разкошен :rock няма да се забрави скоро.

DirrtyNasty

DirrtyNasty
Начинаещ
Начинаещ

greenworld_ написа:abe DirrtyNasty, kak ti e imeto Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 952534
Теодора. Твоето?

Съншайн, [как се казваш] разкажи..

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Teodora...ohhh obojavam go imeto!!!!!Amaaa neshto mi se struvash symnitelna...Tuffy?!?
Az sym Gabriela [:

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Симона. Very Happy
Еми,беше много яко ,бях с най-близките си приятелки ,леко се напихме Smile ,снимахме се на воля ,смяхме се и се лигавихме.Едвам се прибрахме ,толкова ми се виеше свят и не спирах да се смея.Абе беше си супер. Evil or Very Mad

DirrtyNasty

DirrtyNasty
Начинаещ
Начинаещ

greenworld_ написа:Teodora...ohhh obojavam go imeto!!!!!Amaaa neshto mi se struvash symnitelna...Tuffy?!?
Az sym Gabriela [:
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 722316 Габу?
Абе целия форум за аврил ли е тука?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 621631

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Tykmo shtqh da ti kaja, che shte se spogodim, a to se okaza che tui si ti :DDD
Inache, pochti vsicki sa tuka + oshte poveche dopylneniq Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 952534

DirrtyNasty

DirrtyNasty
Начинаещ
Начинаещ

Яко. Аз вече мисля да спирам да пиша там бтв.

Хихихи как ви офлуудих форумаа
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 952534

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Туф? Ти ли си? o.O От Аврил Бг? Аз съм tonzie ;dd

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

ъм,сори,че ви прекъсвам,но да питам - ще правим ли нов дизайн?

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

ми добра идея ;D от доста време си го мисля..



Последната промяна е направена от rockstar~ на Пон Окт 26, 2009 12:03 am; мнението е било променяно общо 1 път

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

На кой ли? АШЛИИИИ!!!!!! Време е и на нея ;d

а.. коой.. ам нз

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

кк.кой ще го прави? ;d или и трите

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

ох.. нямам си на идея.. е как и трите? едната - снимките да слива, другата колора, третата текстурите и текста? Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 104579

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

еми можем да си разпределим Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 24 381751 но ако искаш давай ти,ако ти се занимава,де ;d

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

ами.. тази вечер ли трябва да е готов? аз ще пробвам, но не знам дали ще се получи

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 24 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите