Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря)

+23
a beautiful day <3
TwilightM
Marty
libertywalk;
x_error_x
. colorado sunrise
prettyreckless.
-TingTing-
палачинкии..
'nasii
xxxRaikkonenxxx
sylar
~Ver~
~Vanity
hiding in your eyes.
Obsessed.
~ Enchanted
jarofhearts
xxSnejy;
Little Dhampir
drinkmysoul
greenworld_
Мушки
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 22 от 40]

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Подписите нещо не ми се получиха... минах на иконки. Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Аз не ги запазих. Smile Утре пак ще се пробвам.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Аз не ги запазих. Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534 Утре пак ще се пробвам.

Жалко Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 338417

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

На стари снимки на Ашли от ЛА премиерата на Туайлайт. Smile Карам си снимките подред... толкова ми е скучно.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Защо винаги аз съм ти крива за бога?! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 687706
Писна ми, честно, винаги ми се сопваш при най-малкото гъкване. Нямам ли
право на мнение?! Е, няма да си мълча, ако това искаш. Съжалявам. Както
казва един велик човек на име Едуард Кълън - надявам се да приемаш
добре разочарованията.
Казах си мнението и интервюто ще се проведе. Точка по въпросът. На мен също ще ми е интересно да прочета отговорите ти, очаквам го с нетърпение
Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 101639

Абе Дани, не е ли "Точка по НЕГО".. нещо не ми се връзва "Точка по ТОЙ" Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534 Или аз се бъркам?

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Опаа... мда, може да ме махнете от поста на модератор, признавам се за тотално неграмотна.

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

хах,ти луда ли си?ти си най-грамотната тук Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Че съм луда, луда съм, а пък мнението на Тони ми показва грамотността. Smile

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Опаа... мда, може да ме махнете от поста на модератор, признавам се за тотално неграмотна.

Предпочитам аз да се откажа, отколкото да те махна от модството Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Чак сега забелязах, че вече имам 5000 мнения. Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

О, мерси, и на теб честито за 6000, с мнооого закъснение. Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

За нищо, мамо маца. Smile Тея карибски пирати ме съсипват! Evil or Very Mad

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Що???? Оооо, я да си го пусна.. не съм го гледала Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Щото са им много смешни репликите. Smile

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Хихи.. мама ми вика или на компа или на телевизора.. ще го тегля.. ;xx

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Не се отказваш от компа, ей! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534

В никакъв случай - не бих ви заменила за нищо Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 952534 Изживявам си предрожденското суперско настроение пред компа Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 621631 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 621631 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 621631 Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 621631

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Honesty написа:Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 621631 Ох, много гадни колори правяяя...

Не го вярвам! Как ти беше скайпа да те търся?! Да не съм флууд в кавички, но да ям краставички! (Песента води в флууд мотела, докато бастуна не си намеря) - Page 22 338417

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 22 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите