Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Класът ви? EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Класът ви? EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Класът ви? EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Класът ви? EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Класът ви? EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Класът ви? EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Класът ви? EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Класът ви? EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Класът ви? EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Класът ви?

+11
xxxRaikkonenxxx
a beautiful day <3
x_error_x
prettyreckless.
. colorado sunrise
~ Enchanted
~Vanity
drinkmysoul
yelyahw.
greenworld_
sylar
15 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Класът ви? Empty Класът ви? Сря Окт 07, 2009 3:47 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Харесвате ли го?Имате ли съученици,които ви дразнят?Ако искате може и да дадете снимки Класът ви? 507648

2Класът ви? Empty Re: Класът ви? Сря Окт 07, 2009 3:49 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Ооо, много е готин класа ми!!!Всички са супер!Много ме дразнят обаче две момчета..казвам само първите две букви :Р
Д. и Б. ... Класът ви? 621631 Иначе, има само две - три момчета, които са ми приятни, другите са ми безразлични ;д
А момичетата всичките къртят! Класът ви? 467655

3Класът ви? Empty Re: Класът ви? Сря Окт 07, 2009 3:53 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

И аз си го обожавам <33 Повечето момчета са супер,постояно ни разсмиват ;d , момичетата също са готини.Всички са невероятни и се разбирам супер с тях.Разбира се,има и изключения,но те са малко. Very Happy

4Класът ви? Empty Re: Класът ви? Сря Окт 07, 2009 4:43 pm

yelyahw.

yelyahw.
Потребител
Потребител

Май само аз си мразя класа. xD  Кифла до кифла.. и момчетата са идиоти. Нямам търпение да се отърва от тях... :@

5Класът ви? Empty Re: Класът ви? Сря Окт 07, 2009 7:46 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

yelyahw. написа:Май само аз си мразя класа. xD Кифла до кифла.. и момчетата са идиоти. Нямам търпение да се отърва от тях... Класът ви? 612691

Не си единствена! На същото мнение съм Класът ви? 642962

6Класът ви? Empty Re: Класът ви? Сря Окт 07, 2009 9:13 pm

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

sylar написа:И аз си го обожавам <33 Повечето момчета са супер,постояно ни разсмиват ;d , момичетата също са готини.Всички са невероятни и се разбирам супер с тях.Разбира се,има и изключения,но те са малко. Very Happy
+1

7Класът ви? Empty Re: Класът ви? Сря Окт 07, 2009 9:28 pm

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Мразя си класа! Нямам търпеине да се разделя с тях Класът ви? 612691

8Класът ви? Empty Re: Класът ви? Съб Окт 10, 2009 12:57 am

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Fanpire
Fanpire

Перфектен е просто ,за разлика от предишния ми клас ,които беше ужасен. Smile Не се караме ,в часовете е супер забавно,все ще се намери някой който да каже някоя простотия. Evil or Very Mad Ние сме си ботове няма к'во друго да кажа. :P

9Класът ви? Empty Re: Класът ви? Нед Ное 01, 2009 5:51 pm

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Много си обичам класа, въпреки всичко. Има и няколко кифли, с които не се понасяме.. но пък за сметка на това почти целия клас сме много задружни. Класът ви? 401930

10Класът ви? Empty Re: Класът ви? Нед Ное 01, 2009 5:52 pm

x_error_x

x_error_x
Fanpire
Fanpire

rockstar~ написа:
yelyahw. написа:Май само аз си мразя класа. xD Кифла до кифла.. и момчетата са идиоти. Нямам търпение да се отърва от тях... Класът ви? 612691

Не си единствена! На същото мнение съм Класът ви? 642962
+ 1

11Класът ви? Empty Re: Класът ви? Нед Ное 01, 2009 6:14 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Ми к'во да кажа - момчетата са супер яки идиоти - обожавам ги /с едно изключение/ Класът ви? 800219 Класът ви? 800219
Момичетата....оф, кво да кажа за тях?Кефят ме само 10 от тях,а сме 13.Другите три са боклуци.Не че са кифли, а дори по-лошо - едната супер много се отваря и се заяжда,пък себе си не вижда,че е бизон нещастен,другата ходи само с майка си на училище и майка и постоянно е до нея /а тя не го иска/ + това ходи вързана много нагоре,кукуригу направо,а третата е голяма двойкаджийка,много е бедна и май има въшки,иначе е добричка,ама не се разбирам с нея.
Ма иначе сме много сплотени!А когато ходим на зелени училища сме пожар просто Класът ви? 621631 На зеленото в 4 клас бяхме 4 момичета и 3 момчета....Стаите ни бяха почти една срещу друга и нощем си ходехме на гости Класът ви? 621631 И така един път момчетата дойдоха при нас и се насадиха в креватите ни Класът ви? 621631 А то беше късно и госпожите си бяха легнали и си мислеха,че и ние сме заспали Класът ви? 621631 И понеже вдигахме шум,госпожите се разбудиха и идват при наас...Обаче ние сме заключили.Момчетата бързо се скриха - един под леглото,един в банята и един във вградения гардероб до вратата...И ние се правим на заспали,ама госпожите се усетиха,та чукаха,викаха да отворим,ама ние сме твърдоглави!След това нашата класна се опита да отключи с нейният клуч и успя,само че бравата на вратата се счупи...Госпожите влязоха,намериха момчетата и настана ужас...Сутринта трябваше да плащаме по 5 лева за нова брава Класът ви? 621631 Класът ви? 621631 Класът ви? 621631 Ама поне си изкарахме жестоко Класът ви? 621631

12Класът ви? Empty Re: Класът ви? Сря Ное 04, 2009 1:23 am

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

little.sunshine' написа:Перфектен е просто ,за разлика от предишния ми клас ,които беше ужасен. Smile Не се караме ,в часовете е супер забавно,все ще се намери някой който да каже някоя простотия. Evil or Very Mad Ние сме си ботове няма к'во друго да кажа. :P

13Класът ви? Empty Re: Класът ви? Пет Ное 13, 2009 1:40 am

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Ние сме най-ужасният клас. Абсюлютно никой с никого не се разбира - това ни е минусът.. ако поне малко се разбирахме. *мечти, мечти*

Момичетата, хм.. с всички се разбирам, но повечето са кифли, без 3 момичета. Ще ги опиша само с три думи (приятелките де) лигава, буйна, непукист.
Впрочем, повечето ми приятелки са в 'г' клас, даже 2те ми най-добри приятелки се познават с Мушки. 0.о Съответно и аз се познавам с нея..
К.И.Д.Е, момчетата са повече от ужасни, толкова са тъпи, не.. просто, един не знае какво е слънце! wtf.. тва се учи в 1ви клас.
Класната ни пощурява с нас, абсолютно всеки ден се караме, вече свикнах, де, не ми прави впечатление. xD
Не знам какво да кажа, мразя си класа.


"Не знае" се пише отделно, "не знам" също! "Във" се използва само, когато думата след него започва с "в" или "ф", а "със" - само, когато думата след него започва със "с" или "з"!
Дани

14Класът ви? Empty Re: Класът ви? Нед Ное 29, 2009 12:05 am

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Диди, Моника още ли е при вас или пак и' щурна да се премести хД

Ами, аз си обичам класа - Б., В. и К. са ми най-добрите приятелки и са супер! Момчетата ни са седем, но са пичове до един. Имаме само две кифлички в класа, с някои момичета не се разбираме, но споко. Много сладки хора сме, ужасно много ги лоф!

Дани

15Класът ви? Empty Re: Класът ви? Пон Ное 30, 2009 3:51 pm

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

На външен вид (нямам предвид красота и такива) стават, ама вътрешно всички са правежи, наркомани и крадци. Да, крадци са! Мога да го докажа, откраднаха ми чисто новите слушалки за GSM-ма, а аз, патката, чак неска да се усетя, че нещо липсва. Класът ви? 502591 Класът ви? 502591 Класът ви? 502591
Извинявам се за флууда. Класът ви? 59574

П.П. Но аз пак си го харесвам, колкото и да не искам някои хора да ги виждам... абе, винаги ще си ги обичам Класът ви? 323332 , все пак съм прекарала 7год с тях, с други дори сме от детската градина заедно. Класът ви? 98537 Класът ви? 145491

Дани

16Класът ви? Empty Re: Класът ви? Пет Дек 04, 2009 5:20 am

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Толкова антиклас сме, че няма накъде повече. Никаква организация, никакво приятелство, нищо. Всички са разделени на групички и всеки си търси повод да се заяде с някого другиго.
Последна година сме заедно и пак не можем веднъж да се съберем целия клас. Дори на бала май няма да сме всички... Ама почнах да не им обръщам вснимание вече. Движа се само с няколко човека, гледам да се разбирам достатъчно добре с всички и това е.

Дани

17Класът ви? Empty Re: Класът ви? Пет Дек 04, 2009 6:53 pm

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:Толкова антиклас сме, че няма накъде повече. Никаква организация, никакво приятелство, нищо. Всички са разделени на групички и всеки си търси повод да се заяде с някого другиго.
Последна година сме заедно и пак не можем веднъж да се съберем целия клас. Дори на бала май няма да сме всички... Ама почнах да не им обръщам вснимание вече. Движа се само с няколко човека, гледам да се разбирам достатъчно добре с всички и това е.

Дани
+1

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите