Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Земята се разцепи, флуудът се пукна!

+19
. colorado sunrise
gossipbitch
mileyfan
willy
~Ver~
xxSnejy;
Marty
hiding in your eyes.
greenworld_
jarofhearts
~ Enchanted
sylar
xxxRaikkonenxxx
Obsessed.
-TingTing-
палачинкии..
Little Dhampir
drinkmysoul
Мушки
23 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next

Go down  Съобщение [Страница 25 от 41]

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Прилича ми на някой,ама не моа се сетя на кой :confused

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Абе точно това обсъждах с едно момиче снощи :shoked И на мен ми прилича на някой ама не се сещам на кой...аа кажи ся не е ли сладък :941525:

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

ми дедазнам,сигурно е сладък Evil or Very Mad Аз съм пияна не мога да реша...ти кажи,пък аз ше се съглася Smile

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Амии аз казвам,че е хипер сладък :loveshower: :cupid
Ни тъ е срам! :@ Живеем на няколко квартала разтояние и ти не дойде да ме почерпиш с една водка...тц тц :dry

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Ами как да дойде бе Снежке...тя свърши...и почнах ся Пепсито,ама и то е на привършване,а за шампанското да не говорим...още от 10 часа с победата на Фетел си замина. :gigglesmile: :413567: :piqn:

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Е хуу де...въри в пикадили купи там нещооо..и ела..ще чакам.И без тва съм сополива...трябва да си сгрея душата Evil or Very Mad

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

На мен тоя не ми харесва. Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 952534
А тука ми прилича на един от "Колежани".

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Ааа Дани права си!
А Снежи шо пък до пикадили,новата Била ми е ена 2 крачки,утре ма чакай след даскало...а ти де живееше?

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

божее хораа всички сте пияни Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 621631 ама Снежито май е най-най xD

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

що аз да съм най бе :confused Smile
Етии нали ти казах,че уча точно до новата сграда на 1ва езикова начии утре имам 7 часа ще те чакам пред гимназията като свърша и да ми носиш ракийка Evil or Very Mad

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Ааа, Тони, да се разберем! Аз не съм пияна! Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 621631

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

вярно е, сори! Smile Smile Smile

hiding in your eyes.


Fanpire
Fanpire

Здравейтее.. Very Happy 

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

здрасти.

hiding in your eyes.


Fanpire
Fanpire

Какво си прайте тука освен че пийте Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 952534



Последната промяна е направена от hiding in your eyes. на Пон Окт 05, 2009 2:34 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Тъпоста ми :Д)

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

нищо особено.. ти?

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Ааа Тони поне ми отговори що мислиш,че аз съм най-пияна ;дд

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Тони, защо си заключи темата? Недей така. Ри ти казва тези неща за добро, не за друго.

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Няма значение.
Аз ще продължа да си правя.. спокойно Very Happy

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Аа Снежу,аз съм в 5та и имам 6 часа утре,ше та причам пред първа в някоя светла улучка,тъкмо ще изчакам съпруга си Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 507648 :gigglesmile: :piqn:

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

А после ми говорете, че не сте пияни Smile Smile Smile
Ай Лека ви нощ Smile

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Лека.

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Абе Тони защо ме игнорираш :@ Smile Отговори ми де... ;дд
Ети утре 7мия ми час е ФВС модул и най-вероятно ще съм на двора на нащо дскл тъй,че идвай и питай за мен Smile Smile Ама иначе домашна ракийка нямаш ли...щот кой знай кво слагат в купешката Земята се разцепи, флуудът се пукна! - Page 25 37546 Smile

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Айй ракия нямам сорка...ама имам водчица :healer: :trenchcoat: Добре начи утре с юбо ше та пречакаме пред даскалото ти :4324:

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

охоо и момченце ще доведеш :cruel: Тъкмо да посплаши няколко идиота от класа де мн ме дразнят :324234: Smile Айде лека,че ще лягам :*

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 25 от 41]

Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите