Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Първият учебен ден.. EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Първият учебен ден.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Първият учебен ден.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Първият учебен ден.. EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Първият учебен ден.. EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Първият учебен ден.. EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Първият учебен ден.. EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Първият учебен ден.. EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Първият учебен ден.. EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Първият учебен ден..

+10
палачинкии..
'nasii
~Ver~
sylar
TheBigV
inwisiblee~
jarofhearts
greenworld_
xxSnejy;
prettyreckless.
14 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1въпрос Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 4:03 pm

prettyreckless.

prettyreckless.
Fanpire
Fanpire

Е, как изкарахте първият учебен ден?

2въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 4:20 pm

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Мии не е особено добре.Забравих цветето за г-жата (то се знаеше),но добре че имах пари в себе си ии взех някво там Smile После не можах да намеря класа и за тва се качих на стълбите и го намерих Smile Както се очакваше от нас още първия ден г-жата ни крещя :P Учебниците ми за жалост не са нови както миналата година ;/ Хубавото е,че в час ще учим sk8er boi на Аврил...То аз и едно момиче я знаем на изуст де...Ааа утре по скапана програма не можаха да направят :@

АЖрил Първият учебен ден.. 2224
Тонзи

3въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 5:18 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Охх, голям стрес!Ще пиша в блога си по - подробно! Първият учебен ден.. 952534

4въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 5:55 pm

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

Суперско си прекарах. Първият учебен ден.. 338417 Отначало малко се притеснявах че трябва да нося ризата и черната пола докато стигна. Първият учебен ден.. 952534 В училището се преобякох и отидохме да репетираме с господина. Мина добре. После намерихме с една приятелка класа. Класната ни каза, че ще имаме ново момиче - София. Първият учебен ден.. 952534 Преместила се е от София и ще е в нашия клас. Не дойде. Но утре ще я видя. Първият учебен ден.. 338417 Дойде време за издигане на знамената. Господина ни каза че сме се справили супер. Първият учебен ден.. 561384 Накрая госпожата продиктува програмата за утре. История и география в един ден. Първият учебен ден.. 687706 Поне нямаме уроци. Първият учебен ден.. 952534 Най - якото от всичко е че поздравих господин кебап. Първият учебен ден.. 104579
С всички момичета отидохме да пием по нещо. Първият учебен ден.. 952534 Яко си прекарахме. После малко се разходихме из центъра. И сега съм много изморена. Въпреки това се радвам и искам да идва утре! Първият учебен ден.. 952534

5въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 6:20 pm

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Мии .. долу-горе мина добре. Нищо особено де. Още снощи си приготвих дрешкитее <3. Черни дънки по мен, кецове /велики/ ии тъмно синята блуза от униформата .. .. оправих се, облякох се и към 8;30 излязох от вкъщи и отидох към даскалото с една приятелка, която за жалост е от другият клас .. ии там отидохме в даскалото .. после видях всички момичета от моят клас / не се понасям с нито една .. / ии не знам просто как ще оцелея цяла година .. от другият клас са ми много добри приятелки, но от моят нямам нито една .. >.< .. Ще видим как ще изкарам. И така отидох с тея момичета на заведение да пийнем и хапнем и тва беше. А между другото ни дадоха и учебниците, програмата и така .. Утре първи час физическо .. xD Айляче.. ^^

6въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 7:56 pm

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

тъпня..

7въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 8:20 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Нищо особено.Новата ни класна е супер смотана,особено ако се има предвит коя можеше да ни бъде Първият учебен ден.. 926665 ,но тя напусна миналата година,както и да е,ще го преживея някак,все пак ще я виждам само два пъти в седмицата. Smile Класът ми си беше същият,няма нови ученици.След като свършиха речите на даскалките и директорката, с няколко съученика,бяхме около 10,отидохме в CCS-а :goodgrief Имаше супер много хора,затова само си взехме храна и отидохме да я изядем в парка. Very Happy Мм,беше супер забавно :goodgrief Особено с образи като Пешо и Марто не спрях да се хиля цял ден Smile

8въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 8:53 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

ЕЕ, Рени, блазе ти, че имаш такива приятели..момчета!Момичетата са отврат!

9въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 9:32 pm

~Ver~

~Ver~
Fanpire
Fanpire

Мм ставаше. Тъй кото бях от знаменната група, постоянно всички ни гледаха и дори ни снимаха от няколко телевизии Първият учебен ден.. 519382. Микрофоните както винаги праят някав проблем и ние точно пред тях(тонколоните де Първият учебен ден.. 952534 ) и... оглушах ме Първият учебен ден.. 715846 . След това отидохме(с две приятелки) до мак доналдс и натъпках два сандвича наведнъж Първият учебен ден.. 621631 (ама тва става като сме облечени кат сервитьорки и всички някви на гледат Първият учебен ден.. 873419 ). Разходихми са (из даскало и златното Първият учебен ден.. 621631 )... и тва е общо взето.

10въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 10:07 pm

'nasii

'nasii
Fanpire
Fanpire

Мина горе-долу добре.Сестра ми/която е на 5 години/ пя пред цялото даскало и се справи доста добре. Първият учебен ден.. 338417 След като взязохме в клас, класната/която също ми беше и класна от 5 до 7 клас/ ни каза няколко думи и ни даде програмата,19 часа английски седмично. Първият учебен ден.. 952534 Имаме 5 нови ученика /от други училища/.Общо взето класа е момичешки -14 момичета и 5 момчета - горките те! Първият учебен ден.. 621631 Повечето момичета са големи фукли,но ще ги изтрая.Както и да е ... та после с Мимито и една друга съученичка отидохме да се разкарваме из центара и после към водопада.След това на шопинк за тетрадки.След това се прибрах и се чувствах като пребита. Първият учебен ден.. 952534



Последната промяна е направена от 'nasii на Вто Сеп 15, 2009 10:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път

11въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 10:10 pm

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Прекарах добре.В даскалото вече имаме дограма,което си е рекорд,сега поне няма да припадаме от студ в математиката Първият учебен ден.. 952534Още нямаме програма. Класната си е същата,но пък имаме 3-ма нови ученици - 2 момчета и 1 момиче.Едното момче го нямаше,другото беше що-годе симпатично,ама гледаше все едно съм му изяла закуската Първият учебен ден.. 952534 Момичето беше странно..После ходихме на кино,гледахме Грозната истина.Размотавах се с едни съученички и се прибрах Първият учебен ден.. 101639

12въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 10:12 pm

PersonalBrandOfHeroin

PersonalBrandOfHeroin
Потребител
Потребител

За мен вече няма Първи учебен ден, но на Вас ... Честит Първи Учебен Ден! Very Happy Ии само 6-ци в бележниците Първият учебен ден.. 507648

13въпрос Re: Първият учебен ден.. Вто Сеп 15, 2009 10:21 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Хаха, шестици, не и при мен Първият учебен ден.. 2224
Определено беше супертъпо.. айде в блога ще пиша повече ;dd

14въпрос Re: Първият учебен ден.. Сря Сеп 16, 2009 3:46 am

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Оо уникално беше. Разцепихме се! Мушнах на едно зайче морков в устата Първият учебен ден.. 232836 и онв на гледа кът насрано и майка му така се изхили, че .. паднах.
Беше върха Първият учебен ден.. 232836

15въпрос Re: Първият учебен ден.. Пет Сеп 18, 2009 8:49 pm

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Ами..добре.Беше ми много гадно.Новият клас е.. супер скучен.
Толкова ми е мъчно за старите ни идиоти,ужас,толкова плаках у нас после Първият учебен ден.. 461143

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите