Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Рождениеят ден на списание Браво =) EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Рождениеят ден на списание Браво =)

+5
~ Enchanted
Little Dhampir
палачинкии..
willy
drinkmysoul
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Добро утро, вампирчета. Така. Вече знаете, че ми е хрумнала една идея. Ще ми се да я усъществим.. заедно.
Днес е рожденият ден на нашето любимо списание Браво, нали? Точно. Както си стоях преди минути в тоалетната *xD* и си четях любилейния брой си помислих "Хей, ние не сме ли най-големите фенове на списанието? Да, такива сме. Защо да не им се отблагодарим?"
Хм.. май още си нямате на идея какво имам предвид! Браво са направили специален имейл за рождения си ден *5godini@bravo.bg*. Чудя се дали ще има желаещи..? Хм.
Идеята ми е всеки от вас да напише своето пожелание в тази тема.После ще пейстна всяко едно в отделен текстов документ и ще архивирам цялата папка с пожеланията.Ако днес съберем достатъчно пожеланийца ще изпратим днес архива =) Ще го направя аз, но ако има друг желаещ, отстъпвам веднага.
Можете ако искате и графики да направите, но искам линкове от фотобъкет! Да не забравите - без кодове.
Не знам дали обясних добре и дали не съм изпуснала нещо.. питайте ако имате въпроси. =)

Дано да има желаещи.. и дано да успея xD

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Честит рожден ден мило списание Браво!С всеки нов брой ме изненадвате все повече.Пожелавам ви още дъъълги години да ни радвате с вашия талант и страхотни идеи.Още веднъж : Честит рожден ден.

Лили

Ами все още се колебая дали искам,ама ще ти кажа ако искам да ме махнеш. Smile

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Честит Рожден ден на най-най-най якото тийн списание в България!Пожелавам на целият екип да ни радват с все по-интересни новини и страхотни плакати!
xoxo Ради
Става ли?

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Няма проблем, Лили.
Ето и моето, че ще го забравя xD

Честит Рожден Ден, мило Браво! Вечно ме изненадвате със страхотни идеи, плакати и новини =) Пожелавам на целия ви страхотен екип да сте живи, здрави и все така талантливи! Да ни радвате още много години напред и да не спирате да вярвате в себе си! Продължавайте в същия дух и знайте, че много ви обичам *hug*
Tonzie


Уаууу, сигурно съм се издънила здраво xD
Да, Ради, става. Няма нужда да ме питате
Evil or Very Mad

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Аз предлагам да се направи едно общо пожелание от целия форум, за да не се повтарят всички, желаещи да поздравят "Браво" (което е неизбежно). Имам предвид - всички ще пишат нещо от рода на поздравлението на Лили. Нека тук всеки да напише своето, да, но към 17/18 (примерно) да прочетем всички и да ги съберем в едно. Така ще е по-лесно, а и пожеланието ще е по-голямо. Ако на друг не му се занимава, аз ще се заема.

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Аа може целия форум (по-скоро тези които искат) да напишем направо едно стихотворение. Very Happy

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

и накрая да пишем,че е от форума,тамън ще направим реклама Smile

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

А тъй :д

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

или всеки да казва по една дума и да направим пожелание Smile

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Добре, най-добре да бъде както Дани казва.. айде пишете, в 17 искам Дани да е тук да ми помага xD Ако иска и ако може..

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Слушам, шефе. Smile Искам и мога. :goodgrief

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Радвам се Evil or Very Mad , можете да пожелавате вече =)

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Честит Рожден Ден, "БРАВО"!
Много се радвам, че мога да ви честитя, тъй като списанието е най - интересното и хубаво списание!Вие винаги предлагате на многомилионната си аудитория ( Рождениеят ден на списание Браво =) 952534 ) най - свежите новини около любимците ни.Без Вас сигурно нямаше да знаем толкова много неща за знаменитостите.Вие обръщате внимание на всеки един читател и се стараете да осъществите мечтата му - да има статия или плакат за "неговата" звезда.Благодаря Ви за тези 5 години, през които радвахте мен, приятелите ми, както и всички тийнейджъри в България.Благодаря на всички от екипа Ви - дизайнерите - защото без тях списанието нямаше да изглежда по този невероятно свеж и готин начин, на специалистите, които дават съвети за проблемите на младежта, на интервюиращите, защото без тяхна намеса нямаше да знаем толкова неща за личния живот на известните личности, както и на всички останали, които се грижат за списанието.
Благодаря Ви за всичко!Надявам се да имате още много рожденни дни!
С много обич и усмивки: Габи (greenworld_)

--
Доста дълго, но наистина трябваше да си излея душата ;дд



Последната промяна е направена от Bee. на Вто Сеп 08, 2009 8:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път

xxSnejy;

xxSnejy;
Fanpire
Fanpire

Еее въпреки,че аз има честитих,пак ще има честитя Рождениеят ден на списание Браво =) 952534 .


Хей,сп. БРАВО,Честит рожден ден.Обичам ви!Събирам ви от 2007 г. и никога не съм оставака разочарована.Винаги пишете най-новите новини,песни,албуми,за което много ви благодаря.Желая ви още 5х5 години да сте най-доброто списание в България.
С обич:Снежи

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Хора, давайте, че ще се налага поотделно да си ги пращаме ако не съберем поне десет пожелания.. ако искате де. =(

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

аз мойто го написах вече,става ли?

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

rockstar~ написа:Да, Ради, става. Няма нужда да ме питате Рождениеят ден на списание Браво =) 621631

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Ще правим ли нещо, или не? :hm2

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Ами айде хора,пишете,не е ракетна физика Рождениеят ден на списание Браво =) 952534 Има още 6 човека,хайде хайде!

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Ами дайте даа измислим едно по-хубавичко от всички и както каза Ели,едно стихотворение...майк= си имаме много поети тук? :goodgrief

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Аз съм тук - казвайте какво да правим =)
Стихотворение.. айде поетите тук ли са?

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Хора,изпратихте ли пожеланията или стих?
искаше ми се и аз да се включа..ахх,така ме е яд,ако сте го пратили ;(

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

мда,пратих ме го Рождениеят ден на списание Браво =) 37546

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите