Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Прически EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Прически EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Прически EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Прически EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Прически EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Прически EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Прически EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Прически EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Прически EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Прически

+13
a beautiful day <3
drinkmysoul
libertywalk;
-TingTing-
caffeine
палачинкии..
Obsessed.
sylar
jarofhearts
Мушки
greenworld_
~ Enchanted
inwisiblee~
17 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Прически Empty Прически Чет Авг 27, 2009 4:44 pm

inwisiblee~

inwisiblee~
Fanpire
Fanpire

Правите ли си прическа като излизате. Смисъл дори само да си изправяте косата.
Изобщо правите ли си нещо на косата. Ако имате някакви интересни снимки може да ги сложите. Или ако знаете някои бързи и лесни прически също може да ги споделите с нас. Нека обменим опит. :P

Лично за мен ще кажа, че косата ми е много начупена .. ии затова всеки ден я изправям. Smile Харесва ми да изляза като човек, а не като плашило .. ии не знам защо Габи каза, че съм почнала да ставам кифла, но .. Very Happy

2Прически Empty Re: Прически Чет Авг 27, 2009 5:35 pm

~ Enchanted

~ Enchanted
Fanpire
Fanpire

Сресвам се. Най редовно се вързвам на 2 опашки (казват ми че най много ми отива така)

3Прически Empty Re: Прически Чет Авг 27, 2009 9:38 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

inwisiblee~ написа:Правите ли си прическа като излизате. Смисъл дори само да си изправяте косата.
Изобщо правите ли си нещо на косата. Ако имате някакви интересни снимки може да ги сложите. Или ако знаете някои бързи и лесни прически също може да ги споделите с нас. Нека обменим опит. :P

Лично за мен ще кажа, че косата ми е много начупена .. ии затова всеки ден я изправям. Smile Харесва ми да изляза като човек, а не като плашило .. ии не знам защо Габи каза, че съм почнала да ставам кифла, но .. Very Happy

Оу, извинявай ако съм те обидила.Покрай тези снимки ми заприлича на такава, не от косата.Глупости!Но тези устни *тип..да казвам ли изобщо ;д* напомнят за това.Ии постоянните фотоси.Но ако не е така извинявай Very Happy Таа аз много обичам да си правя прически - най - различни и често експериментирам.Разбира се, че си правя разни неща на косата - например я реша Evil or Very Mad Обичам да я връзвам на опашка или кок, за да не ми пречи когато ми е топло, също така да си слагам фиби, ленти и диадеми..като всяко момиче Very Happy

4Прически Empty Re: Прически Чет Авг 27, 2009 9:39 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

попринцип често ми е вързана, за да не са цапа, ама мразя като е така
обожавам да е пусната < 33

5Прически Empty Re: Прически Чет Авг 27, 2009 9:46 pm

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

И аз доста си изправям косата... Най - вече бритона, защото иначе не може да застане на едно място. Smile Обичам да я нося пусната. Понякога я връзвам, но не много често. И аз като Габи слагам някакви диадеми, ленти и разни други.
Вкъщи почти винаги ми е вързана... най - удобно е. Smile

6Прически Empty Re: Прически Чет Авг 27, 2009 10:42 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

Когато ходя на училище задължитело си правя някаква прическа.Обикновено си сплитам плитка на една страна, а бретона го хващам с фиба. Или се връзвам на една опашка,но винаги нагоре,всимисъл не като някоя тираджийка Smile Не я изправям,защото нямам нерви,а и не искам да я мъча :yes

7Прически Empty Re: Прически Чет Авг 27, 2009 11:10 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

sylar написа:Когато ходя на училище задължитело си правя някаква прическа.[...] но винаги нагоре,всимисъл не като някоя тираджийка Smile Не я изправям,защото нямам нерви,а и не искам да я мъча :yes

+1 :bravo Абсолютно същото важи и за мен.Още повече, че като си среша косата и тя се изправя почти идеално Very Happy

8Прически Empty Re: Прически Чет Авг 27, 2009 11:12 pm

Obsessed.

Obsessed.
Fanpire
Fanpire

Моята е доста..голяма и поради това нямам много възможности.
Понякога си я изправям,въпреки че страшно бързо се накъдря пак.Фиби използвам често,вдигам си бретона например.
На опашка седя в къщи,за да не е ми е топло.
Ммм,диадема слагам рядко.Иначе от скоро си оставям бретона..'спуснат',т.е пред очите ми. Smile
Понякога,за да не ми е толкова бухнала й слагам гел за къдрици и така ми става начупена и по-плоска. Smile

9Прически Empty Re: Прически Пет Авг 28, 2009 12:02 am

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

Аз всеки ден си правя нещо.Обикновенно си щипвам бритона отпред,за да не ми влиза в очите Very Happy Също се връзвам на кок или на две опашки Very Happy



Последната промяна е направена от палачинкии.. на Вто Дек 22, 2009 1:36 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

10Прически Empty Re: Прически Пет Авг 28, 2009 8:54 pm

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Мен ме мързи да си правя кой знае какви прически. От време на време я изправям и то само със сешоара. Рядко с пресата.
Общо взето не я реша и я оставям да си стърчи навсякъде. ^^
А като съм вкъщи почти постоянно е вързана, защото все ми пречи.

11Прически Empty Re: Прически Съб Авг 29, 2009 8:55 pm

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

caffeine написа:Мен ме мързи да си правя кой знае какви прически. От време на време я изправям и то само със сешоара. Рядко с пресата.
Общо взето не я реша и я оставям да си стърчи навсякъде. ^^
А като съм вкъщи почти постоянно е вързана, защото все ми пречи.

По същия начин :bravo

12Прически Empty Re: Прически Пет Сеп 11, 2009 5:05 am

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

М, ходя с фиба, всеки ден, главно пусната. Понякога си връзвам едно такова, не е кок, не е опашка. За две секунди става - само си хващам косата, правя една завуртулка и я хващам с ластик отстрани ниско.

13Прически Empty Re: Прически Пет Сеп 11, 2009 3:28 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Ами.. винаги съм искала да съм къдрава.. ама като се накъдря и тя веднага се изправя |( Грр.
Мразя да съм вързана.. йъл Прически 873419 Винаги е пусната - дори вкъщи. Имам фиби, но все забравям да ги ползвам xD Преди една година си слагах ленти, диадеми.. всякакви такива. Сега ми писна пък и ме мързи да се оправям ;dd
Най-много обичам на две ниски опашки Прически 561384 Но сега косата ми е къса и не става Прически 715846

14Прически Empty Re: Прически Пет Сеп 11, 2009 7:02 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Мии когато косата ми беше дълга,обикновено я решех по 15 пъти на ден xD и си хващах бретона назад с фибичка.Обикновено вкъщи я връзвах,а когато излизам - я пускам.
Сега със късата коса отново я реша 15 пъти на ден,бретона пак си го хващам с фиба назад...За първия учебен ден може би ще си изправя бретона с пресата и ще си накъдря косата с машата.Мисля тези дни да го направя пробно,за да видя дали ми стои добре.

15Прически Empty Re: Прически Вто Дек 22, 2009 1:36 am

палачинкии..

палачинкии..
Fanpire
Fanpire

палачинкии.. написа:Аз всеки ден си правя нещо.Обикновенно си щипвам бритона отпред,за да не ми влиза в очите Very Happy Също се връзвам на кок или на две опашки Very Happy
От скоро започнах да си слагам диадема. Прически 98537 Или пък да си слагам фиби само за украса. Прически 25791



Последната промяна е направена от палачинкии.. на Вто Дек 22, 2009 3:16 am; мнението е било променяно общо 1 път

16Прически Empty Re: Прически Вто Дек 22, 2009 1:45 am

caffeine

caffeine
Потребител
Потребител

Аз си подстригах бретона, но, разбира се, не ме направиха както исках. И сега се налага да не свалям диадемата или лентата... (фибите просто не ми хващат супер късите косъмчета отпред)
Направо откачам.

17Прически Empty Re: Прически Вто Дек 22, 2009 5:51 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

А аз от няколко месеца действам на принципа на Ради - всеки ден с нова прическа.Доста неща ми хрумват и се получва супер (понякога...), но напоследък много ме мързи и си я нося пусната или с фиба отгоре Прически 507648

18Прически Empty Re: Прически Вто Дек 22, 2009 5:57 pm

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

И мен напоследък ме мързи да си правя прически.Най-често я оставям пусната,имам късмет,че е доста гъста ии обемна,така че поне приличам на нещо Smile

19Прически Empty Re: Прически Нед Яну 24, 2010 1:53 am

yan4e_banan4e97

yan4e_banan4e97

И мен ме мързи да си я оправям. Най-често е пусната, но понякога (много рядко) я вързвам на опашка.

20Прически Empty Re: Прически Чет Фев 11, 2010 5:11 pm

Mardy Bum.

Mardy Bum.
Потребител
Потребител

Моята винаги е пусната.
Само я сресвам и изправям. ;DD

21Прически Empty Re: Прически Съб Апр 10, 2010 9:59 pm

xxxRaikkonenxxx

xxxRaikkonenxxx
Fanpire
Fanpire

Само я сресвам , защото почти винаги е пусната...ако съм в настроение я връзвам на опашка тип 'конски задни*', демек рошава коснка опашка с няколко висящи кучири отпред Прически 429376

22Прически Empty Re: Прически Сря Май 12, 2010 3:14 pm

Liny7

Liny7

Еми .. аз обичам да се връзвам горе високо на една опашка Прически 381751

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите