Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Любовни спомени EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Любовни спомени EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Любовни спомени EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Любовни спомени EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Любовни спомени EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Любовни спомени EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Любовни спомени EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Любовни спомени EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Любовни спомени EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Любовни спомени

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Любовни спомени Empty Любовни спомени Пон Юли 27, 2009 9:26 pm

Hayles

Hayles
Потребител
Потребител

1.."..аз вярвам, че срещнеш ли този, в когото ще се влюбиш, една част от духа ти започва да пише историята на любовта ви, като педантично подрежда спомени от миналото или случки, когато другият е минал покрай теб неподозиращ, точно както Клифтън, който сигурно някога ти е подал ръка, за да слезеш от колата, сляп за съдбата си..всяка частица от тялото трябва да бъде готова за другия, всички атоми да се втурнат в една посока, за да се роди желанието.."

2.."Любовта е необуздана сила. Когато се опитваме да я контролираме, тя ни унищожава. Когато се опитваме да я вкараме в затвор, тя ни поробва. Когато се опитваме да я разберем, се чувстваме изгубени и объркани."


3.Ти изведнъж се обръщаш с лице към мен, ставаш сериозна и казваш, бягайки заднишком:
-Ако спра, няма да ме има."

"-Тогава бягай! Бягай! Обичам те!"

4.....човек може да издържи две седмици на глад, много години без покрив над главата си, но не може да издържи на самотата.Тя е най-лошото от всички мъчения, от всички страдания."

2Любовни спомени Empty Re: Любовни спомени Пон Юли 27, 2009 9:31 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Не вярвай на този които ти казва "Обичам те " а на този които през сълзи те моли "Обичай ме "

3Любовни спомени Empty Re: Любовни спомени Вто Юли 28, 2009 3:22 am

Hayles

Hayles
Потребител
Потребител

1.Когато си до мен, дъждът не убива слънчевото настроение, когато си до мен, дъждът е просто друг вид хубаво време. Когато те няма, слънцето горе в сърцето ми става бреме. Когато те няма, слънцето е просто липса на вдъхновение. Когато те срещна отново, сърцето ми се отваря за любовта. Когато те размина, не служи за нищо - само изтласква кръвта.

2.Зная, че не си добър, както другите те искат и виждат. Зная, че не си добър, просто всички те подценявят обилно. Когато стъпиш там навън, чувството, че си сам, е доста силно. Зная, че понякога не знаеш дали по пътя правилен се движиш. Не добър, но си до мен.

3.Защо с маскирано безразличие демонстрирате независимост? Защо ни смятате за слаби, щом изтръпваме от красотата? Защо ви е непонятно и смешно, че сме толкова глупави по детски? Щастливи? Това, което получаваме не измерваме с вещи... Може и да сме сбъркани, но едно обичащо сърце е достатъчно...

4.Не ми звъни! От скоро давам заето и пътят към мен не е същият. И съм горда да зная, че мога да те имам, когато поискам. Oбратен път ти нямаш за оставане, веднъж излязъл вече - вън си. Преди беше всичко, а сега си един от всички!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите